Nowi forowicze

Temat przeniesiony do archwium.
Sluchajcie to forum jest fantastyczne..zwracam sie do nowych forowiczow..posluchajcie wprost niewiarygodne..oni ci fioletowi..mają tu wyszukiwarke i mozna zupelnie samodzielnie i bezplatnie korzystac do woli.Fantastyczne, cudowne...folecik jest tip top..mają to cudowne nowoczesne urzadzonko.. wyszukiwarkę specjalnie dla nowych by nie bładzili jak dzieci we mgle...mozna wyszukiwac do woli..i to zupelnie bezpłatnie..ach jak super..jakze sie ciesze,.. ze jest na forum wspaniala bezplatna wyszukiwarka! pozdro dla wszystkich nowych "fioleciarzy" :D..Haslem rozpoznawczym niech bedzie: 'Więcej samodzielnosci,mniej zawracania głowy!' :D
:D
Gdzie jest ta wyszukiwarka, znajdę ją w wyszukiwarce?
a to rzeczywiście rarytas na fiolecie :D
ja tez ciesze sie bardzo z możliwości bezpłatnego korzystania z wyszukiwarki, odkąd zaczęłam używać "fioletowa wyszukiwarkę" moje życie zmieniło się nie do poznania.... straciłam kilka kilo...moje pranie znowu jest białe i się nie elektryzuje... pies nie puszcza gazów, a mąż jest jakby bardziej zdyscyplinowany...nie meczy mnie zgaga, a na mojej twarzy znowu pojawił się uśmiech.
Na pewno będę polecała "fioletowa wyszukiwarkę" moim znajomym, żeby oni polecali swoim znajomym, żeby ich znajomi polecali swoim znajomym.
'..stracilam kilka kilo..'.ooooo! cholerka.!. a ja tylko 500 gram..moze niewłasciwie używam ta wspaniałą wyszukiwarke caly tygodnowy wysilek na nic..używam i używam ..z calej siły ..i tylko pol kg!..to niesprawiedliwe..a moze wyszukiwarka jest wadliwa??..ze inni potrafia a ja nie..buuuu.. Myslę, ze powinnam byc bardziej samodzielna..nie ogladac sie na innych 'fioletowiczow'..za malo czasu w ciągu dnia poswięcam fioletowej wyszukiwarce..ona pewnie czuje ,ze za nia nie przepadam...Musze to naprawić.. Zaprzyjaznie sie z nią..Na pewno mnie polubi..:D
Kochani nowi forowicze..sparafrazujcie pewna znana na calym swiecie frazę...SZUKAM WIEC JESTEM
Ja bym powiedziała: JESTEM BO SZUKAM ;D
"Szukam, więc jestem" już jest parafrazą innego powiedzenia.
ta fioletowa wyszukiwarka nie jest az tak niezawodna, bo np nie przetlumaczy nowym forumowiczkom smsa od ukochanego, cos tu jest nie dopracowane, powinien byc jakis translator na tej stronie, moze mniej bylo by takich postow, ale mysle, ze nawet uzycie translatora bylo by nazbyt trudne, dla co niektorych
Jest światło w tunelu:

>>>ta fioletowa wyszukiwarka nie jest az tak niezawodna, bo np nie przetlumaczy nowym forumowiczkom smsa od ukochanego,
hehe dobre
Aż tak Wam to przeszkadza...? :p
A translatory nie zawsze tłumaczą tak jak trzeba! Forumowicze lepiej język znają (przynajmniej niektórzy ;))
Mnie tam nie przeszkadza, ale zjawisko jest dosc kuriozalne, dlatego ze jest masowe!
no ,jeszcze jest nowy kolega ze swa stronka italomaniaci..gdzie te podobna mozna potlumaczyc..
przestań gaio, stronka fajna jest
czy NOWI tu zagladaja i czytaja z uwaga?:D
gaio jesli nie chcesz nikomu nic tlumaczyc i nabijasz sie z listow i "smsow do ukochanego" to przeciez nie musisz tego robic bo nikt cie do tego nie zmusza. prawdaz?
jacyś zaglądają,
i się pewnie śmieją ;)
ale kochane 'starszaki' z dobrą znajomością języka - przecież tłumaczenia to bardzo miła część forum, pełna zabawnych historii, niespotykanych głupot,...
lepsze od harlekina z kryminałem razem wziętych! :D
i mówiąc prawdę to dział miłosny jest najbardziej obleganym i daje wszystkim nowe tematy do dyskusji...
czymże byłby fiolet bez smsów od ukochanego?!
nie wiem jak było wcześniej - może teraz jest jakaś plaga związków na odległość,
i może forum potrafi równie świetnie, zabawnie i AKTYWNIE funkcjonować bez tego typu tematów, jednak odkąd ja się we fiolecie zaczytuję, to dział tłumaczenia stawiam zawsze na pierwszym miejscu :D
i w tym miejscu wypada podziękować gorąco i serdecznie wszystkim, którzy poświęcają swój czas na tłumaczenia, dzięki którym miłości trwają, a zdolni inaczej - jak ja - któorzy nie lubią zakuwać słówek z podręcznika, uczą sie całych przydatnych fraz i to z zabawnym kontekstem :)
kończę ten elaborat sorki ze takie to długie,
i myślę że mogę zadyrygować w imieniu wszystkich nie znających za dobrze włoskiego, DLA WAS - głośne i donośne -
DZIĘ-KU-JE-MY!!!
monika zajrzyj tu
Troche takie to babskie forum :)
Dziewczyny gratulujace sobie udanych lowòw
Ale moze byc.Nie co zabawne
odswiezamy...
:D
odswiezam
Gorzej niz w wojsku !!! KOTY DO ROBOTY !!!
heheheeeeeeeeee...
Temat przeniesiony do archwium.