jaki macie rozmiar buta?

Temat przeniesiony do archwium.
Kochane,jaki macie rozmiar buta?
napiszcie też swój wiek i wzrost
Jesteś może przedsiębiorcą pogrzebowym?
Jaki rozmiar buta nosisz?
Nie pamiętam a to z powodu zbyt małego rozmiaru czapki....nie mogę zapamiętać a przeczytać na podeszwie też nie mogę, bo zaraz się przewracam.
...ja na przyklad/przepraszam, ze sie wcinam../ nie nosze butow,bo mi sie ostatnia para zimowych z przed 8 lat rozleciala..nie mam pieniedzuy na nowe..a takie fajne te biale kozaczki byly...teraz jest cieplo to chodze boso,wiesz tak na hipiske,dluga suknia w kwiaty rozpuszczone anielsko blond wlosy i wianek ze sztucznych roz na glowie..bo czyms ten brak butow musialm wytlumaczyc.. pozowaniem na hipiske wlasnie..poza tym ortopeda mi zalecil chodzenie boso i w szczegolnosci na palcach jak baletnica,..to pomaga na plaskostopie..poza tym odstrsza nichcianych zalotnikow wloskich..bo widza ,ze beda musieli grubo zaiwestowac..powiedzialam ,ze zaloze c tylko biale kozaczki od Louis Vuitton
a ja szyje sobie obuwie zawsze sama, wszyscy podziwiaja moje krawiecko disajnerskie zdolnosci :D a to ze skorki krolika uszyje, a to ze starej niepotrzebnej scierki...takze na mnie fortuny nie zbijesz :(
.....o, glizda lezie...co to ja miałem...nie pamiętam....
sie skoncentruj i wroc !!!
już jezdem
no nie....
nie musialam wchodzic na humor..., hi hi ale sie usmialam....
Jaki rozmiar buta nosi waszą Amore? Mój Amore nosi rozmiar butów 41
aaaaaaaaa eeeeeee- ziew i przeciagniecie.
oj chyba juz mi sie znudzila ta prowokacja bardzo niskich lotow.
splywam stad zrobic ziola, a ty sie dobrze baw dziecino, bo widze, ze cusik nie masz pomyslu jak ciekawie spedzic wieczor, moze poczytaj ksiazke, albo przejrzyj kolekcje swoich znaczkow
Zostań go i zostań ze mną. Ja mam numer większe buty a nie wiem, czy wiesz, że jeden numer buta przekłada się na dwa i pół cala...no wiesz.
Sama widzisz, jaka to różnica, zastanów się.
Racja mulino, ciekawa prowokacja to jest sztuka, nie wystarczy jedno głupie zdanie. Zacznij może dziewczyno na początek od czegoś prostszego, na przykład wyczyść buty, czy co?
Co za głupi wpis
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia