Karnawal w Wenecji- są chętni? Przebranie obowiązk

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc, mieszkałam kiedys w Wenecji i spędzenie tamtejszych karnawałów, to najpiękniejsze co wspominam. Teraz chciałam podzielic sie tym z moimi znajomymi. Mamy juz transport i hotel oraz wszystkie potrzebne informacje i usługi... Mamy, bo mam nadal znajomych tam mieszkających a w zeszlym tygodniu byłam w Wenecji i odnowilam kontakty. Na razie postanowilismy jechac samochodami, ale jak znajdziemy więcej osób - wynajmiemy busik, albo busa. Za hotel z 2 posiłkami przyjmujemy ok 35,00 eur osobo/dzien. Termin tegoroczny to 06.[tel].02.2010 - myslimy o pierwszym weekendzie. Co Wy na to??? Jedyne ograniczenia, ktore postanowilismy w naszej grupie wprowadzic to - dobry humor i przebranie! Wszyscy musimy byc karnawałowi i zamaskowani!!! Ah! jeszcze cos, na miejscu mamy mozliwosc organizacji balu/dyskoteki przebierancowej. Wyjezdzamy z Wroclawia z 2-3 noclegami na miejscu - jak ktos chce sie dołączyć - zapraszamy, tak czy inaczej my tam bedziemy!!!!!
taaa....teraz po ciucholandach sa swietne stroje do przebierania,wczoraj widzialam straszna maske upiora,az sie jej wystraszylam byla tak upiorna..kurcze myslam ze to sklepa z eleganckimi strojami sylwestrowo/karnawalowymi wchodze ..i dobiero po dobrej chwili..ciuchy byly za bardzo scisniete n wieszakach,zorieintowalam sie, ze to Ciucholand/i to z szatnia!/..chce ktos adres? Warszawa ul Swietokrzyska 18/rog ul.Jasnej obok kantoru/ kolo kawiarni" W biegu caffe".. dla ludzi, którzy w zabieganym dniu mają ochotę na przerwę, chwilę relaksu, szukają miłego miejsca na spotkanie towarzyskie lub biznesowe. W ofercie poza „światem kaw” znajduje się szeroki wybór ciast, deserów, przekąsek, makaronów, dań lunchowych oraz wino i piwo.W każdej kawiarni dostępny jest darmowy bezprzewodowy Internet:D
dzieki, w Wenecji, z tymi wszystkimi mostami...
podtrzymuje temat

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa