Gdzie jest admin?

Temat przeniesiony do archwium.
31-50 z 50
| następna
glupia,nie ciesz sie przedwczesnie tu nie chodzi o bana tyko o kase..ze jak bedziesz 'nie ladnie' sie wobec mnie zachowywac to tak w 'hameryce' zaplacisz mi za to..Nie ma nic przeciwko 3 groszom..wsadzaniu gdziekolwiek 3 groszy /tyle razy forowicze juz mowil tu ze forum to wpis to sfogo/ale niech nie beda to ponzajace oszczercze klamliwe 3 grosze...rozumiemy sie dobrze?
Hahahahaha!!!!!! Jakby ktoś podliczył Ciebie, to byś się nie wypłaciła za to co mówisz innym ludziom i jak ich bezczelnie obrażasz.
glupia..obrazaja sie sami , ci ktorym sie nie pisze tego na co czekali..kazdy chce by mu pisac ladnie i gladko i przytakiwac a jak cos nie pomysli..to zaraz obraza..glownie panienki tak maja..mozliwe, ze te bardzo wychuchane....faceci sie nie obrazaja!
i tak wlasnie wyglada na fiolecie brak jaj!. .kto ma jaja ten sie nie obraza!..i nie wazne jakiej jest plci!
Sette, słoma ci z butów wystaje!
Myslisz, ze Cesare Paciott itworzy buty ekologiczne?.. pierwsze slysze..nic mi wsklepei nie powiedzilei..znakiem tego powinny taniej kosztowac niz dalam..co bys ty amelio zrobila beze mnie tego wieczoru?????tesoro zanudzilabys sie na smierc..buahahahaha
amelio zaloz se blog o sette..i nie pierdol tu,bo juz drugi dzien smrodzisz
ej sette jestes dzis niemozliwa -poprawiasz mi humor dzis jak opetana smieje sie z twoich odpowiedzi ,ja tam cie lubie-a inni nie musza
Sette, i jej nowe wcielenie dyskutują że sobą,)
o dawno mnie nie było i dzis znowu widzę ,ze jest tu wesoło:(ja Cię uwielbiam 7di9.Jest suer babka:D
Cytat: barbaratomaszkiewicz
ej sette jestes dzis niemozliwa -poprawiasz mi humor dzis jak opetana smieje sie z twoich odpowiedzi ,ja tam cie lubie-a inni nie musza

Sette ja tez oczywiscie Cie lubie ...choc pewnie o tym dobrze wiesz ;-)
Abate popieram settedinove jest niesamowita tez ja uwielbiam BABKA NIEZIEMSKA
AMELIAAA -z calym szacunkiem to troche prostackie piszac ze sette sloma z butow wystaje -to takie popychanie pierdol,szanujmy sie tak jakbysmy my chcialy byc szanowane!!!

dzieki..glownie nie powinnismy karmic trola czyli nicka amelia zero..powinna byc dla nas zerem jak sama sie w nicku okreslila..to trol
ale jaja, Ona sama ze sobą pisze...heheheheh. Dobra, definitywnie trzeba opuścic ten temat. Admina jak nie było tak nie ma:)
Cytat: SettediNove
ach poprosilas o usuniecie watku?..chcesz usunac,zatrzec slady swej arogancji? czytaj niewyparzonej geby.. nawiasem mowiac co to za facet co sie baba wyrecza bo nie umie sam znalezc pracy..ciekawe jak sobie poradzi..bez bieglej znajomosci jezyka kraju do ktorego wybral sie pracowac..No to jest naprawde ciekawe! Chcialabym poznac Polaka co pojedzie do wloch/bez znajomosci wloskiego tylko ze swoim jezykiem i angielskim..po jakims zagranicznym uniwerku..reka dam sobie uciac ze Polak nauczylby sie w tym czasie jeszcze 2 innych jezykow obcych..i chcialabym wiedziec czy Wlosi przyjeliby do pracy Polaka jako takiego,..zakladam ,ze ma 50 proc szansy ze przyjma i 50 ze odrzuca go
W obecnej chwili tysiące ludzi szuka pracy poza granicami własnego kraju .Nie tylko Polacy i nie tylko Włosi Mamy wykształcenie zdobyte czasem na kilku uczelniach ale nie każdemu się udaje.Nie można mówić ,że to lenistwo i brak chęci do pracy.
Wyjechałam do Włoch bez znajomości języka włoskiego i musiałam pokonać wiele trudności .Mam 2 fakultety ale moje ambicje musiałam na jakiś czas pogrzebać i małymi krokami zdobywać od nowa swoją pozycję . Zapewne Tego Włocha czeka to samo i też się doczeka.
Szanowny Administratorze strony, proszę o zakazanie SettediNove rozsyłania spamu na skrzynkę
nie wysylam nikomu spamu,szczerze z reka na sercu, to rob durny i trol..pisalam o tym na forum ,poruszylam ten problem tu: http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/224684 przyjrzyj sie dobrze temu nickowi co ci wyslal spam LITERKA po LITERCE i porownaj z moim nickiem..az znadzjesz drobna roznice ,napisz do admina na adres : [email]
Temat przeniesiony do archwium.
31-50 z 50
| następna

« 

Życie, praca, nauka