DO ADMINISTRATORA STRONY

Temat przeniesiony do archwium.
czy możliwa byłaby mała modyfikacja, polegajaca na na możliwości wpisywania włoskich liter także wewnątrz, a nie tylko na koncu tekstu ?
*
*
co masz na mysli Genio?
to, że jeśli chcesz wpisać àèéíîòóôù, to możesz to zrobić jako ostatnią literkę tekstu, jeśli chcesz ją wpisać w srodku (bo zapomniałaś), to trzeba, no nie wiem, wklejać, kopiować, sr..ć się, tutto sommato
ugrave ???????? co to ???? samo sie zrobiło
Myślę, że wiem o co chodzi. Jeśli się pisze w tekście włoską literę, to jeśli za kursorem(po prawej stronie) nie na żadnego tekstu, to w porządku. Jeśli natomiast chce się wpisać włoską literę w środku tekstu (za kursorem po prawej jest dalsza część tekstu), to wtedy ta litera zapisuje się na końcu, pod tekstem.

Czasem podajecie ardes, pod którym był już dany temat, http:.. itd.
Nie wiem jak to się 'ściąga' (z komputerem jestem średnio obeznana)
Genio, ja tez nie mam wloskiej klawiatury, ale te literki "kliknij, aby wstawić znak: à è é í î ò ó ô ù ú " nie sa mi zbyt poprzednie, bo wystarczy odpowiednia kombinacja na klawiaturze (gdzies juz to kiedys probowalam wytlumaczyc)
no tak, ale ja jestem strasznie leniwy, to niepotrzebne marnowanie energii
niepotrzebne marnowanie energii? przeciez tylko klikasz dwa przyciski zamiast jednego
to jest o 50 % więcej, ti rendi conto ??!!
Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego od kilku dni na tej stronie sa wydlużone realcje, tzn. dlużej loguje, zmienia tematy itd. Czy to wina stonki czy mojego komputera. Czy wy też tak macie?
Też
Kiedyś strona 'mieściła' się w szerokości ekranu monitora. Od jakiegoś czasu jest dużo szersza i muszę przesuwać 'w lewo', żeby zobaczyć prawą stronę ekranu.
Czy to jest tak tylko u mnie? I często mi przeskakuje (samo) na zielone strony.
Ja nie mam problemu z szerokością, ale często też wyskakuje informacja na angielskiej stronie, że coś tam z polączeniem są klopoty. Kurcze, mam nadzieję, że to nie z powodu, że jest na tej stronie tloczno. Genio wykrakal, ze serwer się zapycha ;)
Ja nie mam problemow.:)
u mnie nie pojawiaja sie takie rzeczy. Czasami tylko wyswietla sie, ze serwis jest chwilowo niedostepny.
ps a moze za duza czcionke masz ustawiona?
Dee, jeszcze w pracy?
no do 18.:)
jeszcze proszę Was, jak ściągnąć z archiwum to: http:...?
W wyszukiwarkę wpisuję 'kluczowe słowo', wyświetlają mi się wszystkie tematy i co dalej? chcę wybrać jeden z nich. Np.chcę napisać: ta piosenka już była tłumaczona, zobacz: i tu ten adres, którego nie potrafię ściągnąć.
wiec skopiuj go z gory
u mnie, od jakiegoś czasu strona jest szersza i czasami, jak kliknę robi się jasnozielona
no to to samo co u mnie, a już się martwiłam, że mi komputer 'nawala'.

A z tym 'ściąganiem': czyli trzeba w archiwum kliknąć na dany temat, wyświetla się i wtedy 'z góry' skopiować. Cholera, ale jestem "komputerowo" ciemna, nie wpadłam na to.Dzięki! :)***
A u mnie jest wszystko w porządku:)))
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia