antykoncepcja tri-minulet i jej pozytywne skutki

Temat przeniesiony do archwium.
witam serdecznie
jakies 3 miesiace temu miałam problem z małymi piersiami ginekolog poradził mi zażywać tri-minulet bo dobrze działa na ich porost faktycznie się o tym przekonałam poza tym nie ma jako takich efektów ubocznych dobrze się po nich czuje i nie mam huśtawek nastroju jak po innych tabletkach antykoncepcyjnych. jest jeden problem tabletki te zostały wycofane z polskich hurtowni można je spotkać jednak w niektórych miastach. Jednakże ostatnio byłam w egipcie i miło się zaskoczyłam gdyż w tamtejszych aptekach można je kupić bez problemu czytałam już pare wypowiedzi dziewczyn, które z chcęcią by kupiły te tabletki jenakże nie mają gdzie. ja mam za dużo 10 opakowań i mogę się podzielić z którąś z was jeśli tylko ktoś chce proszę o kontakt 667-313-293 z chęcią wyśle bo wiem jaki to jest problem gdy ktoś ma mało satysfakcjonujący biust. pozdrawiam kasia:)
rozumiem, ze Tobie juz cycki urosly...
...o matko ty moja, jedyna :D :D
dzialanie hormonow powoduje ,ze piersi nabrzmiewaja a nie rosna,jak odstawisz to powroca do swego porzedniego rozmiaru..a i tak bedziesz musiala odstawic bo jesli nie to dotknie cie kiedys syndrom post pill/przynajmniej raz w roku na 2 mies.na 2 cykle./.doradzam odstawic..inaczej lipa..i nastepne dlugie leczenie..ale w druga strone..W twoim przypadku ze wzgledu na mlody wiek polecam ci Cilest
muszisz uwazac by kawy nie pic..od picia kawy piersi sie zmniejszaja :D przeczytaj sobie tutaj http://www.pardon.pl/artykul/6564/alarm_picie_kawy_zmniejsza_piersi
sa nawet foto..Pełniejszy biust bez operacji i implantów – zabieg powiększania piersi z użyciem preparatu Macrolane/Macrolane to produkt oparty na bazie przezroczystego żelu zawierającego stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego/ wejdz tu: http://www.operacje-plastyczne.pl/
na 'porost piersi' to bym sie chyba bala zazywac ;)
To jest tylko na porost piersi?
Nie, żebym potrzebował, tak się tylko pytam.:))
Hmm...Na porost rozumu niczego nie było ?
Najlepszy srodek antykoncepcyjny:
Wodka z piaskiem: jak sie plemniki spija, to sie kamieniami pozabijaja.
hahaha, dobre...^^ kiedys jedna dziewczyna podpowiedziala mi, ze sok z cytryny uzywany do intymnej higieny po stosunku zabija plemniki, hahahhahah, zwauuuaua normalnie...
pewnie to przeczytala w jakiejs madrej ksiazce :)

fantastyczna lektura na jesienne deszczowe dni ...
http://free.art.pl/viola_fot/podrecznik6.htm
chociaz moze cos w tym jest jak tak sobie teraz mysle... wkoncu to kwas, wiec zmniejsza ruchliwosc plemnikow... tylko trzeba na pestki uwazac ;)
ale ja pije duzo kawy ostatnimi czasie np i jakos to nie dziala :D chyba ze jestem jakims ewenementem w naturze :D
a tak poza tym polecam yasmin :) jest skuteczny, nie tyjesz, organizm szybko go akceptuje, gorzej z facetem ktory nie cierpi kiedy masz TE DNI....
a z tym wzrostem biustu to chyba prawda ale dotyczy to wszystkich tabletek antykoncepcyjnych bo jednak burza hormonow jest
nie ze 'wzrostem'..a 'puchnieciem'..dokladniej obrzękiem..a czasem wystarczy dobrze pojesc..przytyc..i do razu sie leci po wiekszy biustonosz..w koncu piersi to tkanka tluszczowa.Kształt i miękkość nadaje piersi tkanka tłuszczowa.Istnieja specjalne tabl na powiekszanie piersi np Fabulous Breast to najnowszy środek na powiekszanie piersi, opracowany w Holandii.
Tabletki Fabulous Breasts posiadają w swoim składzie aktywne składniki “phyto estrogeny” strukturą przypominające żeński hormon estrogen. Powodują one ujędrnienie i powiększanie piersi. Dodatkowe składniki ziołowe wpływają na większy napływ krwi do piersi, które również dzięki temu stają się jeszcze pełniejsze i jędrne. Rowniez w zywnosci zawarte sa estrogeny ktore moga pobudzic wzrost piersi,czyli fitoestrogeny.Znajdziesz je: soja ,pszenica, ryz, orzechy, oliwa z oliwek ,jablka ,gruszki, wisnie, marchew, czosnek ,ziarna slonecznika.
ja mam kolo domu ogrodek i pelno zielski :d moze komus podesłac :))))))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia