Do anca.smile

Temat przeniesiony do archwium.
Nie chce zaśmiecać innych tematów.

Ciesżę się, że podałaś adres, ale znowu nieporozumienie, bo podałaś adres firmy, którą reprezentujesz we Wloszech, a nie w Polsce. Przecież ty działasz w Polsce i w krajach wschodnich i południowowschodnich. Czyżbyś szukała Wloszek do wykonywania takiego zawodu? :DDDD
W jaki sposób potencjalna kandydatka do twojej pracy ma sprawdzić rzetelność firmy? Musi pojechać 15[tel]km. aby się z toba spotkać i uzgodnić warunki pracy i placy, czy musi ci po prostu zaufać?
Chyba przesadzasz ze swoją inteligencja. Nieźle to sobie wymysliłaś.

Nadal chciałabym się z tobą spotkać, ale w realu i na terenie Polski.
Pozwole sobie przekleić odpowiedz jaka otrzymalam od anca.smile.

Hostesspromo
do mnie

pokaż szczegóły
12:15 (2 godzin temu)
I co chcesz udowodnic pisac na forum, ja nieulegne powokacjom, Nie widzisz jakie to jest zalosne, wypisywywac bzdury po to, zeby sie troche poklucic, zeby komus dowalic. Chcialabym zrozumiec takie osoby ktore czekaja tylko na kogos, kogo moga obrzucic blotem za cokolwiek, np obrazajac czyjas inteligencje.
I skad ci przyszlo do glowy ze MUSZE miec firme we Polsce i ze nie moge pracowac z Wloszkami. Widzisz, ze wypowiadasz sie na temat na ktory nie masz pojeciac, jak chcesz znapisz do mnie na gg bo takie pisanie to nie pisanie, chyba, ze sie boisz:>
aha i jeszcze jedna rzecz, chcialam wam podziekowac za wklejanie linkow, dzieki temu sa one na wyzszym poziomie w wyszukiwarce google.


I nastepna.


Hostesspromo
do mnie

pokaż szczegóły
11:52 (2 godzin temu)
nie dzialam w Polsce :] tu mieszkam i tu sie wszystkim zajmuje. Pewnie jak bym sie z toba umowila w Polsce to bys wymyslila ze przeciez za daleko, i to ja musze przyjechac do ciebie.Pza tym jesli sie chcesz spotkac, to niestety tylko we Wloszech, poniewaz w Polsce jestem bardo rzadko i nie mam czasu na glupoty.


Obawiam się, że zostanę teraz zasypana korespondencją od niej.
Moje podejrzenia sprawdziły sie. Dziewczyny jadą do Włoch, bo anca.smile za pośrednictwem netu i tel. komórkowego obiecala rajskie życie we Włoszech i worek pieniędzy. Dopiero na miejscu okazuje się jaka jest prawda. Wiele kobiet akceptuje warunki, bo im to odpowiada, ale dla wiekszości nie ma drogi odwrotu.
Dodam, że ta odpowiedż mnie nie satysfakcjonuje.
Anca.s mozesz podac miasto W Polsce gdzie ci odpowiada spotkanie?Podejrzewam ze Warszawa ci pasi?
anca.s, zrobiłaś byka. Pisze się "poRZądki".
a co ty wymagasz od anca.s to przeciez nie jest "porzadna osoba"onam jest "pozadna od pozadania"
Masz racje. Ona pożąda kasy i dolce vita. Szkoda tylko, ze kosztem naiwnych dziewczyn.
anca pomysl...sprzedawać siebie, a za kilka lat nie móc spojrzeć w lustro. Stać godzinami pod prysznicem i zmywać z siebie brud przeszłości...przykro mi z twojego powodu..
anca.smile nie przejmuj sie tymi co Cie tak krytykuja na tym forum...przypominaja mi troche takie bojcory z targu co to powtarzaja w kolko jedno i to samo, bez zastanowienia sie. Mnie nie interesuje cczy to co robi anca.smile jest moralne czy nie i to nie wam tez oceniac, bo nawet nie mialyscie okazji przyjzec sie sytuacji z bliska...Na waszym miejscu zastanowilabym sie raczej dlaczego te dziewczyny sie do niej zglaszaja, dlaczego nie odpowiadaja na ogloszenie szukam ssprzataczki zamiast szukam ladnej dziewczyny? Ale wtedy niestety wasza teoria o streczycielstwie anki.smile, o jej zlej duszy i wykorzystywaniu biednych cielatek leglaby w gruzach, bo okazaloby sie, ze albo doskonale wiedzialy gdzie jada,albo wiedzialy a udawaly, ze nie wiedza, albo zdecydowaly sie na wyjazd bez wczesniejszego sprawdzenia firmy co dla mnie jest rownoznaczne ze zgoda na wszystkie niespodzianki, jak juz napisalam w innym poscie albo same zdecydowaly sie po przyjezdzie na "rozwieniecie", ze sie tak wyraze swoich obowiazkow hostessy i zadna nie pojdzie szorowac garow za 600 euro. Wiec to wy przestancie byc obludne i oskarzac bezpodstawnie ludzi tylko dlatego, ze w waszych umyslach nie ma miejsca na spojrzenie na sprawe z innego punktu widzenia.
I jesli juz chcecie kogos oskarazac to zacznijcie od rodzicow tych dziewczyn, ktore sie zala, ze zostaly oszukane, za to, ze nie nauczyli ich , ze duzych pieniazkow nie robi sie latwo, bez kwalifikacji i z ladna buzia.
suppi - spokojnie juz dawno przestalam sie przejmowac ;) (klekotaniem)
JAk brak im sensownych argumentow, to do bledow sie czepiaja... szkoda energii na przejmowanie sie taka krytyka.
suppi - spokojnie juz dawno przestalam sie przejmowac ;) (klekotaniem)
JAk brak im sensownych argumentow, to do bledow sie czepiaja... szkoda energii na przejmowanie sie taka krytyka.
Tzw Anka H to zwykla alkoholiczka, sprowadza dzieczyny do wloch i wogole sie nimi nie intersuje, budzi sie i zaczyna dzien od whisky, mieszka z tzw luciano, ktory zneca sie nad dziewczynami bije, ja nic nigdy nie interesowalo, nawet wyrzucala dziewczyny z domu, ma wszystko w dupie. Dziewczyny uwazajcie na nia, bo zostaniecie bez dachu nad glowa i bez pieniedzy, Mi nie wyplacili za miesiac pracy. JA TO PRZEZYLAM I CHCE WAS OSTRZEC
zGADZAM SIE Z TOBA TO ZWYLKA ALKOHOLICZKA KTORA SPROWADZILA NIE DO BURDELU
zglos to carabinierom
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia