Najlepszy mąż - Włoch

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem starą wariatką!!!!
Wyszłam w zeszłą sobotę za mąż mając 63 lata, za Marco (61)! Jestem szczęśliwa!
Krzyczę z radości, nie rozstajemy się ani na moment! Zwariowałam, zachowuję się jak nastolatka. Ja wykładowca matematyki!!!!!
L`amore c``e

VIVA ITALIA!!!!!
Ja chcę mieć 19 lat!!!!!!!!!!!!!!!!! Dokładnie tak zachowywałam się w liceum.

Fajne forum, poleciła mi wczoraj koleżanka!!!!!!!!!!!
Auguri!:)
GRAZIE :))
La vita è bella!!!!!
Sto lat mlodej parze!Wielu miodowych dni,
Wspólnych radości bez trosk,
Spełnienia wymarzonych chwil,
Niech Wam sprzyja los!Zyjcie w zdrowiu dlugie lata!
Tanti auguri, ale powiedz jak ten Twoj maz ma w koncu na imie, bo tu piszesz Marco, a w profilu Tiziano?
complimenti:-)
GOTETEVI LA MAGIA DELL ' AMORE ( CHE NON CONOSCE L 'ETA' ) PER UNA MERAVIGLIOSA VITA INSIEME !!!!!!! AUGURI I TAK TRZYMAJCIE !!!! BO NAJWAZNIEJSZE TO JAK CZUJEMY SIE WEWNATRZ , PRAWDA ?!!!!!
Auguri! Chwalic meza w kilka dni po slubie to jednak mocno przedwczesne. )))
Marco Tiziano
wiesz ja go długo znam :))))))

a po za tym na starość trzeba trochę poszaleć :))))))
Stellina jakie to śliczne Gotetevi la magia dell ' amore ( che non conosce l 'eta' ) per una meravigliosa vita insieme !!!!!!! auguri i tak trzymajcie !!!! :)))) Dziękuję.
a po za tym, to mój 3 mąż więc wiem co mówię :))))))))))

Praktyka czyni mistrza :)))))))))
A ja zawsze myslalam ze matematyczki to zolzy:)))
Kochajcie sie ile wlezie!!!
Pozdrawiam z usmiechem
O tych matematyczkach masz rację :) bo taka byłam dopóki się nie zakochałam.
Pozdrawiam Madziu :))))))))))
GRATULACJE :)

POZDRAWIAM CAVALIERE
"Ja chcę mieć 19 lat!!! Dokładnie tak zachowywałam się w liceum. "

Tak, 19 to najpiękniejszy wiek :) wiem coś o tym :)))))
A ja sie nie zgadzam:))
Wie nie gra w "tych" sprawach dzuej roli.
I juz wyjasniam dlaczego:
Milosc to silna aktywacja, kierujaca podmiot do jak najscislejszego polaczenia z przedmiotem wywolujacym aktywacje.

A teraz jak zolza do zolzy:
lim(U/X)=+00
x->0
Gdzie
U=uczucie
X=odleglosc

Ten wzor to prezent slubny dla panny mlodej:)))

Pozdrawiam
a dziękuję :)))))
ale wierz mi jak będziesz mieć tyle lat co ja to będziesz :))) tęsknić za tymi latami młodości. Wtedy wszystko jest piękne :))) nic nie boli i człowiek jest odważniejszy :)) od 17 do 25 roku to najpiękniejszy okres w życiu :)))) wtedy już taki osobnik wie wszystko o świecie :))))) i amore amore ....

Moja wnuczka ma 17 lat :)))))) i jest naprawdę super :)))))) czasami wydaję mi się że pod niektórymi sprawami mądrzejszą ode mnie. Dla niej mój ślub, nie był szokiem, ale szczęściem, myślę czasami że ona mnie najlepiej rozumie. :)))) Ja ubóstwiam młodzież i w ich towarzystwie czuję się młodsza :)))))
ale to nie składnie napisałam bo cały czas mi tu głowę ktoś zawraca :))))))
CIAO :)))))))
*nieskładnie :))))))))
kochanie, nie sluchaj tego co mowia ludzie, patrz w serce i daj serce
Oto dlaczego mąż z zagranicy jest lepszy od Polaka same przeczytajcie: http://polonia.wp.pl/page,3,title,Oto-dlaczego-maz-z-zagranicy-jest-lepszy-od-Polaka,wid,12153776,wiadomosc.htm Oto kilka powodów wymienionych przez dziewczyny, które trochę z przymrużeniem oka przemawiają za "zagranicznymi" mężami:

- nieznajomość języka polskiego przez partnera umożliwia bezkarne plotkowanie z koleżankami przez telefon na każdy temat, nawet ten dotyczący oblubieńca. Można patrząc mu miłośnie w oczy, powiedzieć do słuchawki "wiesz, jak on mnie ostatnio denerwuje, muszę wyskoczyć gdzieś sama na parę dni";

- jednym z plusów tego związku jest wprowadzenie w domu nowych i często egzotycznych tradycji oraz obchodzenie podwójnych świąt w różnych obrządkach. Jeśli coś zrobi się nie tak, jest zawsze wytłumaczenie, że tak właśnie świętują w kraju naszego wybranka;

- dzięki partnerowi-obcokrajowcowi w domu zawsze będzie unosił się międzynarodowy duch z miłym powiewem tolerancji;

- dzieci ze związku mieszanego w naturalny sposób od najmłodszych lat będą kontaktować się ze światem w dwóch językach;

- korzyść lingwistyczna ze związku z obcokrajowcem jest niepodważalna, bo żadna szkoła językowa nie dorówna codziennym rozmowom i kontaktom z osobnikiem mówiącym w obcym języku;

- partner zagraniczny to również możliwość poznania zwyczajów innego narodu "od podszewki", a często także docenienie wartości kultury swojego kraju w trakcie jej prezentacji przed oblubieńcem;

- dziewczyny mówią zgodnie, że dzięki swoim mężczyznom z innych krajów musiały odświeżyć wiedzę z zakresu historii Polski, aby odpowiadać na ich dociekliwe pytania
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego