Szukam Włocha!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
31-43 z 43
| następna
Tania prowokacja :))
Daj ogloszenie w internecie po Wlosku napewno sie znajdzie nie jeden amant:)
U mnie w pracy makarony wyrazaja ogromną chec poznania Polek wiec moze was poznam? :)
marchewka.Po prawej stronie masz:"Rozmawiaj po włosku przez Skypa"a ponizej:"Rozmawiaj po włosku przez GaduGadu".tam sobie pogadasz.
Co Cię tak śmieszy martunia? Przecież ona nie napisała czego chce się uczyć :D
juz sam fakt ze szuka wlocha ktory mialby byc JAKIMKOLWIEK nauczycielem powoduje u mnie usmiech na twarzy :)
Pierwsze slysze zeby polka miela problemy ze znalezieniem jakiegokolwiek wlocha:)wystarczy ze jestes blondynka:)powodzenia w poszukiwaniach!
Tylko wiesz ja nie chcę Włocha do łóżka tylko kolegi który mi pomoże doszlifować włoski:)
włoski kolega do szlifowania jezyka?raczej do szlifowania pozycji bo typowy Włoch ma nie tylko dobry bajer ale i duża chuć.A ile ci w tym czasie bedzie szeptac słów po włosku.
Marchewka,ubawiłas mnie.Zreszta juz kiedys był taki temat.też jakas małolata szukała Włoch do nauki jezyka
esterin.Kiedys był taki temat,w którym jakas małoletnia pytała sie jak poderwac Włocha będac niewysoka blondynka.
musi zalozyc szpilki by moc mu patrzec w oczy,to jest malo znana ludziom tajemnica atrakcyjnosci. jedyna recepta.Umiejetnosc patrzenia,trzeba patrzec prosto w oczy,odwrocenie wzroku nawet na chwile znacznie zmniejsza zainteresowanie.Wlochowi wymiekna kolana gdy dodamy jeszcze uwodzicielski usmiech
ciao!sory ze sie wtrace..szukasz wlocha jako nauczyciela??mieszkalam we wloszech 11 lat.teraz mieszkam w hiszpani,i bardzo mi brakuje italia,ale jesli chodzi "o nauczyciela"to znajdziesz miliardi chetnych nauczycieli,a czym mu zaplacisz?wloch nic nie robi za nic!!!
BRAVA
Stokrotka, tam nie było nic o szpilkach. Niski wzrost miał być właśnie, ten tego, atutem, dziewczyna nie robiła sobie ciągle dziur na kolanach.:D
Temat przeniesiony do archwium.
31-43 z 43
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia