Aż w głowie się kręci

Temat przeniesiony do archwium.
Czytaliscie ostatnio"La Stampe"? ponad pół miliona Włochów wymienia się partnerami w prywatnych klubach erotycznych. Ale to tylko czubek góry lodowej. Trzy razy więcej robi to nieformalnie - na parkingach, zamkniętych plażach,, a nawet na... cmentarzach. Babilon? Zepsucie? Degrengolada moralna? Może to mocne słowa, ale ewidentnie jest coś na rzeczy.
Jak twierdzą autorzy artykułu "Lunchowi swingersi", wymiana żon i mężów osiągnęła we Włoszech rekordowy poziom, cytując redakcję: “Aż w głowie się kręci”. Oczywiście dzieje się tak głównie dzięki pośrednictwu intrenetu.
Jak wynika z badań Międzynarodowej Federacji do Spraw Ochrony Praw i Wolności Osobistej, pół miliona Włochów spotyka się w 200 prywatnych klubach w całym kraju. "Przychodzą do nas różni ludzie" - powiedział gazecie pracownik klubu Malizia w Mediolanie."Łączy ich to, że nie przejmują się brakiem pieniędzy - to księgowi, lekarze, sportowcy i policjanci".

Ale to nie wszystko. Coraz rzadziej traktuje się wymianę partnerów erotycznych jako coś brzydkiego i wstydliwego - ludzie umawiają się na seks nawet podczas lunchu. Często w aucie. Liczba swingersów tak naprawdę może sięgać nawet dwóch milionów.
Sprawa wcale nie jest taką błahostką pokazującą przemianę i upadek obyczajów. Artykuł i raport powstały na zlecenie gazety zaraz po tym, jak ujawniono sprawę 27-letniej Dejan Delijevic. Jej zwłoki znaleziono na ogrodzeniu jednego z klubów. Miała obrożę na szyi. Jak widać, niegrzeczne zabawy mogą źle się skończyć...
Włosi wymieniają się na noc żonami..to po co za nich wychodzic zeby jakims wkladem wymiennym,bateria zastepcza?..Z tą praktyką w nieprzyjemny sposób zetknął się też włoski premier...
Silvio Berlusconi wywołał skandal, kiedy oznajmił publicznie: Rasmussen jest najprzystojniejszym szefem rządu w Europie. Myślę, że przedstawię go mojej żonie, gdyż jest jeszcze przystojniejszy jak Cacciari.
Burmistrz Wenecji Massimo Cacciari powszechnie uważany jest za przedmiot pożądania żony Berlusconiego – Weroniki.
..mialo byc:żeby zostać jakims wkladem wymiennym..
"G", poniekąd inf. ma racje. Jesli przekopiowałaś ten tekst z jakiejś publikaci, to wiesz, że nie wolno tego robić. Można tylko podać linka i swój koment. Robisz jego "grzechy" i uchodzi ci to płazem.
To co napisalś doskonale nadaje sie na ta stronke, ale nie przestrzegasz zasad, za które potepiasz innych. Wiem, że mnie lubisz ;) i wybaczysz mi ta uwagę.
buhahaha..tym samym infantylny straci okazje zeby sobie cos tu skrobanac..ale z tym samym ja mu daje szanse na normalny komentarz a nie na zlosliwa docinke na jaka go stac do tej pory pod moimi wpisami codzien zreszta pod innym nickiem..nie zauwazyalas tego zlociutka...?szanse zawsze dostawal ..i zawsze ja marnowal..a tak swoja droga ..to fantasta grafoman sieciowy..ze co chce sie za nim obstawac?? za adwokata mu robisz???..az dziw bierze....chyba bede zmuszona 'cos' ci podrzucic by ci sie WRESZCIE oczy otworzyly..tzw 'zezaniania naocznych swiadkow' wtedy zrozumiesz po co wczesniej tak nicki zmienial he he He....kaleka umyslowy he he
Zaledwie 3% ssaków żyje w monogamii...wiec nie czarujmy sie .jestesmy zaprogramowani GENETYCZNIE do bujnego zycia sexualnego takie jest zdanie socojobiologow
przeciez napisalam ze to z La Stampy...
..moj styl jest badziej kobiecy i delikatniejszy,subtelniejszy,weselszy,milszy dla oka niz ponuractwo pogobowcowe infantylnego,moj styl jest do przelkniecia, do zmruzenia oka..jego.. ale to nie ja decyduje o tym kto jego stylu nie trawi..bo kazdy moze tylko mowic o swym zoladku...Styl bycia,styl pisania,delikatnosc i subtelnosc...a nie tworzenie histori nie z tej ziemi przez egoistyczna chec dodania sobie prestizu..w oczach/wylacznie/ mlodych Polek/..granica wieku do 25 lat ,warunek :bezdzietna i mocno naiwna ,dająca soba manipulowac../..a reszta swiata jest 'BE'.Pewne sprawyszczegolnie ty! powinnas dostrzegac golym okiem,juz czas! :D pozdro
Hmm to rzeczywiście przykład subtelnego stylu w wydaniu gaio:
http://www.wloski.ang.pl/Jedenego_smska_na_wloski_prosze_31826.html

Sorry, ale Twój styl najłatwiejszy do przełknięcia nie jest...Za dużo bełkotliwej treści a za mało sensu.
Ha, w tamtym temacie akurat było duuużo sensu :)
retro to sobie porownaj do suchego wklejania linkow i to z obco ez.gazet jakby to mialo sens...i cel..i tak tego nikt nie czytal a tu prosze sukces! kazdy czyta i kazdy czuje sie w obowiazku komentowac a ty ostatnio to juz siedzisz mi na plecach,,,szukasz dokladnie mnie..hehe..bo bez poczucia sprawiedliwosci.taktu i dyplomacji ale tej nie bedzie miala dopoki sie nie oswiecisz..a to wynik z braku glebszej znajomosci forum..przykro mi,skarbie..ze jestes tak do tylu,ale zawsze moge cie oswiecic..nie warto zyc w sciemnieniu.. hehe...Swiatlo jest po mojej stronie...!
Alez droga gaio, skończ już z tą manią przesladowczą. Spokojnie, ja nic do Ciebie nie mam i wcale nie siedzę Ci na ogonie...Od czasu do czasu wpadam na forum i po prostu często widzę twoje wątki, którym czasami naprawdę brakuje "poczucia sprawiedliwości, taktu i dyplomacji" Z kilku moich postów zaledwie jeden odnosił się bezpośrednio do ciebie (ten o subtelności). Może mnie jeszcze "oswiecisz" moja droga oświecona gaio, w której z moich wypowiedzi dostrzegasz brak sprawiedliwości, taktu i dyplomacji...? Co do dogłębnej znajomości forum to musze przyznać, że takowej nie posiadam, bo nie jestem tu tak częstą bywalczynią jak ty ale to otwarte forum i kazdy może zostawić jakiś komentarz krytyczny.
Gaio, nie miala obroze na szyi, a MIAL obroze na szyi. Czytaj mniej, a uwazniej. W kazdym razie, nie podawaj wiadomosci niesprawdzonych.
dziwne..ta wiadomosc byla na kilu roznych stronkach polskich i tu rzeczywiscie jest plec zenska..a na innych plec meska..tu jest 'miał' a tam 'miała'..
retro pisalam do ciebie ale nie na temat twej osoby...kiedys sie tam gdzies zwrocilas do mnie we wpisach...i nie odpowiedzialam ci..bo by bylo za duzo pisania i nie bylo by na temat postu..masz maila?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka