Gdzie mozna obejrzec wloska lige w Wawie?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy znacie jakies puby gdzie mozna obejrzec w Warszawie wloska ligę?
Dzieki
publiczne oglądanie w Pubach lig pilkarskich jest w Polsce nielegalne..podobnie jak narkotyki ..hehehehe.....udala mi sie odpowiedz? :D Canal+ Cyfrowy, właściciel praw do transmisji telewizyjnych z rozgrywek lig piłkarskich polskiej, angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej juz dawno ponad rok informowal właścicieli pubow, że to nielegalne .Wszelkie usługi i oferta są skierowane tylko do klientów indywidualnych, którzy mogą korzystać z nadawanych przez nas programów tylko na własny użytek we własnych gospodarstwach domowych.Canal+ Cyfrowy nie ma możliwości opracowania oferty dla lokali. Takiej możliwości nie przewidują umowy zakupu przez telewizję praw do transmisji meczów....A teraz mam pytanie czy wielu tu jeszcze przyjdzie Dzieci Neo z pytaniami na forum ,na ktore naprawde sa odpowiedzi w sieci..ta 'laickosc' juz mnie tu nudzi.....jak mozna byt tak nie doinformowanym?..jak pilka nozna czy Canal plus?..czy to do czego istnieje wyszukiwarka internetowa!?????...Ale nieskromnie zauwaze, ze jestem tu najlepsza w info o pilce noznej na forum..hehehehe..jakby co to odsylajcie do mnie ...ja w innych zakresach odsylam do Dee..pilke zostawiam sobie....dzis 1:0 dla mnie! :D
mam nadzieje ze poprawilas sobie humor zmarnowaniem Twojego czasu na podsumowanie "laickich" pytan skoro nie znasz kontektu.
Wiedze ze forum niektorym sluzy do pokazania swojej wyzszosci.
Cenie rzeczowe odpowiedzi a komentarz personalny sobie odpusc...
no to moze porownamy swoje 'wyjazdy'?..stażowo mnie nie zagniesz
Sluchaj nie chodzi o doswiadczenie tylko o sposob odpowiedzi.
Niech zyja kompleksy...
kompleksy to sie ma jak sie z googli nie umie korzystac...buhahahaha..Dziecię Neo czy co ?
Skoro taka mądralińska to znajdź kanał w jakiejkolwiek telewizji dostępnej w Polsce na ktorym mozna obejrzec mecze 03.05. Fiorentina - Torino.
Mozesz sie wykazac nie tylko ostrym jezykiem
Hej Sette, jak jesteś taka dobra w info o piłce nożnej to może wiesz, kto w tym roku zdobędzie tytuł mistrza Polski?
ten kto da wiecej sedziom..laiku
No brawo, brawo Sette. Nie wierzysz w uczciwość? To 10 maja oglądaj Wisła-legła i zobaczysz kto będzie mistrzem...
Cafe7 Zajecza rog Dobrej /przy Czulym Barbarzyncy albo w kregielni na Sadybie albo w BUWie przy Dobrej na scianie cos puszczja, jeszcze Ruster na Krakowskim Przedm..ten ma tylko Polsat.Wlasciciele Pubow lamia prawo i to ich problem.. nie moj..milego ogladania z narzeczonym meczyka../wpuszczam cie w studencka strefe Powisla a zarazem moja domowa.. :D..
mozliwe ze Lech zdobedzie mistrza a wolalabym Wisle ze wzgledu na babcie krakowianke i ma milosc do tego cudownego miasta,no i Drzymala z Polonia sie wkreca hmmmm..sercem jestem za Legia, az po grób :D
Lech ma wiecej kasy niz Wisla i lepszy sklad
niejeden mecz ogladalam jako gosc w Krakowie,wygra ten kto zdobedzie tylko 1 bramke wiecej...a z koniem to... nie zamierzam sie kopac!
Lech to drużyna jednego sezonu. Może ma wiecej kasy bo się sprzedał za kuchenki Amiki ale skład lepszy ma Wisła i forme napewno też, przynajmniej w tej części sezonu. Lech się juz wystrzelał i skończyło się robienie punktów w ostatnich minutach... I dlaczego sędziowie zawsze przedłużają ich mwcze o 3-4 minuty???
Dajcie sobie po szlagu i idzcie do ambasady wloskiej na wloska TV i bedzie po sprawie :))
Nie jestem koniem Sette i napewno nie będę Cię kopać
mi chodzilo o to zawsze mowil Lazarek...ze nie ma sensu kogos przekonywac do swej racji ,skoro wiemy ze ta druga strona ma swe przekonanai i nie ustapi czyli kopac sie z koniem..cytowalam Wojtka Lazarka ..bardzo go szanuje.
Dzieki Sette,
Widzisz na coś się przydałaś i po co były te śpiewki o obowiązującym prawie?
Temat przeniesiony do archwium.