DO ADMINA

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze o zablokowanie konta albo usuniecie wpisow forumowicza "85bologna" w ktorch obraza polki zyjace i mieszkajace we wloszech.Mam nadzieje ,ze pozostali forumowicze ktorzy czytali te posty podziela moja uwage.
Ale dlaczego on się tak szybko zwłoszczył? fe..Rzeczywiście mocne .. Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta ...
popieram,85bologna wywoluje niesmak w ustach/nawiasem mowiac to troll/ Usunac 85bologna prosze
przylaczam sie do wniosku osob wpisanych powyzej,ludzie obudzcie sie i wpisujcie sie tutj! Usunac natychmiast 85bologna!
Też przyłączam sie do prośby zablokowania "85bologna" i wykasowania jego wpisów.
Jego posty są delikatnie mówiąc bardzo niegrzeczne. Dziękuję.
zajrzyjcie tu i dzialajcie...
ZABLOKOWAC DZIADA !!!
i ja sie podpisuje obiema rekoma,usunac,wywalic 85bologna
Ale porazka! Tylko siedem osob jest poruszonych glupota tego idioty?Czy mam rozumec , ze pozostalym odpowiada ten styl?
bierny opor,syndrom biedronki...lata im kolo nogi?
Najgorsze ,ze to takie sztuczne i wymuszone "zwloszczenie" , az przykro patrzec i czytac
Jest tez druga opcja - swoj na swojego trafil i beda sie teraz wzajemnie blotem obrzucac
Pozostali klikają na kosz obok jego wypowiedzi.
nie rozumiem Admina,ostatnimi dniami ciezko go zrozumiec
Wiec "tym pozostalym" zwracam honor
ja tez klikam i co ? Lukar juz tu byl ,widzial, zabral sie w troki i poszedl!
;)
musicie wejsć na jego stronke LUKAR.NET,tam jest kontakt z nim(mail,gg,telefon)i tam trzeba pisac jak cos do niego chcecie.Inaczej nigdy się z nim nie skontaktujecie(wiem to z autopsji)
przede wszystkim potlumaczyc adminowi jego wypowiedzi na forum, ktorych nie rozumie, a najlepiej wszystkie z calego watku (w opcji DO USUNIECIA), zeby mogl zrozumiec kontekst, jesli ktos oczywiscie ma na to czas, ja potlumaczylam tylko kilka tych wulgarnych, ale moze to nie wystarczy, zeby zrozumiec ze obraza bezpodstawnie....
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Solo italiano