Bądż kim chcesz...ja będę kim zechce :)

Temat przeniesiony do archwium.
a to taki mały protest przeciwko... nagonce na ciągłe zmiany nicków....doszło do tego że szukamy w nowych uczestniakch....starych wyjadaczy....!
Dajcie na spokój z tym ciągłym ubliżaniem/obrażaniem...dajmy spokój infantylnym 20-to latkom i mężatkom po przejściach....Kultura kochani:)
no i byka pierdyknełam w tytule....dź z dż ...pięknie....wstydze się :)
Agnieszka ludzie to inteligentne mialpiatki czlekoksztaltne i doczytaja sie prawidlowo sensu, bez obaw :)
no ja Cię uwielbiam...UWIELBIAM CIĘ!!!!....i tak cholernie się cieszę że Cię odnalazłam:)...
Aga..przepraszam że na Twoim topicu ....odbiegnę od tematu....

chyba te "printy" wysłane do reklamodawców pomogły Adminowi bo pojawiła się nowa reklama...... :) ...nie ma to jak poczta pantoflowa...co nie Panie Adminie....:):)
Nie przepraszaj....:):)
Masz rację aagnese. Choć z pewnością są tacy, co zmieniają nicki, to jednak to nagminne wypatrywanie starych forumowiczów w nowej skórce zaczyna już przypominać polowanie na czarownice :)
błagam niech będzie polowanie na cokolwiek ale nie na czarownice....
>>>chyba te "printy" wysłane do reklamodawców pomogły Adminowi bo pojawiła się nowa reklama
Quasi Ty naprawdę jesteś niezmordowany :D
A dziękuję, dziękuję.
favola100....właśnie miałam na myśli "polowanie na czarownice"...może źle się wyraziłam:):).....ok nie popieram zmiany nicku tylko w celu wszczynania "zamieszek" i takie tam....o to mi chodziło!...zrozumiałaś mimo wszystko za to ;*
A ja kupię sobie miotłe i czarnego kota....mówcie mi ....wiedźma!!!:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia