Cils 3- S.O.S.

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 65
Witam italia:)) ja zdalam ze dwa lata temu CILS 3, czyli C1. Teraz myslalam o zdawaniu CILS 4, czyli C2. Skoro egzamin Celi 5 i CILS 4 sa na tym samym poziomie mam proste pytanko; ktory z nich jest wazniejszy? Wiem, ze Cils 4 daje uprawnienia nauczyciela jezyka wloskiego, a co daje CELI 5??
hmm.. chyba troche przesadzilam.. nie pamietam czy daje kwalifikacje do bycia nauczycielem wloskiego. Cos takiego bylo napisane z tylu dyplomu, ale nie jestem pewna...
cześć kappala:)
masz rację .... Na dzień dzisiejszy Cils 3 i Cils 4 daje uprawnienia do uczenia j. włoskiego ( oczywiście jesli masz dyplom innej filologii i pp (przeszkolenie pedagogiczne)). Włsnie po to zdawałem Cils 3 a teraz spróbuje zmierzyc sie z Cils 4..... mam nadzieje że juz w czerwcu. Może sie spotkamy.... ??? Oczywiscie Celi 3 , 4 i 5 tez daje takie uprawnienia. Troch eto niesprawiedliwe bo Celi 3 to poziom B2 i to nie powinno uprwniać do uczenia w szkołach ponadgimnazjalnych.... wg. mnie.... Podaj mi maila to wolnym czasie wyslę Ci strony gdzie mozna znaleźc potwierdzenia moich słów. Teraz niestety musze iść już do pracy....
Pozdrawiam...
czesc italia:)) dzieki za info:) pewnie sie niestety nie spotkamy, bo mieszkam we Florencji i wlasnie tu bede podchodzic do tego egzaminu (jesli bede sie czula na silach oczywiscie). Jest to malo oplacalne, bo za dwie czesci tutaj placi sie tyle co za caly egzamin w Polsce, no ale trudno... Ciekawa jestem jaka jest roznica miedzy Cils 4 i Celi 5. Jesli mozesz mi naprawde wyslac te testy, to bede bardzo wdzieczna.
Moj adres: [email]
Pozdrawiam:))
P.S. Zapisujesz sie na jakis kurs, czy bedziesz sie uczyl samodzielnie? Ja nawet nie wiem czy tu, we Florencji, organizuja jakis kurs przygotowawczy... Chyba bede musiala zdac sie tylko na siebie:P
Przeczytalam testy, a pisales o potwierdzeniu swych slow:))) Dopiero co wstalam, jeszcze sie nie przebudzilam:) W kazdym razie, jasne, chetnie to poczytam:) Papa
Czy ktoś zdaje w czerwcu CELI 3 w Krakowie???Bo ja tak a niewiem czy się nie porywam z motyką na księżyc?Mieszkałam troche w Italii i nie ukończyłam żadnego kursu.Chciałabym spróbowac swoich sił,a może ktoś zdawał w tamtym roku CELI3 i mógłby mi coś powiedziec o tym jak wyglądał egzamin i czy był trudny?Jeszcze jedno pytanko to:jakie uprawnienia daje mi zdanie tego egzaminu,dodam ze nie studiuje romanistyki czy cos podobnego.Dziękuje za informacje i pozdrawiam. mój e-mail [email] można pisac na maila albo na forum,po tym jak mi podłączono neta bardzo czesto tu zaglądam :-)
Ja mieszkam w Pontassieve to 15 km od Florencji i tutaj w scuola media jest organizowany kurs Eurocomp-przygotowujacy do zdawania CILS. Kurs nic nie kosztuje bo oplaca go nia a egzamin kosztuje tylko 60E. Warunkiem jest tylko 80% obecnosci. Jezeli bedziesz mieszkac jueszcze kolejny rok to kolo pazdziernika bedzie nastepny. Wiem ze jeszce gdzies w poblizu Florencji sa organizowane ale nie pamietam gdzie dokladnie. Za tydzien wracam (chwilowo radosne swieta w Polsce) to jak chcesz to sie zorientuje.
egzamin Cils kosztuje tylko 60 euro?? a skad masz takie informacje? dzieki za dobre checi, tez poszukam jakiegos kursu ale we Florencji. pozdrawiam:))

P.S. Pamietam, ze placilam 60 euro w Polsce za cils 3, czyli 300 zl. we Florencji za dwie czesci, ktore musialam zaplacic wyliczyli mi 52 euro. Pamietam ze im wyzszy poziom tym drozej kosztuje. Ale moze cos sie zmienilo..
Tak czy siak, w dokumencie Cilsa jest napisane ze egzamin kosztuje 220 euro (we Wloszech)
egzamin kosztuje 60E jezeli chodzi sie na kurs EUROCOMP. Jest finansowany czesciowo przez UE.
Ciao Italia! Moglabys mi tez podac stronki, na ktorych znajduja sie informacje dotyczace uprawnien do nauczania wloskiego po zdaniu Celi 3, 4 i 5? Moj adres: [email] Grazie!!!
Ja tez jestem romanistka i chce zdobyc uprawnienia do nauczania j. wloskiego w liceum. Czy mozesz mi odpowiedziec jak dlugo przygotowywales sie do CILS 3? Z jakich ksiazek? Od jakiego poziomu zaczynales? To dla mnie szalenie wazne. Moj e.mail: [email]
Witam jeśli można to mnie też podeślijcie materiały, testy dotyczące egzaminu CELI i wszystkich CILS ... Pozdrawiam ... [email]
ja tez poprosze jakies info, o ile ktos wie, gdzie w Wawie moge jeszcze w tym roku zapisac sie na kurs i ten egzamin... [email] dzieki! saluti!
hej :), mam ogromna prosbe, moglby mi ktos przyslac testy cils 3, chcialabym zdawac w tym roku, z gory baaaardzo dziekuje, moj E-mail: [email] Pozdrawiam serdecznie!!!
Ja również chciałabym zdać ten egzamin. Mógłby mi ktoś wysłać testy ? Byłabym bardzo wdzięczna, dziękuję z góry !
amenite podaj mi swojego maila,to ci prześlę,albo poszukaj sobie we wcześniejszych wpisach,jakiś czas temu ktoś podał taki fajny link,pozdrawiam
ja tez moglabym prosic [email] ( CILS)
czy ja też mogę prośić, żebyś mi wysłała
[email]
Wysłane.Pozdrawiam
hej mogę i ja poprosić o te testy. najlepsze byłyby C2
[email]
z gory dzieki
wysłałam,pozdrawiam
ja tez bardzo prosze :) [email]
już wysłałam,miłej soboty wam życzę
dziekuje serdecznie :) juz sobie przegladam :)
Olka32 bardzo proszę jeżeli byłoby to możliwe o wysłanie testów również na mój email [email] dziękuję
wyslane.pozdrawiam
Czy ja również mogę prosić o przesłanie maila z testami? Będę baardzo wdzięczna.
aniolekw(at)gmail.com

Z góry dziękuję

Anett
wyslane.pozdrawiam
bardzo prosze czy moglabys wyslac mi testy celi 3 na email [email] bede bardzo wdzieczna. pozdrawiam!
ciao,
tutaj sa testy CELI z poprzednich lat :)
http://www.ac-reims.fr/datice/italien/certificazioni%20italiano.htm#ce
li

saluti e in bocca al lupo :)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 65

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe