Co powiecie o wloskich chlopakach???

Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna
a to sie wygadalas, byla tu taka jedna mloda znawczyni wlochow i wloskiej kultury co to miala niedlugo wyjechac do wloch
W kazdym kraju mozna spotkac zarowno porzadnych i fajnych chlopakow bez wzgledu na to czy to Wloch, Polak, Francuc czy inna narodowosc jak i takich co beda chcieli jedynie wykorzystac dziewczyne i zostawic. Takze bez sensu jest to szufladkowanie, ze jak taka narodowosc to be a jak inna to cacy.
Ja moglabym przytoczyc bardzo wiele przykladow udanych i nieudanych par polsko - wloskich jak i par polsko - polskich. I jak porownac przyczyny rozstan to naprawde nie ma reguly. Takze wszystko zalezy od charakteru czlowieka.
Ja od 6 lat jestem z Wlochem, jestem naprawde bardzo szczesliwa a juz ostatnia rzecza na jaka moglam poleciec byly pieniadze, bo gdy go poznalam studiowal i dorabial part - time za przyslowiowe grosze czy centy:)))
Inna sprawa, ze 18 lat to jeszcze bardzo mlody wiek. Dziewczyna dopiero wchodzi w okres nawiazywania powazniejszych zwiazkow. W takim wieku czesto sie zdarzaja rozczarowania milosne. Nie udala sie jej ta znajomosc, pozna nastepnego. Bez sensu robienie jest z tego wielkiego halo czy tez oskarzania ja, ze poleciala na na nie wiadomo na co.
arkadiushu, co Ty się czepiasz, tych łatwych i naiwnych panienek?
wg mnie uroda Wlochow przekladajac ją na typ urody polskiego mezczyzny jest mocno pedałkowata..depilacja brwi i ciala, żel na wlosach, silne solarium,rozowe kolory odziezy,feministyczna bizuteria..pogon za nowinkami mody..po prostu widze duzy kontrast pomiedzy Wlochem w roboczym ubraniu w ciagu dnia a tym co widze wieczorem jak sie przeistaczaja w hermafrodyte/serio, ale zdarzylo mi sie nie rozpoznac wieczorem pracownikow warsztatu samochodowego,ktorych widywalam za dnia umorusanych do granic..a wieczorem nastepowala totalna przemiana.. z larwy w kolorowego motyla:D
dla mnie jest to kolejna podpucha...to, jest wrecz dziwne, aby 18 letnia dziewczyna wyrazala sie tak nie skladnie i bez sensownie
gdyby potrafila ladnie mowic to szykowalaby sie do studiow w Polsce, a nie emigrowala do Wloch;)
Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia