Jak Włoch...

Temat przeniesiony do archwium.
Jak Włoch może powiedzieć lub wyrazić to, że chce iść ze mną do łóżka? Czy są jakieś specjalne zwroty, gesty?
ja pitole ;DDD
jeśli drapie się w lewe ucho to znaczy, że ma na ciebie ochotę. jeśli w prawe, jeszcze się waha.
> specjalne zwroty, gesty<
..nooo! są!.. patrz do góry...czy nie leci bocian z becikiem w dziobie
:)))
hehehehehhehehehehee
przepraszam, po prostu nie mogłam się powstrzymać. baaaardzo baaardzo dziękuję za powód do śmiechu do łez. :)) i te odpowiedzi! :))))
Wisienka sciagaj majtki.Bedziemy sie charatac.
WERSJA ZAKAMUFLOWANA- Jeśli powie, że chata wolna bo mamusia u sąsiadki, babcia w kościele a siostra na zakupach
WERSJA KULTURALNA- Voglio fare l'amore con te
WERSJA MNIEJ KULTURALNA- Voglio scoparti
WERSJA DLA GŁUCHONIEMYCH- mowa ciała

Powodzenia i zadbaj o antykoncepcję...
..Voglio scoparti rownie dobrze Wloch moze powiedziec bezosobowo: voglio scopare ...oprocz slowa 'scopare'Wloch moze uzyc tez innych synonimow wiec warto poznac: sgraffignare, trombare, penetrare, fregare anche: accoppiarsi, andare a letto, far l'amore, fottere, derubare di, impadronirsi di, portar via, prendere, sottrarre, ciulare, grattare, copulare..to ostanie to latwe slowko od 'kopulacji' polskiej ..latwo wiec skojarzyc :D
Sette,trzeba najpierw sprawdzic czy jest co da derubare e portar via ;)))
"VUO ANDARE A LETTO CON ME??" "ANDIAMO A LETTO!" "DAI VIENI A LETTO CON ME!" HAHAHAHAHAHAHA
moze o cnote chodzilo..chcial jej ukrasc 'wianek'? :D
zietta ..troche wiecej 'gietkosci'..wyluzuj..:D
portar via..uprowadzic..w jasyr i zniewolic..taaa widze ,ze o lozku nic nie ma..hehehehe ale to slownictwo to synonimy!.luzik wieczorny, luzik ... to synonimy ,wiec o co biega?..PS widzisz sama jak inni sa 'wyluzowani' na forum? :D
Spròbuje :D
parigimia..a skad wiecie ze ten Wloch bedzie chcial w lozku to robic ,moze na jakims comodino w przedpokoju..bo go 'koniecznosc przycisnie'..czy na dywanie w salonie albo w kuchni na stole czy pralce... bo tak lubi...tak ze slowo 'lozko' bym darowala:D
Nieee! Tu juz po wianku i po ptokach :D
dzisiaj tu krazy jeden taki wyluzowany ze..domyslam, ze pod dzialaniem jakiegos drinka..bo nigdy dotad tak sie nie zachowywal..az zniesmaczona jestem, ale siedze cicho..jak on ma 'luzik' to co mu zrobiesz..heheh
mozna by ten post polaczyc z tym http://www.wloski.ang.pl/tvb_31875.html..i mozecie byc pewne ,ze jak wloch /po parodniowej znajomosci/ mowi: kocham cie to znaczy, ze chce pobzykac/'pobzykac'.....jak mawia nasza slynna piosenkarka Doda/..i wcale nie musi mowic ,ze chce sie kochac..ze chce do lozka ..czy na zaplecze..samo przez sie u Wlocha 'kocham cie' to oznaka checi odbycia kontaktu cielesnego zwanego potocznie kopulacja..
" po parodniowej znajomosci" sette, przesadzilas!! grupo przesadzilas!:D u Wlochow to bzykanie jest w planie po "paruminutowej znajomosci"!!!

ja nie wiem... po kim oni maja takie podejscie? po starozytnych Romanach? :P
Dlaczego Wlosi lubią termin "miłość od pierwszego wejrzenia"?
Bo zaoszczędza im mnóstwo czasu.. ....heheheheheeheeeeeee
dobre :D:D
krotko mowia c Wlosi to faceci ktorzy dusza czas jak cytryne wykorzystuja kazda nadarzajaca sie OKAZJE!..kto ich tego nauczyl???..wloskie mamuski?..koledzy?..a moze wloskich starych filmow sie naogladali..tam mnosweo takich 'podejsc'.. najczesciej glupawych malo zakamuflowanych ..tak wiec sami wlosi robia to bardzo niezrecznie..bez tej tajemniczosci..i romantyzmu tak widocznego u polskich mezczyzn..wychowanych na' Tredowatej':D...nic a nic romantyzmu ..Wlosi to clowny! a Italia to ich cyrk..ich wlasne ZOO..ich malpy..wiec niech robia sobie co chca./Wy tylko trzymajcie reke na pulsie!
Wisienka jestes najlepsza hahahahha Rada dla Ciebie : jak ucello duro to chce scopare , kochana dasz rade , bystra z Ciebie dziewczyna wiec chyba zauwazysz !!! Czekamy na kolejne pytania hahahahahahaaaaaaaaaa
No, z tą bystrością to bym nie przesadzała...
a skad ona ma wiedzic co to ucello?zaraz taka pewnosc, ze ona wloskie slowka zna..i to akurat te anatomiczne
dziecko, a ile masz lat?
Roba da matti.
Ja mam z Was więszky ubaw niż Wy ze mnie. Dlaczego wzieliscie to na serio? Dlaczego tak komentujecie te wpisy? Jezeli pytanie jest denne ( co specjalnie zrobiałam ) to tylko pusci ludzie na nie odpowiadają lub w ogóle tu zaglądają więc gratuluję Wam bo przekonałam się o Waszej inteligencji. I ja sie nie czuję niczemu winna :) I niesety macie racje nie będę tu już pisać dla Waszego dobra, abyście się jeszcze bardziej nie zbłaźnili :) A ja nie będę pisać głupot bo widzę, że Wam to zaszkodziło... ale plusem tego jest że przynajmniej wszyscy się pośmialiśmy, a Wasze wpisy na pewno przydadzą mi się do pewnej pracy pisemnej... Pozdarwiam i żegnam :)
no widzisz wisienka...mówisz, że dla zabwy to zrobiłaś, po to aby przekonać się czy chwycimy Twój teks...ale tak biedna się stawiałąś jak ktoś Ci zarzucił głupote czy infantylność...to po co było to oburzenie??? No po co słońce??? Gubisz się w własnej historyjsce a to świadczy tylko o tym, że nie jesteś na tyle inteligentan/sprytna by poprzez prowokacje coś nam udowodnić...takie dno, takie nic...więc masz racje oszczędz sobie i porzuć nasz fioletowy świat:)
co sie ludzikom z poznanskiego dziwic?..POZNAją swiat:D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie