jedzie ktoś w najbliższym czasie z Włoch do Polski?

Temat przeniesiony do archwium
Chciałabym sobie kupić pewną włoską książkę (dokładnie "Si e' fatto tutto il possibile" M. Venturino) ale nie wiem kiedy i czy w ogóle uda mi się jechać do Włoch. Teoretycznie mogłabym ją kupić przez jakąś księgarnię językową w Polsce ale nie mam na zbyciu 70 zł do wydania na książkę która ma 200 stron.

I tutaj mam pytanie: może ktoś w najbliższym czasie wybiera się do Polski i mógłby mi tę książkę kupić i w Polsce wysłać ją do mnie (rzecz jasna oddaję pieniądze i za książkę i za przesyłkę)?
gdzie mieszkasz w PL? Ja będę w sierpniu wracać i będę w kilku miejscach w różnych regionach Polski.
Jak nie chcesz pisać tutaj, napisz na priv.
http://blog.timeoutintensiva.it/libri/l-errore-medico-si-e-fatto-tutto-il-possibile-ma-e-davvero-cosi/

Prezzo: 18 € + koszt wysyłki pocztą polską (do 0,34 kg - 7 zł) + koperta bąbelkowa ok.2 zł (opakowanie) wyjdzie więcej niż 70 zł.
:)
cześć, czy w każdej księgarni tę książkę można kupić we włoszech? za 2 tygodnie mogłabym ją mieć...odezwij się :)
http://www.amazon.it/s/ref=nb_sb_noss?__mk_it_IT=%C5M%C5Z%D5%D1&url=search-alias%3Daps&field-keywords=Si+%E8+Fatto+Tutto+il+Possibile&x=12&y=17
18 euro to troche przesada
Rzeczywiście, gdyby kosztowała 18 euro to przeżyję bez niej. Ale widać nawet sprzedawcy uznali że wszyscy mają jeszcze trochę zdrowego rozsądku i nie kupią za tyle niedużej książki, więc z tego co patrzę po ofertach w internecie ceny wahają się od 6 do 9.50 euro (przykładowo: http://www.ciao.it/Si_e_fatto_tutto_il_possibile_Marco_Venturino__3124065).

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy można tę książkę kupić w każdej księgarni, patrzyłam tylko w księgarniach internetowych, w "realnych" raczej ciężko mi sprawdzić. Ale mam nadzieję że jest, przynajmniej w większości.
Jesli chcesz wracam to Polski z Wloch 10 lipca... :)
Cytat: Silva90
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy można tę książkę kupić w każdej księgarni

Często jest tak, że można książkę zamówić u zaprzyjaźnionego sprzedawcy (nawet w zwykłej Tabaccheria - taki nasz kiosk Ruchu - niektóre z nich mają działy z gazetami i książkami. Chętnie sprowadzą).
Cytat: gosiaBG
Jesli chcesz wracam to Polski z Wloch 10 lipca... :)

To byłabym bardzo wdzięczna gdybyś mogła mi przywieść i wysłąć tę książkę :)
Cytat:
gdzie mieszkasz w PL?
Jak nie chcesz pisać tutaj, napisz na priv.

Mieszkam w Warszawie.
edytowany przez Silva90: 05 lip 2011
Jesli znajde, to kupie, ale nie wiem gdzie szukac...
a na chomiku jej nie ma?
no chyba nie ma
Ani na chomiku ani nigdzie indziej (a przynajmniej ja nie znalazłam), ale nie ma się co dziwić, to książka wydana jakieś 3 lata temu i chyba bestsellerem nie była ;)
ja znalazłam tu

http://www.bookcity.pl/A12656901/Si_c_fatto_tutto_il_possibile/Marco_Venturino

no ale kosztuje ponad 6 dych...złotych oczywiście, nie €
ooooo a tu masz ją za 9 €, obniżka o 50%http://www.unilibro.it/find_buy/Scheda/libreria/autore-venturino_marco/sku-12841827/si_e_fatto_tutto_il_possibile_.htm
Jest nawet i za 5,70€ na Amazonie... no proszę. To chyba jednak kupię przez internet i nie będę nikomu zawracać głowy. Jeszcze niedawno patrzyłam to najniższa cena była 10 € a jeszcze wczoraj 6.30€... poczekam jeszcze parę dni to zapłacę 5€ ;) (i 6 za przesyłkę). Wyjdzie mniej niż to ponad 60 dych w polskiej księgarni.

edytowany przez Silva90: 06 lip 2011
Tak więc, GosiuBG (i wszystkim innym którzy mi zaoferowali pomoc), dziękuję bardzo za chęć pomocy ale jednak kupię przez neta i nie będę nikomu zawracać głowy :)
Dzisiaj rano dostałam ksiażkę, wręcz ekspresowe tempo przesyłki. Przeczytałam pierwszych parę stron i nawet wzglednie rozumiem :D Myślałam że będzie gorzej... ;)
Temat przeniesiony do archwium

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia