obalić mit

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie,do znawców tematu.Skąd to przeświadczenie ,że polki są piękne.Kto to wymyślił?,i ile za to wziął.
Włoszki są ładniejsze tylko są zbyt porywiste
drąc japę suszą haki
Nie podobają mi się ich metody jak złapią faceta na zdradzie:
http://video.libero.it/app/play?id=133b329b9edc057b68e379139e69d4c3
a skad przeswiadczenie,ze Polki NIE sa piekne?kto to wymyslił i ile za to wział?
A wzięło się to stąd: rogówka, tęczówka, komora przednia,źrenica,soczewka,plamka żółta, mięsień gałki ocznej, nerw wzrokowy, plamka ślepa, ciało szkliste, naczyniówka, siatkówka.
....i co, obraz poczwary powstaje zazwyczaj?:))
Może mózg ze sobie tylko znanych powodów kłamie i prawdziwe cuda, jako paskudztwa przedstawia?:D
raczej odwrotnie paskudzwa przedstawia jako cuda hi hi hi
No tak, szczególnie, jak się komuś ta siatkówka odkleja.:)
a ja wlasnie przelecialam kilka wloskich kanalow-prosze nie zrozumiec mnie zle, ale jak kto glodny to juz nie moja wina :D ...generalnie jak zwykle w tv nic nie ma, same odmozdzajace programy, ale skaczac tak z kanalu na kanal zorienowalam sie, ze zupelnie nie jestem w stanie rozroznic tych "pieknych pan z telewizji" :D ludzie one wszystkie wygladaja tak samo ! :D no jakby kto je przez kopiarke przepuscil :D wielkie napompowane rybie wary, zmiejszone karykaturalnie noski, juz nie wspomne o cyckach, fryzury identyczne-chyba jeden fryzjer czesze cala wloska telewizje :D i to ma byc to piekno??
No ale ognisty temperament mają
a to niby na plus? O_o
ogladam glownie wybrane filmy amerykanskie,reszte mam gdzies ,do niczego wloska tv sie nie nadaje
poza tym wiekszosc tych babo-chlopow zrobionych na barbi ma wstertne glosy takie zapijaczone barytony :D zero delikatnosci, zmyslowosci, chyba od tego ryczenia 24 godziny na dobe struny glosowe odmawiaja posluszenstwa
no ja tez tego g*** za przeproszeniem nie ogladam, tym co serwuja uwlaczaja ludzkiej godnosci
Mulino dalas czadu masz racje:) jestes GIT:)
mowi sie debeściak...git to okreslenie recydywistow z kryminalu
a to nie znaczy ze mam tego slowa nie uzywac!! filmow sie naogladal i kozaczy! debesciak mi sie nie podoba!
skarbenki Wy moje, no juz spokojniutko ;) Moze byc - jestem git i debesciak :D hmm chociaz faktycznie grypserka mi tu zalecialo ;D
tutaj kogos pochwalic i napisac to zaraz kamieniami obrzucaja... lepiej sie nie udzielc.pF
tutaj kogos pochwalic i napisac to zaraz kamieniami obrzucaja... lepiej sie nie udzielc.pF
...kamieniami? to ty ich chlebem,chlebem,chlebem..albo buleczkami... :D
alez ja Was od skarbeczkow..jakie kamienie ? ;) nie mam zadnego w zasiegu reki, spokojnie ;D Dobranoc moje anioleczki :* buzi, buzi :* :D
a propos tematu tego wątku - przecież wygląd i tak się nie liczy... liczy się dusza :D
pozwole sobie wkleic pewien link a noz jakas pani bedzie zainteresowana , nie bede tego trzymala tylko dl sibie jestem dzis tak wspanialomyslna, ze sie podziele.
I kto powiedzial, ze naszemu krajowemu towarowi cos brakuje?

http://pobozni-chlopcy.blogspot.com/
Mulino,muszę przyznać,niezłe.Salceson i kodołamacz super.Pozdrawiam
no ;) niezle towarki co?? ;)
qrcze chyba juz wszyscy spia :(
Temat przeniesiony do archwium.