musiałam i tyle!

Temat przeniesiony do archwium.
...ale o co chodzi????

bo mi np. chodzi o to, że mam problem z dodawaniem wpisów więc założyłam nowy wątek bo mnie sytuacja zestresowała...
jak na złość z założeniem wątku nie miałam problemy ale już z dodaniem wpisu w wątku poniżej tak...fiolet schodzi na psy czy to ja niedouczona i nie doinformowana jestem i niepotrzebnie robię zamieszanie?
i dupa!
...masz rację, coś tu 'wariuje', ja wpisuję do jednego wątku, a wkleja się zupełnie gdzie indziej, albo znika całkiem..
pozdrawiam :)
Yamadawa...a już myślałam, że to ja zwariowałam:) dziękuje za doinformowanie i uspokojenie moich nerwów:) a tak poważnie niespodziewałam się, że tak łatwo się irytuje:)
a wogóle to przepraszam za swoje zachowanie:P
mi też wcięło...dzięki aagnese...zachowam spokój i ..spokój:D
Dziwak też zniknął ze swoim porodem w ruskiej stacji orbitalnej za 20 mln:)))
:)
zauważyłam, że wklejam się w zupełnie inne wątki niż te w które próbowałam:)...jest coś nisamowitego w tym chaosie

...wszelki porządek diabli zwieli, zapanował chaos..ludzie zgłupieli:)
jak cos sie dzieje to pisac na gg do admina..bedzie szybciej naprawione :D
....albo na Berdyczów, pisać na Berdyczów.
Znów sobie przysłowiowe jaja robicie?!:D
Ja tu wczoraj o mało nie zgłupiałam a Wy sobie żarty stroicie z mojej osoby?!
:D:D ot solidarność

Pozdrawiam
..a czy ktoś pomyślał ile istnień żyjących fioletowym światem mogło popaść w depresję? Ich świat legł w ułamku sekundy a Wy sobie kpicie. Szanowny Adminie nie rób tak więcej bo ja tego nie przeżyje! :D
Znów wkleja się gdzie popadnie...foch jak nic!
zakrztusolam sie kiwi..fioletowym swiatlem???a co ty sobie myslisz ze to solarium?..takie forum jezykowe to powazna sprawa..ma dzolac wmorde jeża..ma dzialac sprawnie..inaczej panie admin mozna nazwac to sabotazem!..sabotuje pan wlasne forum?!
ej bo to mój świat zwariował! nie śmiej się!:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia