wkurza mnie to :/

Temat przeniesiony do archwium.
Próbuję od jakiegoś czasu i w ogóle nie mogę się zalogować :( Wcześniej zawsze było tak, że udało mi się zalogować za drugim razem, a dziś w ogóle! Co się dzieje? :/
mnie też to się czasem zdarza. Zazwyczaj, po wejściu na stronę jestem zalogowany, ale czasami muszę się logować i to po kilka razy
Udało się. :)
ciao nie tylko ty mialas problemy z logowaniem ja tak samo ale jak widzisz udalo mi sie.pozdrawiam
bo opcja zapamietywania uzytkownika wygasa chyba po jakims miesiacu, albo cos takiego. pozniej znow trzeba sie zalogowac i "zapamietac" i dzila az znow nie wygasnie
no i znowu to samo. :/ A co do opcji zapamiętywania, to ja i tak za każdym razem muszę "zaptaszkować" pole "zapamiętaj mnie".
ja juz dawno dalam sobie spokoj (nie chce mi sie walczyc z rzeczami martwymi) i wchodze jako gosc.
No ale teraz chyba już nie można wpisywać się jako gość?

A ja znowu mam z tym problem :/

Kiedyś bywałam na tym forum codziennie, teraz z racji problemów z logowaniem zaglądam tu raz na 2 tygodnie...
tez uwazam, ze ten obowiazek logowania sie jest bez sensu
tzw. trolle i tak sie pojawiaja i pojawiac sie beda (dla mnie to nawet urozmaicaja krajobraz;P)
ale wiem, ze sa osoby, ktore nie moga sie logowac z niektorych komputerow i dlatego nie moga uczestniczyc w dyskusjach lub w razie potrzeby poprosic o pomoc....spotkalam sie z tym juz w kilku miejscach...czesto firmy blokuja wszelkie mozliwosci logowania sie...czy to na prywatnej poczcie, czy jakis innych stronach
wiec NIE PODOBA MI SIE TO!!!
popieram,podpisuje sie pod tym apelem wszystkimi kończynami.Wielokrotnie sugerowałam Lukarowi jak bezsensowny jest to nakaz z tym logowaniem się.Ja,żeby sie zalogować musiałam skożystac z poczty zaprzyjaźnionej osoby bo inaczej nie miałabym mozliwosci spotykać sie z wami.
skorzystać
Mi samo logowanie się nie przeszkadza, ale, na miłość boską, niech to logowanie staje się w ogóle wykonalne! Mi przeważnie nie udaje się tu zalogować. :(
*stanie się
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka