CIAO A TUTTI SONO NUOVO!

Temat przeniesiony do archwium.
31-43 z 43
| następna
Mulino i gaio

Nikt tu serio niczego nie bierze :-) ale Wy tez wyluzujcie.
Nie musicie sie bawic w matke Terese co chroni dziewice przez zejsciem na zla droge. Mysle, ze glownie Wam sie miesza zycie normalne z wirtualnym, jakby tak nie bylo to gaio by nie pisala wszedzie hasel pt. UWAGA ZBLIZA SIE NIEBEZPIECZENSTWO, WLOCH NA HORYZONCIE, PRZYGOTOWAC SIE DO ATAKU, UWAGA OBCY OBIEKT W POLU ZASIEGU :-)

he he, zabawnie jest to czasami poczytac, ale momentami tym komentarzom brakuje dobrego smaku.

Pozwolcie ludziom zyc tak jak im sie podoba, a o naiwnych sie nie martwcie, kazdy z nas jest naiwny wtedy kiedy chce takim byc :-) bo mu tak wygodnie.

Pozdrawiam!
jak wchodzisz na poklad samolotu musisz sie liczyc z tym, ze nie dolecisz, jadac samochodem tez musisz miec na uwadze, ze mozesz skonczyc na drzewie,tak samo wchodzac na forum trzeba sie liczyc z tym, ze ktos nas moze rozbawic, ale i zrownac z powierzcnia ziemi, bo ma na to ochote, slaby dzien etc. nikt nie musi tu wyjasniac powodow swego dobrego lub zlego nastroju, zachowania. tym bardziej jak sie pisze o swoim zyciu intymnym trzeba liczyc sie, ze raczej zawsze zjawi sie ktos kto nas osadzi, zajedzie jak kobyle.. takimi prawami rzadzi sie swiat wirtualny, ale jak widac jest jeszcze wiele naiwniakow, ktorzy mysla ze uda im sie naprawic ten z zalozenia zepsuty wirtualny swiat :P jesli ktos jest slaby psychicznie, nadwrazliwy, pruderyjny i co am jeszcze to proponuje nie korzystać z internetu, albo wchodzic na bezpieczniejsze strony, ne ne ne ne neeeeeeee :P
splywam stad towarzysze, sory Agn nie chce mi sie i nie mam czasu teraz czytac co napisalas, pewnie sie oburzylas czy co tam jeszcze ;) wejdz prosze na jakis portal kolka wzajemnej adoracji czy cus, przestan nawracac..no chyba, ze pisalas o czyms innym to sory, ;) ale naprawde nie mam czasu czytac tego. buziaczki paczusie słodziutkie :*
no dobra przeczytalam poczatek :D kobito ale ja w 99% robie sobie jaja :D nie przybylam tu bynajmniej z misja ratowania dziewic orleańskich przed wlochami, ja sama jestem z wlochem i stwierdzam, ze to najfajniejszy, super, ekstra wypasiony chlop jakiego w zyciu mialam :D
pozwolcie towarzyszko pisać ludziom to na co maja ochote, to chyba forum jest czy cos mi sie uroilo?
>>>ten z zalozenia zepsuty wirtualny swiat
:-D
bawi mnie czytanie Twoich wypowiedzi.
MArks i Engels cie tu przyslal? :D
..tych wlochow na horyzoncie to jest w moim miescie ok 120 tys i trzeba miec cos nie tak pod berecikiem ,ze by doslownie brac siec serio...uwaga wloch na horyzoncie..czyst glupota .To jest siec.. nie zpominaj.Ponadto w realu w tym kraju gdzie mieszkam jest kiladziesiat milonow wlochow ktorych ja nie obchodze i oni mnie nie obchodza,zupelnie niepotrzebnie goraczkujesz sie wieczorowa pora
sie chlopak jutro zdziwi jak tu wejdzie zobaczyc swoj watek :D chcial nie chcial musi wyslac sie na jaks kurs polskiego, zeby to wszystko pojac :D
:-)

dobranoc.
Juz nic wiecej nie pisze.

Pozwolilam sobie napisac to co napisalam, bo od jakiegos czasu sledze Twoje tematy i wypowiedzi. Nie kierowalam sie tylko tym jedym wpisem. ale to tak poza tematem i na marginesie.
a co tam masz pod berecikiem to mnie naprawde nie interesuje :-D
:-) tez mysle, ze sie baaarrrdooo dziwi.

e tam kurs polskiego, moze pojawia sie jutro zdania do tlumaczenia na wloski:-D
inspektorze Zbiku czy to do mnie bylo skierowane?
wczesniej pisalam, ze pojawie sie tu znowu w ok godziny 2, 3, ale widze, ze nie ma tego postu, to tak w kwesti formalnej, wszysc spragnieni mojego towarzystwa mieli tu na mnie czekac, ale widze, ze poszliscie przyciac komara mieczaczki wy :P zastanawiam sie tylko jakim cudem wyswietla sie, ze jest zalogowanych 12 osob skoro sama tu jestem jak ten paluszek?
Temat przeniesiony do archwium.
31-43 z 43
| następna

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie