usuwanie wpisow-dlaczego?

Temat przeniesiony do archwium.
Mieszkam w italii,kupilem nowe auto,starego chce sprzedac ,jest na polskich rejestr.wiec sprzedaz wlochowi jest niemozliwa ze wzgledu na wysoki koszt przerejestrowania,moze chce go kupic polak .Wiec zamiescilem krotka oferte sprzedazy tego auta.Zostalo usuniete.Zamiescilem jeszcze raz i znow zniknelo.Co w tym zlego ze chce sprzedac auto naprawde tanio komus,komu te auto posluzy jeszcze dlugo i moze sie cieszyc okazjonalna cena??? Wszak to strona KUPIE SPRZEDAM czy nie??Czekam na jasna odpowiedz.
oferty pracy,kupno-sprzedaz od zawsze sa kasowane
Ale wiekszosc wpisow to wlasnie sprzedam lub kupie,wiec teraz naprawde nie rozumiem do czego ta strona sluzy??Moze moje ogloszenie zamieszcze w innej formie-ZAMIENIE AUTO NA PIENIADZE. A moze nie mozna tez sie wymieniac? Czekam na odpowiedz jasna i racjonalna od autora strony.Zapewniam ze nie jestem zadna firma handlujaca autami.
Jak to większość wpisów to sprzedam-kupię? to nieprawda.
Oficjalnie jest to zabronione tutaj a w związku z tym, że admin nie przeczesuje przecież na okrągło wszystkich wpisów, długość trwania twojego zależy od jednego, jedynego czynnika.....dopóki cię ktoś podkabluje.:))
oj:|..
to tak bylo z moja bajka?:)))))
Nie sądzę, ale kto wie?
Zawistników na świecie nie brakuje a tu, wydaje się, skupiają się, jak w soczewce.:)
Nic to Baśka, nic to.:)))
wlasnie ze prawda,spojz sam..sprzedam bilety,slownik plyty ...kupie bilety,slowniki,plyty...wiec jak to mozna nazwac inaczej ??????????????
ee nieee...
to nie zawisc:)
tylko bajek nie lubia,
sami dorosli tu;)))))
Zawiść, zawiść....oni tych bajek nie pojmują.
Środowisko "Konopielki":))))
Tatoo, wyjaśnienie w drugiej części mojego wpisu.)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia