Spotkanie ( w Krakowie)

Temat przeniesiony do archwium.
ciao a tutti!
Ten temat narodzil sie z inicjatywy Pana MascalzoneLatino, ktory to dzis w czesci wloskiej zalozyl watek dot. spotkania uczestnikow forum..
Na poczatku padlo na warszawe ale pozniej pomyslano o Lodzi ze wzgledu na jej polozenie ktore powinno byc dogodne dla wszystkich...no wlasnie, ale niestety nie jest dogodne..
I wlasnie ja i pan AleMB81 :) chcielibysmy zorganizowac spotkanie w Krakowie, w jakas sobote badz niedziele, data oczywiscie do ustalenia ze wzystkimi, ale najpierw musimy wiedziec czy ktos wogole bedzie chetny:)

Wiec prosze Was jesli jestescie zainteresowani, napiali skad jestescie i jaka data Was interesuje i postaramy sie jakos wzyscy zorganizowac i wkoncu poznac na zywo!!

Pozdrawiam

Marta
nie jest dogodne dla Ciebie bo nie chcesz kilka godzina na pociąga ;)

Dorosły, jeśli nie macie pieniadze czy siły do kilka godzin pociagi, nie
lepiej spotkac wszystki w Virtualne Meeetingu? Nikomu będzie wyście o swóje dom!! :D
Nikomu będzie wyście o swóje dom!! = nikt nie będzie musiał wychodzić ze swojego domu!!
...e cosí..è andato a vuoto... pare..
:)
Nessuno uscirà dalla propria casa = nikt nie będzie musiał wychodzić ze swojego domu!! ?

...a me sembra di più come : Nessuno dovrà uscire dalla propria casa
Yamadawa...dziękujemy za przełożenie z polskeigo na polski:):):)
eee dla mnie Kraków odpada:(:(...bo ja jetsem z krainy tysiąca jezior i nie obrucę tego w jeden dzień:(
A Warszawa? :)
Witaj Favola:):):)
Warszawa lepij brzmi...coraz bardziej nabieram ochoty na spotkanie:)
Od Olsztyn najlepiej Warszawa oraz Lodz jak próbuje dać rade !! :P
cholera ale ja nic nie mówiłam, że jestem z OLsztyna:P

ok,ok kombinujmy dalej
mascalzone, ja do krakowa mam conajmniej 2 godziny! wiec nie mow ze nie chce mi sie ruszyc, i robie tak aby mi bylo wygodnie...
ej to może ta Warszawa jednak???
i ja do krakowa mam 13 ;)...do Lodz 5...jak Ty ;)
Jak bedzie w Krakowie to ja przyjde!!
Jak babcie kocham!
Kiedy?
jesteś babcia? ile masz lat?
Hihihi, to jednak nie do 7/9:) Ale będziesz mieć roboty:)
no coś Ty!!....7D9 jest bardzo sexy babcia !! :)
Wiesz o co mi chodzi:)
chyba nie...mówili mi kilka minuta temu ze jestem niemądry. Już nie rozumiem nic:(
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Solo italiano