Co powiecie o wloskich chlopakach???

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |
Wlosi sa super przystojni.....no i mialam chlopaka wlocha....zal sie przysnac nawed do tego....byl fajny i mily moja rodzina go polubila do mometu az pokazal jacy sa jego znajomi i on....zal...a szkoda....uwielbiam wloskie klimaty i wloskich chlopakow...a wy???
Z wloskich chlopakow uwielbiam tylko jednego ---mego meza. Reszta jest mi raczej obojetna.
Po 6 latach mieszkania we Wloszech wloskich klimatow zaczynam miec dosc.
ile mialas lat jak go poznalas????moze nie byl na tyle dziecinny jak moj byly ze sie zrazilam do chlopakow we wloszech...ale i tak sa ladni...ale nie chce miec juz z nikim we wloszech do czynienia...ludzie nie wiedza czego chca....
Mialam 22 lata jak go poznalam. Wlasnie to co mnie w nim urzeklo to nie uroda a charakter. Jestesmy razem 6 lat (3 lata malzenstwo) i caly czas jest wspanialym czlowiekiem.
Co do ogolu Wlochow. Sa tacy i tacy. Nie ma na to reguly. Poznalam zarowno porzadnych Wlochow, ktorzy sa dobrymi chlopakami/narzeczionymi/ mezami. Jak i bawidamkow polegajacych jedynie na swojej urodzie. Znam pare szczesliwych par polsko - wloskich.
Z tego co widze duzo Wlochow zaczyna miec bardziej powazne podejscie do zycia dopiero w okolicach 30 lat (choc nie jest to regula). Wczesniej do 30 studiuja, robia dodatkowe kursy, staze, zaczynaja prace...dopiero potem zaczynaja odczuwac chec stabilizacji.
a jaki przedzial wiekowy przwidujesz dla bycia 'wloskim chlopakiem'..bo tu panowie wlsocy do ok 50 tki sie uwazaja za 'ragazzo'..jest mnoswo ogloszen osob poszukujacych pracy,ktorzy oglaszaja sie jako ragazzi... ragazzo 3l lata,ragazzo 41 lat,ragazzo 28 lat
w moim bylym spodobal mi sie harakter a nie wyglad.....piekny to on nie jest....18lat ma a sie gniewa i czepia jak dzieciak....ogolnie to chlopak bardzo fajny...nie mialam zastrzezen.....inni chlopacy ci naprawde przystojni to nie wywarli na mnie wrazenia bo harakter maja zjechany....dziewczyny szukajcie se srednio przystojnych wlochow z fajnym harakterem....
co to jest"harakter"?..cos od "haratania",masakrowania...?
a pozatym to chodzi mi o to ze polscy chlopacy i harakterem i kultura i podejsciem do dziewczyn nie umywaja sie do wlochow......polacy to wiesniaki...tez znam pary polsko wloskie i zycie maja napewno bardziej normalne niz "polsko-polskie"pary......jak chklopak w polsce wezmie dziewczyne na pizze to wielkie halo odrazu bo to juz znaczy ze to jest bardzo fajny chlopak...tu tak kazdy i to codziennie....da prezent polak to tez wielkie zdziwienie....tu to na pozadku dziennym jest...
he, he....to dopiero CHARAKTER przez H, nie jakis tam mieczak z byle jakim charakterkiem tylko z HARAKTEREM ;)))
to tak jak GUWNO a nie gowno ;)))
super to skomentowalas ;))
Mloda naucz sie ortografii i nie wymyslaj swoim rodakom od wiesniakow !!!
mowie co mysle....nienawidze polakow i tyle.....zero kultury...zero wychowania...zero szacunku...mialam chlopakow w polsce i we wloszech...widze roznice....
aaa,ok rozumiem,chodzi o tzw.kiedys tak sie mawialo"charakterniaków"czyli tych twardych,'sztywnych',nie wymiekkajacych...Wiesz... to ile kasy trzeba miec zeby codzien prezenty pannom robic ?
a czy ja mowie o tym zeby mi chlopacy codziennie dawali prezenty?????
KTL... widze,ze lubisz czuc adrenaline...ale to uczucie tez uzaleznia,potem bedziesz chciala wiecej i wiecej...wiecej wrażen,bodzców..i co potem zrobisz?
ze niby co.........?????
..adrenalina..sprawdz z laski swojej sama w google..pa lecę...
Gaio, nie dziw sie ;) zabral ja wloch na pizze, dostala perfumy
i juz dziewczyna jest cala heppy !!! A Polacy to dziady, na kolacje nikt nigdy
jej nie zabral, poza tym Polacy smierdza itp. itd.
Wlosi sa wg Ciebie lepsi niz Polacy? Moze jeszcze za malo doswiadczylas i wkladasz wszystkich do "jednego worka".W kazdym kraju spotkasz fajnych facetow i kiepskich, i tak samo jest z dziewczynami. Idealow raczej nie ma:)
bardzo sie mylicie....
biedny ten jej chlopak meno male ze uciekl...cholera a ten moj to malo wloski chyba, bo ani perfum, ani wycieczki mi nie podarowal, a na pizze to od wielkiego dzwonu chodzimy...i to jeszcze margherite
KTL a ile masz latek?
najwazniejsze, ze nie jest wiesniak ;) zartuje ;)
silvietta nie no wiesniak wykluczone bo jak glosi autorka wiesniakiem byc moze tylko polak, czyli moj ojciec, twoj jej to wiesniaki
na polke to wystarczy sie niechcacy spojrzec (bo np. patrzysz sie na cos na dalszym planie) i natychmiast widac na jej twarzy rumieniec zadowolenia, ze niby jej sie przygladasz.
a jak jakis wloski desperat od niechcenia rzuci polce "ciao bella" to ta juz orgazmu dostaje i nie omieszka tej sytuacji opisac na 10 forach, chocby dyskusja toczyla sie na zupelnie inny temat.
18
Ano nie pomyslalam........az im sloma z butow wystaje !!! ;)
to jakas inna ze mnie polka......
niestety coraz czesciej w okresie wakacyjnym ten motyw zachowania sie polskich mlodych dziewczyn mozna zaobserwowac, nie mowiac o tym, iz znarkotyzowane urokiem wlochow ochoczo wychodza z nimi z dyskotek, nie wiadomo gdzie, logiczne jest rowniez, ze wloch przyjezdzajacy do nas na urlop zawsze ma kase na divertimento i taka nowo poznana zdobycz otacza mnostwem prezentow, lecz gdy wraca do swojej italii, jest tam tak samo normalnym chlopakiem jak kazdy z nas i nie stac go tam na codzienne wypady do restauracji, kolejna rzecz warta smiechu to to, ze mlodziutkie polskie dziewczynki wystarczy, ze spotkaja sie kilka razy z wlochem podczas jego pobytu w polsce, za kazdy wypad do restauracji, kazdy bukiet kwiatow, kazde slowo ti amo odwdziecza sie seksem, potem wloch wraca do siebie, a one upajaja sie faktem, iz chodzily, byly z wlochem...
Nie można dzielić na kategorie: Polak - niewychowany, nieuprzejmy itd., a Włoch - wesoły, uprzejmy, wychowany... Fakt faktem, że Włosi inaczej "podchodzą" :) do kobiet, co nie znaczy, że zawsze lepiej od Polaków! W każdym państwie są fajni, wychowani faceci, ale też ostatni... Nie można szufladkować...takie jest moje zdanie;) Ale muszę dodać, że uroda Włochów robi na mnie wrażenie, tylko niestety ta ich uroda nie zawsze idzie w parze z inteligencją...
jezeli chodzi o mnie to ja mieszkam we wloszech od niedawna....i na kase nie lece....no chyba ze o sobie co to niektorzy pisza.....Szacunek dla takich...sa takie laski co kochaja chlopakow a sa i takie ktore kochaja kase....tak tez mozna podzielic polskie dziewczyny.....
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia