Gdzie jest admin?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 50
poprzednia |
Czy zadając konkretne pytanie na forum naprawdę muszę przebrnąć przez całe stosy offtopów, prób złośliwości, obrażania przez użytkownika Settedinove?
Fajna stronka ale nie po to ludzie ją odwiedzają by kłócić się z jakąś wariatką.
Przemyślcie to jęsli Wam zależy na rozwoju forum.

Pozdrawiam.
Cytat: Dziewcze26
Przemyślcie to jęsli Wam zależy na rozwoju forum.

...piszesz do Amina i nie wiem, czy to Amin ma przemyśleć, czy inni też ...pytam, żeby nie wyjść na kłótliwą wariatkę jeśli przypadkiem będę miała inne zdanie niż Twoje...
:)
Admina, właścicieli stronki, moderatorów, kogokolwiek. Drugą część przemilczę :)
...no to moje przemyślenia:

Tadeusz Dołęga-Mostowicz pisał: Nic tak nie plami kobiety jak atrament...wprawdzie tu już nie piszemy atramentem, ale jeśli kobieta/ktoś za dużo odsłania swoich 'tajemnic', za dużo pisze o sobie - to to jest ta plama - i na publicznym Forum zawsze się znajdzie ktoś, kto to skomentuje, pochwali, wyśmieje...i wtedy ten ktoś musi sobie radzić sam, a nie wołać o pomoc...
sami płacimy za własne błędy... takie jest moje zdanie...
pozdrawiam
:)
..PROB zlosliwosci czy rzeczywiste zlosliwosci co ty tu imputujesz?,cazzate! obrazanie??? a gdzie cie obrazilam??nawet do glowy mi nie przyszlo..bo i po co mam obrazac jaka niedojde..co zapraca dla konkubina wchodzi na filolet bo sam sobie w realu nie radzi..Podsunelam ci kilka ofert i nakreslilam mozliwosci jakie ma Wloch ..plusy i minusy jakie moga go spotkac..porownalam do sznas Polakow w Itali i szans Polakow w Niemczech..gdybys miaal obiektywny odbior rzeczywistosci a nie subiektywny to bys bzdur nie pisala..To ty mnie za kazdym razem obrazasz i od razu zczelas traktowac z gory i lekcewazaco..Co cie do tego upowaznia????chowanie sie za anonimowoscia???poczucie bezkarnosci??? Tu jest forum dyskusyjne,kazdy ma prawo sie wypowiedziec ,wchodzac tu mogals sie liczyc, ze wiele osob przyjdzie i zechca wpisac swa opinia..jak dotad moja opinia jest neutralna..bo wg mnie Wloch ma szanse 50 na 50 by znalezc prace w PL.Nikt ci nie kaze klocic sie ze mna..ty sama to robisz..masz jakies kompleksy i sie dowartosciowujesz korzystajac z anonimowosci. internetowej ..
.rzeczywiscie masz ciezko..nie do pozadroszczenia miec chlopa, ktory nie pracuje ,zyc z jednej pensji to i cisnienie ci sie podnosi..ale to cie nie usprawiedliwia twej agresji i arogancji w zaden sposb
Gdzie te tajemnice, w zapytaniu o radę w sprawie pracy?:) Niespecjalnie ono intymne:) Mnie chodzi o trzymanie się tematu w jego obrębie. Pytam o coś ludzi, którzy mogą coś wiedzieć, nie proszę o ocenę czy mój facet ma prawo pracowac w Polsce, na jakim stanowisku, czy lubi hamburgery, sex, czy jest przystojnym włochem , czy też brzydkim włochem. Z resztą temat nieaktualny otrzymałam kilka podpowiedzi, a admina poprosiłam o usuniecie wątku. Nie jestem w nastroju na przekomarzanki tutaj, nie w tym celu tutaj trafiłam. Miłego wieczoru
Sette, nadal ignor.
Ja proszę administratora o otworzenie zakładki "praca". Niech wszyscy co szukają prace się tam wpisują i zostawią forum w spokoju.
ach poprosilas o usuniecie watku?..chcesz usunac,zatrzec slady swej arogancji? czytaj niewyparzonej geby.. nawiasem mowiac co to za facet co sie baba wyrecza bo nie umie sam znalezc pracy..ciekawe jak sobie poradzi..bez bieglej znajomosci jezyka kraju do ktorego wybral sie pracowac..No to jest naprawde ciekawe! Chcialabym poznac Polaka co pojedzie do wloch/bez znajomosci wloskiego tylko ze swoim jezykiem i angielskim..po jakims zagranicznym uniwerku..reka dam sobie uciac ze Polak nauczylby sie w tym czasie jeszcze 2 innych jezykow obcych..i chcialabym wiedziec czy Wlosi przyjeliby do pracy Polaka jako takiego,..zakladam ,ze ma 50 proc szansy ze przyjma i 50 ze odrzuca go
Cytat: SettediNove
..i chcialabym wiedziec czy Wlosi przyjeliby do pracy Polaka jako takiego,..zakladam ,ze ma 50 proc szansy ze przyjma i 50 ze odrzuca go

...a ja mysle, ze Polak we Wloszech i Wloch w Polsce ...wcale nie sa analogicznymi przykladami ...i niestety nie maja takich samych szans. ...dlaczego?! Mam kilka interpretacji ...ale zostawie je sobie ;-)
Rzeczywiście ,strach o coś zapytać na tym forum bo każde niemal zdanie podlega rozbiórce ,analizie oraz subiektywnym i negatywnym osądom! Zamiast konkretnych odpowiedzi ,porad uzyskuje się naganę ,krytykę i mnóstwo niepotrzebnych przykrych komentarzy.
Szczegolnie agresywna w komentarzach jest SettediNove
masz na mysli pisanie o lodach?i prywatne pogawedki z innymi znajomymi od lat forowiczami na roznych postach hehehehe..jak ci nie pasi to nie czytaj..pomijaj..idz do dobrego okulisty wez dobre okulary bedziesz lepeij widziec agresje..duzo lepiei buhahaha
Po co te twoje glupie komentarze?
zeby jaks glupia weszla i komentowala glupie komentrze buahahahaha
no wiec szerzej..weszla jakas na forum ,zarejestrowala sie i pierwsze co zrobila to PRZYTAKOWALA Sette po czym przypalila glupa zeby usprwiedliwic swoja obecnosc na forum dala do tlumaczenia piosenke z epoki Mieczyslawa Fogga..buhahahah ale zaslona dymna.. do trollingu..ty wiesz ile juz bylo tu takich nowych nickow ,ktore nic innego nie robily tylko po rejestracji zaczynaly pisac o Sette i usadowialy sie obok wpisow Sette..buahahahah..jezdzily doslownie na plecach Sette dni cale..ach Sette musi byc doprawy pocigajaca zeby jej az tyle czasu swego poswiecac i pisac o niej..fajnie heh ja sie ciesze..jest sie z kogo posmiac...Na glupie pytanie zawsze sie dostaje glupia odpowiedz..tak to w zyciu bywa....W moim realu nie ma ani krzty agresji..zyje spokojniutko i sympatycznie..slysze: widac z daleka ,ze jest u ciebie wszystko dobrze..heh mam zwyczaj na pytanie come stai..zrobic pirueta i rzec obejrzyj mnie i zobacz jak sie mam:D..No widzimy ,ze masz sie swietnie...I gdzie tu miejsce na agresje...???????cazz...gdzie????Kon by sie usmial.U mnie jest wrecz slodziutko kochani :D i tego zycze wam nie kwasow i zakwasow..ale duzo duzo slodyczy na codzien..dolce vita!
człowiek mający się świetnie nie będzie spędzał dzień w dzień całych godzin na forum.
ty nie jestes szczęsliwa, ty jestes chora.
im szybciej to zrozumiesz tym lepiej.
a pięćdziesięciokilkulatka kręcąca piruety to widok naprawdę poprawiający humor! OGLĄDAJĄCYM !!
sette tak trzymaj -nie bede komentowac pozdrawiam
muszisz wiec sie mylic swej opini..nie mozesz opisywac sytucjaj ktore wg ciebie nie sa normalne ale rzczywistosi istnieja i sie dzieja..wiec gdzies popelniasz blad,warto bys sie zastanowic..moze i tobie jeden piruet dziennie chcociaz jeden podnioslby humor..ja robie to co mnie bawi..i tylko to co chce robic sono adulta e vaccinata..jestem wolna osoba i zapewniam cie ze bede robic to co ja chce/a nikogo nie krzywdze/ a nie to coby inni chcieli i sugerowaliby robic..Tym sie roznimy i dobrze daltego swiat jest piekny..pol kuli ziemskiej ma pod reka laptopy tablety robia to chca z nimii i ja zamierzam kontynuowac .Fajnie nie??..jesc mi nie dajesz/wiec mi niczego nie zaluj!/na twoim utrzymaniu nie jestem wiec co chcesz odmnie .Jestem wolnym czlowiekiem i jest mi swietnie..chyba nigdy lepiej sie nie czulam hahah..widzisz jak jestem niezwykla! nie musziz czekac dlugo na ma odpowiedz!..pisze ja z usmiechem ,taka jestem..twoja litosc jest mi zbedna zachowaj ja dla siebie ..daruje ja ci z powrotem..i zyj pieknie ,dzis byl piekny dzien i jutro tez moze byc piekny..Dobrze ,ze pada deszcz..nareszcie...slychac szum deszczu ..jest taki usypiajcy..moze odpoczniesz?
sette, piszesz sama ze sobą, odpowiadają Ci tylko Twoje "wcielenia" i wmawiasz całemu forum swoje szczęscie.
ale nikt już Cię nie czyta.
ludzie nauczyli się ignorować Ciebie.
inaczej to forum by padło.
no tak flaszywy nick/to wiadome od dawna / ..falszywie podane miasto pobytu ...znienacka weszla ..bo ostania wizyta byla 2 czerca ..znienacka weszla dzis i i hop siup zaraz stoi obok Sette... zaczela pisac i krytykowac to jest chore i ty jestes chora razem ze swoim chorym falszywym nickiem..zmien go rczej na KRYTYKANTKA twe wpisy sa tylko na moj temat..masz cos do mnie??to wez zyletke si sie pochlastja ..bo innej rady dla ciebie nie mam.Skoro zalozylas specjanie nicka na forum zeby pisac tylko o mnie?! to tez o czyms swiadczy to ty jestes chora..i w rzeczywstosci nawet nie istniejsz a ja wrecz dowrotnie jestem zywa..ty zas martwa,nie wiedzialam ze zombie zieja jadem.Lecz sie na nogi bo na glowe juz za poznow..internet taki walsnie jest albo akceptujesz to co w nim jest albo spadasz..Dzlczego ty usilujesz wmowic forum ze ja 'nie mam szczescia"..malo tego, mam jaja ,ty ich nie masz
mam tylko jednego nicka i nie pisze sama z soba,..byl tu 'raz lata temu' jeden co tak robil/i moze to ty jestes tym trolem co nie moze przebolec zadanej mu smierci internetowej heheh to by sie zgadzalo!!!!/..i bardzo to mi sie nie podobalo za uczciwa jestem by tak robic..jest tu za to inna osba z 4 nickami...wierze ze ktoregos dnia poprzestanie na jednym..Ty nie istniejsz..nie dziwi mnei twoj wpis bo dzis 2 inne nicki pisaly tylko o mnie..I wy falszywe nicki 'z doskoku wpisujace sie' nie czyncie mnie celebrytka, tu ...cazz...nie Pudelek,tylko forum jezykowe
ja nikomu, niczego nie wmawiam.
to ty wciąż podkreślasz jakaś to szcześliwa.
szczęśliwi nie produkują tysięcy postów w krótkim czasie.
wiesz dlaczego?
BO SĄ SZCZĘŚLIWI ,MAJĄ SWOJE REALNE ZYCIE I NIE MUSZĄ DOWARTOŚCIOWYWAĆ SIĘ NA ŻADNYM FORUM
na tym forum bywa wiele szczęśliwych osób.
wpadną, naoiszą coś na temat, wypowiedzą się konkretnie i znikają WIEŚĆ SZCZĘSLIWE REALNE ŻYCIE
nie czyhają na każdy nowy post aby wtrącić swoje 3 grosze !!
BO SĄ SZCZĘŚLIWI ! BO SĄ NORMALNI !
SZCZĘŚLIWY CZLOWIEK NIE BEDZIE MARNOWAŁ SWEGO CZASU NA PRODUKCJĘ NIKOMU NIE POTRZEBNYCH POSTOW. SZCZĘSLIWEMU CZŁOWIEKOWI BĘDZIE SZKODA SWOJEGO CZASU NA NIEREALNE ZYCIE. POLICZ ILE CZASU SPĘDZASZ W NECIE. GDYBYS BYŁA SZCZĘŚLIWA MIAŁABYŚ Z KIM TEN CZAS SPĘDZIĆ !
internet powstal nie z mysla dowartosciowywania sie..ale do kontaktow miedzyludzkich...skoro tobie takowe nie sa potrzebne..bo dla mnie forum jest jedynym w It kontaktem z jezykiem polskim...To nieuzywaj netu... mie tobie liczyc moj czas/niejestem na twoim utrymniu aty nie jestes nawet moim szefem,wiec sie wal/ widac jestes bardzo nieszczesliwa skoro cie drazni szczescie innychi tracisz czas na wypominanie go/ typowe polactwo z ciebie wychodzi typowa zadrosc i zwisc zawisc zawisc i jad...to ty jestes niedowartosciowana, spojrz dobrze na swoje wpisy ..na wszystkie jak odgornie z krzykiem wrecz traktujesz ludzi ,brak ci zyczliwosci,narzucasz im swoj wole ..widac to przebiaja z twoich wpisow..dajesz tu sobie zlosliwe sfogo nic wiecej..cierpisz.To raczej ty cyhasz na moj wpis by zaistniec glupim nickiem felicita i wpisac swe czarnowidztwo swoim trybem nakazowym ....Nie zauwazylas tego ???..wiesz ,ze ja kazdy wpis dostaje 3 grosze..moze 3 eu?moje sprawy materialne sa moim nic ci do mnie i mego pisania...nie muszisz czytac..czyzbym cie 'trzymala przy zyciu:..jestes tu dla mnie?..bo dla fioletu tu nie jestes..tym samym zmuszasz mnie do odpowiadania..hehehehehe.Jak tak mozna ludzi wsieci traktowac..nie nauczyli cie w domu?..kryjesz sie za anonimowoscia..agresja w sieci...cos zacytuje:
Agresywność w sieci oznaką małego członka?

Bywasz agresywny na forach internetowych? Obrażasz innych uczestników dyskusji na blogach? Być może powód nie tkwi w anonimowości, ani w chęci bronienia do upadłego swojego zdania lecz w ..... niedoskonałościach anatomicznych.

Brytyjscy naukowcy po sześciu latach badań nad przyczynami agresji w internecie udowodnili, że istnieje niepodważalny związek pomiędzy ilością negatywnych wypowiedzi na blogach i forach, a długością męskiego przyrodzenia.

Po pierwsze dowiedli, że 95 procent agresywnych zachowań w sieci dotyczy mężczyzn. Okazało się, że płeć, powszechnie uważana za piękną potrafi w internecie dyskutować kulturalniej. Wiąże się to oczywiście podobnie jak w świecie realnym z ilością testosteronu, ale również z tym, że panie rzadziej dyskutują w internecie na tematy kontrowersyjne, a częściej o problemach dnia codziennego, dzieciach, urodzie i zdrowiu.

Po drugie zbadali przyczyny frustracji leżące u źródeł zachowań agresywnych w internecie. Okazało się, że są to mężczyźni, którzy w świecie realnym zachowują się raczej wstydliwie i nieśmiało. Głównym problem, wypowiadających obelgi i wulgaryzmy w sieci wiąże się z budową anatomiczną i długością prącia. Dowiedziono, że im dalej od średniej długości ogólnej populacji mężczyzn czyli 13 cm. tym więcej negatywnych zachowań. Średnia internetowych frustratów wynosi 10,1 cm, a u najbardziej sfrustrowanego i szyderczego blogera było to 8 cm.

Czytając wiele polskich forów trudno się z tym nie zgodzić.
ecco...
Cytat: Felicita78
SZCZĘŚLIWY CZLOWIEK NIE BEDZIE MARNOWAŁ SWEGO CZASU NA PRODUKCJĘ NIKOMU NIE POTRZEBNYCH POSTOW. SZCZĘSLIWEMU CZŁOWIEKOWI BĘDZIE SZKODA SWOJEGO CZASU NA NIEREALNE ZYCIE. POLICZ ILE CZASU SPĘDZASZ W NECIE. GDYBYS BYŁA SZCZĘŚLIWA MIAŁABYŚ Z KIM TEN CZAS SPĘDZIĆ !
wiesz co policzty c\s wszystkim miolinom co siedza na facebooku twitterze i innych forach ..policz bedziesz pierwsza osoba,ktora zapoda ow wynik..widzisz jak szybko :D bedziesz mial swoje 15 min :D bedziesz slawny na caly swiat :D..twa twarz bedzie we wszystkich stacjach TV i calej sieci byc moze beda cie ogladac na Wenus czy Saturnie i Jowiszu :D...Start..zaczynaj bierz sie zaliczenie..subito!:D
literowki :wiesz co? policz ty czs wszystkim miolinom co siedza na facebooku twitterze i innych forach..policz IM ..bo czemu nie?????:D
niedlugo bedzie nowelizację prawa w kwestii karania za szerzenie w sieci języka nienawiści, oszczerstw i pomówień,będzie to tamą przeciw fali naruszeń dóbr osobistych w internetowych komentarzach :D
Cytat: SettediNove
niedlugo bedzie nowelizację prawa w kwestii karania za szerzenie w sieci języka nienawiści, oszczerstw i pomówień,będzie to tamą przeciw fali naruszeń dóbr osobistych w internetowych komentarzach :D

Bardzo dobrze, może w końcu Cię zbanują.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 50
poprzednia |

« 

Życie, praca, nauka