Jak znaleźć we Włoszech restaurację po nazwie... ????!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich !

chciałbym zapytać, czy ktoś wie gdzie lub jak sprawdzić czy istnieje pewna restauracja, znam tylko jej nazwę "Marianii Adaccio" - ale nie ma jej w żadnym internetowym wykazie gasrtronomii. Wiadomo jednak, że we Włoszech jest mnóstwo restauracji i być może nie każda ma swoją stronę www, a nawet nie istnieje w katalogach internetowych, dlatego chciałbym się dowiedzieć gdzie, w jaki sposób można sprawdzić po nazwie, istnienie konkretnej restauracji... ???

Pozdrawiam serdecznie.
moze... http://www.facebook.com/group.php?gid=11[tel]
http://www.newsfood.com/q/afd7f12c/ciao-italia-associazione-ristoratori-italiani-nel-mondo/ tu mozna zmienic jezyk na angieleski ..to ci pojdzie latwiej:D
... jak chcesz kogoś spotkać zapłać za to ...
Cytat: emendamentos
... jak chcesz kogoś spotkać zapłać za to ...

A to niby jak... ??
chyba.... detektyw...Mentos co miales na mysli?
a wiesz chociaz w jakim miescie jest ta restauracja? nie sadze, zeby sie tak nazywala jak mowisz, marianii z dwa "i" nie brzmi mi po wlosku, moze mariani?
gosiaBG...w Bolonii..w Bolonii..... to nie przeczytalas jeszcze postu Profesjonalisty9 ???..ciekawa historia..o prawdziwym uczuciu i uporze
Cytat: gosiaBG
a wiesz chociaz w jakim miescie jest ta restauracja? nie sadze, zeby sie tak nazywala jak mowisz, marianii z dwa "i" nie brzmi mi po wlosku, moze mariani?

Restauracja powinna być w Bolonii ale sprawdzam w calej Emilii Romanii, a nawet poza nią, bo nie jestem pewny jej lokalizacji. Pisownia jest oryginalna, skopiowana bezpośrednio z wiadomości, być może dwa ii zostało napisane przypadkiem ale w końcu nazwę pisała Włoszka...
trzeba rozszerzyc zasieg poszukiwan na cala Emilia Romagna
restauracja moze juz nie istniec wez to pod uwage..zmienil sie wlasciciel to i zmienila sie ..nazwa...zaloz jakis post na facebooku ..znazwa ci znana wczesniej podaj ta fatalna pisownie nazwy..moze ktos z Boloni z rejonu Emilia Romagna rzuci okiem i ci da trop.......staraj sie szukac tam gdzie przewalaja sie tlumy....czyli fejsbok ci pozostaje, nie inne fora ..polskie ...tylko wloskie...wloskie! ..szukasz Wloszki...Przelam sie chlopie i szukaj jej tam gdzie ona SARA jest, a nie tam gdzie ktos cos moze wiedziec..lub nie
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa