jesli byliście już we Włoszech wypelnijcie ankietę

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Jeśli ktoś z was był już we Włoszech niech wypełni ta ankietę:
http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/MyKUkuAk734
dziękuję
gosia
Ankieta jest za dluga. Nie chce mi sie odpowiadać na wszystkie pytania. :) Po pierwszej stronie zrezygnowalam.
Dziękuję, Grazyna :)
Ja też zrezygnowałam po stwierdzeniu, że na wiele pytań nie jestem w stanie odpowiedzieć. Dlaczego nie zaznaczyłaś wyraźnie, że chodzi o osoby, które wyjechały tam korzystając z oferty biur podróży itp.? Ja tam np. bywam prywatnie więc nie mogę np. odpowiedzieć na obowiązkowe pytanie czy wybrana oferta mi odpowiadała bo sama ją sobie zorganizowałam :-)
Hej! Chętnie wypełnię ankietę.. Pisałaś ją w celach czysto poznawczych, czy naukowych?
Pozdrawiam!
Bardzo dziekuję za wypełnienie ankiety. Ankietę służy mi jako pomoc do pracy naukowej. Musiała być tak długa ze względu na to , iż mamy bardzo mało danych na temat wyjazdów do Włoch. Nic nie mogłam zdobyć a praca o coś musi sie opierać.
Jeśli chodzi o pytania czy oferta była zgodna z rzeczywistością :za ofertę można uznać swój zorganizowany samodzielnie wyjazd, bo przecież sami ale też stworzyliście Państwo jakąś ofertę wyjazdu. Wcześniej jest pyt. czy wycieczka organizowana była samodzielnie czy przez biuro, więc wiadomo , że oceniamy wtedy zorganizowaną przez siebie ofertę.

dziękuje wszystkim , którzy jednak zechcą przez nią przebrnąć!
gosia

« 

Życie, praca, nauka

 »

Brak wkładu własnego