Włochy, Lido di Jesolo, hotel DOLOMITI- ARBOREA'**

Temat przeniesiony do archwium.
WITAM. planuje wakacje z moim dzieckiem do italii znalazlam interesujaca i niedroga oferte w Lido Di Jesolo , hotel dwugwiazdkowy, sniadania, autokar,7 noclegow- koszt 1200 zl
hotel DOLOMITI- ARBOREA'** , czy ktos z was byl moze w tym regionie?

czy lepiej ale dluzsza droga wybrac oferte w inne regiony?
Pokoje:
Skromnie urządzone,2-osobowe z możliwością dostawki.Wyposażone w łazienkę z prysznicem,TV SAT,telefon.

Wyżywienie:
BB oferuje: śniadania w formie bufetu...sniadanie wloskie tzn.kawa i rogalik!
Możliwość wykupienia obiadokolacji serwowanych do stolika w hotelu Beach (w odległości 10 metrów). Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.



sniadania faktycznie skromne, 36anna bylas tam? powiedz mi czy oplaca sie tam jechac? duze to miasteczko?
ja osobiscie nie bylam..na wikipedia cos jest...25 tys mieszkancòw...szczerze-ja z dzieckiem bym na twoim miejscu pojechala gdzies nizej...przepièkne morze jest na Kalabrii i dosc tanio...w regionie Lazio np.Sperlonga,Gaeta,Taraccina-tez ceny przystèpne...wyle ze u nas w Polsce moze do takich miejsc nie wysylajà ze wzglèdu na ceny i standard o wiele wyzszy niz tam w Lido di Jesolo...ile twoje dziecko ma lat marzenateraz35?
moja corka ma 7 lat. w biurze podrozy zaproponowano mi ta tanie wczasy. chcemy autokarem jechac. bo moja mala boi sie samolotow.
z tych miejscowosci co napisalas nie proponowano mi wczasow, chce wkoncu pokazac corce wlochy, aby popluskala sie w cieplej wodzie bo baltyk nie nadaje sie do tego.
dlatego zapytalam siè ile lat ma twoje dziecko...tam gdzie Ci proponujà jest blisko Gardaland-park rozrywki..ty jedziesz na pòlnoc Wloch-mialabym obawy do tej "cieplutkiej" wody...hotel ** /dwie gwiazdki/ nawet nie piszà czy jest klimatyzacja!?...z tego co piszesz to te wakacje w miesiàcu lipcu/sierpniu?
wczesniej bylam nad Adriatykiem, morze super cieple, ale teraz chce jechac w jakies inne miejsce.
tak patrze na twoj profil , mieszkasz w gozdnicy, to kolo Zagania? co prawda jest jeszcze wycieczka- neapolitania- ale cenowo droga i objazdowka...
ja mieszkalam przez 13 lat we Wloszech i co roku jezdzilam na wakacje nad morze,ale nigdy tam gdzie Ty chcesz jechac...ja mieszkalam w Neapolu...juz tam jest morze,ale bylam na Capri,kilka razy Ischia,Sorrento,Gaeta,Taraccina,Sperlonga,bylam tez 3 razy w regionie Puglia...Tak teraz mieszkam w Gozdnicy a to jest okolo 20 km od Zagania...
Skàd jestes?
Objazdòwka dla dziecka 7 letniego zdecydowanie odradzam! Bardzo fajne,ale dla doroslych,w ciàgu kilku dni mozna zobaczyc nawet 7 ròznych miast...
dokladnie objazdowki sa bardzo fajne, ale dla dziecka nie nadaja sie, ja zwiedzilam wenezie, san marino, castentico, i okolice adriatyku.
nawet nie myslalam ze tak blisko mnie mieszkasz... ja mieszkam w zarach.
To super! moze siè nawet znamy?
moze gdzies sie kiedys widzialysmy? wkoncu to male miasteczka:)::)))
Droga marzenateraz35 Lido di Jesolo jest bardzo fajnym miejscem na wakacje. jesli martwisz sie o to czy bedzie cieplo czy zimno to przeciez zalezy od tego jaka bedzie pogoda akurat wtedy i przede wszystkim kiedy jedziesz. Ja w zeszlym roku bylam jeszcze bardziej na polnoc (LIgnano) i w czerwcu bylo super - pogoda piekna, cieplutko i morze tez. W Lido di Jesolo bylam dawno teme we wrzesniu i pierwsze 2 dni byly gorace, a potem deszcz i prawie jak w zimie, musialam uciekac. Z Lido jest blisko do Wenecji, wiec mozecie zrobic sobie wycieczke. A miasteczko jest naprawde urocze i podobne do Rimini, Riccione czy Cattolica. Wrzucilam w wyszukiwarke nazwe hotelu, ktora podalas i wyglada na to, ze sa to 2 obiekty: 1-Arborea, 2 Dolomiti. CO do serwisu to dowiedz sie konkretnie w biurze podrozy: jakie to sniadanie, bo w jednym z hoteli jest napisane, ze wzmocnione czyli podciagniete pod polskie gusta - nie tylko rogalik, ale i szynka i ser. Cena wyjsciowa moze byc atrakcyjna, ale pamietaj o tym, ze oprocz sniadan tez musicie cos zjesc. A wtedy jedzenie na miescie moze Was sporo wyniesc...Ja akurat mysle, ze rozwiazanie typu pelne wyzywienie jest lepsze, ale to kwestia tego co kto woli. Miejsce jest ok, o hotel dokladnie sie wypytaj - z drugiej strony jesli jedzie sie nad morze to nie po to zeby siedziec w hotelu wiec po co ci 5 gwiazdek. Ale w lecie zwlaszcza w lipcu i sierpniu bez klimatyzacji nie da sie wytrzymac.
Witam,do niedawna mieszkalam w Venecji wiec latem bardzo czesto jezdzilam nad morze do Jesolo.To dobry wybor na wakacje ,miasteczko jest podobne do Rimini nie wiem czy pani tam byla.Plaze ,sklepy,restauracje,lodziarnie ,bary typowo turystyczne w okresie letnim ,niestety w zimie jest martwe.Napewno bedziecie sie bawic dobrze ,okolica tez jest bardzo ladna.
Powodzenia
Temat przeniesiony do archwium.