Dlaczego kasować cału post?

Temat przeniesiony do archwium.
Mówię o przypadku "Niedojda, jak Polak"? Myślę, że mam prawo zadać to pytanie, bo po pierwsze post był mój a po drugie "biondusia", cierpiąca moim zdaniem na syndrom "agatkif" pisała swoje wynurzenia do mnie.

Nie chcę już dodawać, że teraz nowsi forowicze nie będą mieli okazji zobaczyć przypadku supertrolla.
Mysle ze Admin.i tak pewnie nie odpisze Ci na pytanie:(,bo nie zdazyl jeszcze odpisac na twoje poprzednie.Brak czasu czy co?Czasami kasuje chyba wedlug wlasnego widzimisie(kiedys dziewczyny jak pisaly na temat Ani G.-mowily ze ich posty skasowano)
Której Ani, tej stręczycielki?
Tak gdzies kiedys o tym pisaly.
nie, tej co spi z ksieciem /zob.Nieslusznie oskarzona/ nie anca.smile ..nie
tak to ja nocka ciemna zalozyalam post troche zesmy sobie poisaly ale rano admin wzial mokra sciere i poazmaital... na mokro...na drugi dzien jakis poszlo na innym temacie co nieco ,co kto wiedzial to pisal..kobietki lubia takie tematy klimaty..zapachnialo wiekim swiatem..w koncu to wnuk zdrajcy narodu wloskiego..jego dziad byl zwyklym tchorzem
no tak, jak zwykle musi o mnie wspomnieć...obawiam się, ze to genio cierpi na syndrom agatkif
w każdym razie Wesołych Świąt
Bez fochów proszę. Nie każdy może mieć galaktykę, czy planetę nazwaną swoim imieniem. Jednostka chorobowa o takiej nazwie, to też nie w kij dmuchał.:))
Mialam namysli o tej Ani(co poderwala ksiecia)hihihi
tja, nie wytrzyma biedactwo...zresztą jak zawsze
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia