Szukam Włocha!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |
Witam
Szukam jakiegoś miłego Włocha :)
Piszcie moj email [email]
Pozdrawiam i czekam :)
Ciesc marchewka, jestem kij.:D
Bardzo zabawne...możesz być i kijem byleś był Włochem...
Przykro mi, jestem białym człowiekiem.:)
a cos ty sie tak na wlocha uparla ???
Po prostu lubię...a poza tym potrzebuje kolegi-nauczyciela.
wloch nauczycielem hahahahahaha :DDD DOBRE na prawde hahahahaha
Co jest w tym zabawnego?
nic,nic :DDDD
marchewkaaa2 a ile masz lat?
zycze powodzenia w poszukiwaniu wlocha-nauczyciela :)
Z niku wynika ze ma tylko 2 lata. Kurcze taka mloda a juz sie jej amorow zachcialo:)))
>Po prostu lubię...a poza tym potrzebuje kolegi-nauczyciela.

A co dokladnie lubisz... bo z kontekstu ciezko sie domyslec:-)
Ja mam kolege-nauczyciela wlocha! Czekaj, zaraz dam mu Twojego maila.
hmmm ja tam sie nie znam ale moze lepiej jakis kurs a nie wloch hehe ;p
po jakiemu sie chcesz z wlochem dogadac? ;p po polsku hmmm, po ang hmmm ;p tez bedzie ciezko ;p
recami oczywiscie ,ty mu bedziesz recznie wyjasniac o co chodzi..tak jak sie mowi:co ty po polsku nie rozumiesz ,to ci ręcznie wyjasnię!
gelli u mnie w toruniu sie mowi rekoma no recami :)
to byl slang dla popolo
to przepraszam nie wiedzilam ze "slangowo" to tak ma byc ;))
jak Wlochowi wyjasnisz zawilosci polskiej gramatyki: rece/recami ! siup! sukces!
zawsze mozna mu tez "marchewke postrugac"...hi .hi dwuznaczne to i pikantne...
gelli no a co na marchewka powie :DDD juz teraz to za ostro "slangujesz" hihi
:D
no, ladna macie opinie o wlochach... a jak to zawsze bylo tu mowione? "nie generalizowac"? hehe...
marchewkaaa2 lepiej sobie murzyna poszukaj, to się dopiero będzie czym chwalić przed koleżankami ;)
oj jesteście bardzo niemili...Jeśli chodzi o naukę to znam troszkę włoski i ręcę nie będą potrzebne:)
skory my wciaz generalizujemy obcokrajowcow ( jak no Wlochow) tak i nas bede generalizowac i dalej Polak-pijak, Polka-zawsze i wszedzie no ale zapewne generalizuja osoby ktore sa generalizowane wlasnie tak, skoro postrzegacie innych wg naradowoscie nie dziwcie sie iz rowniez Was postrzegaja w podobny sposob
lala26 mi nie przeszkadza że ktoś nazywa mnie pijakiem. Prawdziwa cnota krytyk się nie boi. A jak Włochom się wspomni że 80% ich rodaków jest w stanie przelecieć wszystko co się rusza to zaraz się irytują.
Italia jest pelna transwestytow..i kto ich przelatuje?generalizujac: wasi mezowie ,narzeczeni,przyjaciele,koledzy z pracy,znajomi z baru itd,itp
eh zawsze pozostaje te 20% nie jest zle, a kolezanka prof.Miodka to chyba wrecz nienawidzi Wlochow ( chyba za mocne slowo, zreszta naduzywane jak milosc czy przyjazn )
Powiem tak, znam co najmniej trzy polki, które mają dziecko z włochem, a po ojcu "ani słychu, ani widu". Wiem że nie ma co generalizować, ale....
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia