Fryzjerstwo we Włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
61-72 z 72
| następna
Joico Regenerująca odżywka do włosów zniszczonych ,Wella SP Repair - Regenerująca Odżywka do Włosów 200 ml cena ok 60 zl i Kerastase ma odzywke do wlosow /jest jako balsam i sa tez w ampulkach/ bardzo zniszczonych przesuszonych...ceny sa wysokie..ok 100 zl .Te produkty sa profesjonalne do zakupu w salonach fryzjerskich ..w kraju
Dziekuje bardzo za odp. Jesli tylko bede w Pl to napewno wykorzystam ta info, jednakze zapowiada sie dlugi pobyt tutaj w It. wiec jakby ktos sie orintowal co do odzywek we Wloszech to prosze o pomoc! Pozdrawiam
alkabojar, w supermarketach (nie wiem w jakim rejonie mieszkasz, bo kazdy ma pewnych sieci wiecej lub mniej, ale na pewno w Esselunga, Gigante, Carrefour; Auchan itp) znajdziesz produkty marek ogolnie znanych: Shwarzkopf (we Wloszech zwany Testa nera) , Nivea czy Garnier, ktore maja wiele produktow wlasnie odzywiajacych wlosy, wygladzajacych je, dodajacych objetosci, dodajacych blasku itp. Wystarczy sie przejsc czy przejechac do takiego sklepu i poszukac..A ceny jak w Polsce
ja doradzalam naprawde dobre profesjonalne produkty do cholernie zniszczonych wlosow...tu wItali..jedna z dobrych drogich marek jest Biopoint...serum balsam i maska do wlosow
nie sadze jak znam zycie by Testa Nera mial naprawde DOBRY balsam regenujacy bardzo zniszczone wlosy...ich ceny sa niskie w granicach 3 czy 4 eu ..zas Bioponit ceny sa od 15 do 30 eu
Joico i Kerastase widzilam u wloskich fryzjerow w salonach..prowadza sprzedaz tych produktow
Dzieki dziewczyny za pomoc! Napewno skorzystam...SettediNove chyba zle zrozumialam Twoja pierwsz wypowiedz...sorki...jeszcze raz dziekuje! Milego wieczoru!
osobiscie uzywam Nivea do kreconych wlosow Fructis Garnier do kreconych..SunSilk mossi e ricci..czyli sredniek klasy produkty
alka bojar cos znalazlam dla ciebie, forum : NAJLEPSZE ODŻYWKI I MASKI DO BARDZO ZNISZCZONYCH WŁOSÓW http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3250106 ..i jak widac i ja sie na tym znam..Kerastase jest najlepsza:D
yhym...tez troszke poczytalam i napewno ja zakupie...mam nadzieje, ze skutki beda!! Nigdy nie mialam taki strasznych wlosow...ale przyciemnianie i slonce robi swoje....Buona notte!
Sette niekoniecznie to co jest tansze musi byc gorsze. Mysle, ze wsrod polskich kosmetykow wcale niezla jest Joanna, a nalezy do najtanszych kosmetykow do wlosow. Czesto pewne kosmetyki sa drozsze nie dlatego, ze sa takie super, ale kosztuje ich marketing( reklama i testimonial..).
Ja akurat lubie i Shwarzkopf i Nivea, a nie mam dobrych wspomnien po stosowaniu Krestasse.
A poza tym my tak doradzamy, a kazdy wlos jest inny. Jeden jest cienki i delikatny, a drugi gruby i mocny i kazdy potrzebuje innych produktow. ZAlezy tez dlaczego jest zniszczony..i w jakim stopniu. Moze warto podpytac o pomoc fryzjera??
Bardzo fajne sa kosmetyki firmy Alfaparf u fryzjera. A mozna tez po prostu na zniszczone wlosy powcierac w nie oliwe z oliwek..
masz racje..ja mam jasne i delikatne wlosy...olejek do wlosow.. .co nie tlusci..silk/jedwab
Temat przeniesiony do archwium.
61-72 z 72
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Kultura i obyczaje