Lukar-prośba o porządek

Temat przeniesiony do archwium.
Lukar,

Prośba o usunięcie tematu "Gramatyka przejrzyscie"/ dział Nauka.

Osoba, ktora proponuje wyslanie elektornicznej wersji ksiazki z gramatyka wloska wykorzystala podane jej adresy mailowej forumowiczow i zasmiecila nasze skrzynki pocztowe spamem z wirusem. Nie przesala oczywiscie zadnej ksiazki.

Tresc spamu i irytacje forumowiczow znajdziesz w temacie "Ale sciema"/ dział Inne.

Moze równiez proba zablokowania na forum autora spamu nie bylaby zlym pomyslem?
ja tez sie pod tym podpisuje
Ja rowniez jestem za usunieciem tego wpisu.
Ja rowniez podpisuje sie pod tym.
Dziewczyny. Przy kazdym wpisie kolo "odpowiedzi" jest ikonka kosza na smieci. Wystarczy tam kliknac.
hmm... czyzbysmy na wzajem mogli kasowac swoje wypowiedzi? Nie wydaje mi sie..
magia, mozemy zglaszac wpisy lub tematy do usuniecia. nastepnie Lukar decyduje, czy to zrobic czy nie (zgodnie ze zdrowym rozsadkiem i regulaminem forum, podejrzewam) :)
Spoko. Nawet sie nie interesowalam tym jaka jest procedura usuniecia wpisow.
Ale na forum temat skierowany do Lukara tez bedzie przez niego zauwazony :-).
Prosby do Lukara(klikanie w kosz)o usuwanie śmieci,wulgaryzmów,niebezpiecznych tresci itd.to walenie granatami o ściane.Nie usuwa.Za to wykasowuje mało szkodliwe wpisy,które nikogo nie obrażaja ani nikomu nie robia krzywdy.
To w takim razie trzeba będzie skasować ten wątek:
http://www.wloski.ang.pl/Zawadzka_na_maila_13383.html
i wiele jemu podobnych, w którym są podane dziesiątki adresów mailowych.

Podając swojego maila na publicznym forum trzeba się liczć z tym, że skrzynka może od tej chwili być zapychana tego typu śmieciami.
skąd wiecie, że to autorka tematu wysłała te śmieci?
przecież każdy mógł to zrobić - adresy są ogólnodostępne
...blokować dziewczynę to trochę przesada
myślę, że do usuwania tematów powinno dochodzić JEDYNIE w wyjatkowych sytuacjach...a nie zdarzają sie one na tym forum az tak często
strasznie jesteście przewrażliwieni...cenzurę chcecie wprowadzić?
A wystarczy robić to, czego prawie nikt tu nie robi(łącznie ze mną), czyli podawać swoje adresy w zmodyfikowanej formie( np. zamiast @, napisać "małpa"). Prawdopodobieństwo dostania sie w łapy spamerów spada w tedy ogromnie.
Ja tak robię.
zauważyłam:)
...ale okazuje sie, że jestem mało domyślna i zastanawialam się po jaką cholerę on wpisuje at jeśłi @ mu działa ehehehhe oj informatyka to ze mnie nie bedzie ;DD
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie