Mieszkanie w Rzymie

Temat przeniesiony do archwium.
Ciao a tutti!
Moja znajoma Włoszka ma do wynajęcia 2 pokoje w swoim rzymskim mieszkaniu.
MoŻe znajdzie sie tu ktoś chętny?:)
Oto jej ogłoszenie:
Wynajme od sierpnia dwa pokoje jedynki z dużym łóżkiem w mieszkaniu nie brakuje niczego ( gazowe ogrzewanie, pralka, internet bezprzewodowy, zmywarka, telewizja cyfrowa).
Mieszkanie składa sie z obszernego salonu, 3 pokoi, kuchni, łazienki z wanna oraz z tarasu o powierzchni 50 m2.
Dzielnica: Casilina, 5 minut od rozrywkowej dzielnicy Pigneto.
Przed domem jest przystanek autobusu 409, który zawozi do metra A ( 2przystanki autobusem od stacji Arco di Travertino). Blisko przystanek tramwaju i autobusu 105 , które wiozą na Termini.
Jeden pokój kosztuje 400 euro( wszystkie opłaty wliczone) a drugi, większy pokój 450 euro.
Mieszkanie jest przytulne i zadbane, okolica jest spokojna. N o i cena jest przyzwoita- jak na Rzym.
Tu macie link do ogłoszenia ze zdjeciami :
http://www.kijiji.it/annunci/stanze-e-posti-letto/roma-annunci-prenestina-casilina/affitto-da-agosto-due-stanze-per-brevi-periodi-tutto/17302640
Kontakt: [email]
Pokoje do wynajecia na obrzezach Rzymu, w Fonte Nuova-dojazd do centrum Rzymu dwoma autobusami miejskimi na bilecie za 1 euro. Dzielnica willowa, czyste powietrze, kojace widoki na gory i pagorki, mozliwosc korzystania z basenu oraz wspaniale towarzystwo w postaci mojej osoby... :P
Pobyty krotkie i kilkumiesieczne, cena do uzgodnienia, zdjecia dostepne na zyczenie.

[email]

ja mam pokoj za 300 euro oplaty wliczone mieszkam 2 przystanki od Pigneto ,mozna taniej znalesc :/