zazdrosc

Temat przeniesiony do archwium.
Wg pewnych autorytetow zazdrosc oznacza ,ze osoba zazdrosna chce się pozbyć partnera .Czy tak jest? Co kocha mężczyzna w kobiecie poza byciem kobietą. Co kocha kobieyta w mężczyznie poza byciem meżczyzną?
to nie jest dobry temat,szczegolnie tutaj,widac, ze masz jakis problem,no to lepiej do specjalisty z tym niz tutaj,juz sie chyba polapales?
hi gelato ,jaka szkoda. A tak liczyłam, że porozmawiam z jakimś zazdrosnym potworem.Ale nie ma takich ,jak pieknie
odpowiedz na twoje pytanie jest jedna nie ma innej:sex
...ze osoba zazdrosna chce się pozbyć partnera....tego zk olei nie rozumiem,myle ze zle sformulowalas pytanie,albo usilnie chcesz cos nam przekazac,ale co? zprecyzuj
no no no coś w tym jest prawdy...
Nie tylko mnie jedną na szczęście zaintrygowało takie tłumacznie zazdrości. Cieszę się . Wg / w tej chwili bardzo na topie / filozofa i psychoanalityka Berta Hellingera cyt. Zazdrość oznacza ,że osoba zazdrosna chce się pozbyć partnera. Zazdrosny chce dokładnie czegoś innego niż robi. Nie chce zatrzymać partnera lecz się go pozbyć. Zazdrość jest niezawodnym środkiem, żeby to osiągnąć. Zamiast samemu odejść ,chce się doprowadzić partnera do tego, żeby to on odszedł. To funkcja zazdrości.Pocieszenie dla wszystkich,którzy na to cierpią.;Baci
czytalam o Hellingerze...twórca metody ustawień rodzinnych.Rozwinął oryginalną metodę porządkowania splątanych i zerwanych więzów rodzinnych – ustawienia rodzinne. Wg Hellingera i jego teorii "rozumnego pola" obcy człowiek postawiony symbolicznie na miejscu kogoś z rodziny pacjenta ma takie same odczucia jak osoba, którą reprezentuje, chociaż prawie nic o niej nie wie.Zazdrosc...o partnera...chec pozbycia sie go...usiluje sie w to czuc...ale nie przekonuje mnie to..nie odczuwam tego we wnatrz wiec nie uznaje tego za prawde.Ale moze jak sie glebiej zastanowie to uznam to
Zdaniem holenderskich i hiszpańskich psychologów, patologiczni zazdrośnicy są przeważnie niskiego wzrostu. Wysocy są bardziej pewni siebie.http://www.dziennik.pl/kobieta/seksiemocje/article139795/Kim_sa_patologiczni_zazdrosnicy_.html
No, podobno jeżeli zajrzeć przez okno do mieszkania karłów, to włos się jeży na głowie, jakie sceny zazdrości odchodzą u nich codziennie.:)
bzdury :) ja jestem wysoka zazdrosnica
Wlosi to niezbyt wysoki narod
Wy weźcie przede wszystkim pod uwagę narodowości tych uczonych, którzy doszli do tych wniosków:Hiszpanie i Holendrzy, czyli kto? No, no...taak, zgadza się, awangarda postępu. Nie myślicie chyba, że postępowi naukowcy traciliby czas na zajmowanie się problemami zazdrości wśród tak staroświeckich, dwupłciowych par, jak wasze, skąd!!
Holendrzy prowadzili badania na reprezentacyjnej próbce gejów a Hiszpanie na takiej samej, szympansów.
gajowy_szybciutko D.
infek, zaczepiasz ^? :)
Włoski zazdrośnik próbował zasztyletować Polkę ak informuje włoska agencja prasowa, 44-letni Włoch z okolic Salerno rzucił się z nożem na swą 32-letnią partnerkę pochodzenia polskiego.

Mężczyzna podczas kłótni spowodowanej jego zazdrością, dźgnął dwukrotnie kobietę m.in. w udo.

Po zdarzeniu Polka została przewieziona na pogotowie pobliskiego szpitala w Battipaglia, gdzie lekarze opatrzyli jej rany i nałożyli szwy. Kobieta pozostanie w szpitalu przez kolejne dziesięć dni, aż do momentu całkowitego powrotu do zdrowia.
Z kolei winowajca zbiegły z miejsca zdarzenia jest obecnie poszukiwany przez policję. Nad sprawą pracuje grupa policjantów z okolic Battipaglia.
(www.polskaitalia.com)
...kochajmy się więc ...bez zazdrości ...to jakoś takie wyrachowane ...hm...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia