CELI, CILS tworzy sie polska baza testow!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Dla wszystkich zainteresowanych materialami do egzaminow CILS i CELI - powstala polska baza, stroniczka, skad mozna sciagnac materialy, ale nie tylko, autor strony prosi o przesylanie mu materialow, ktore umiesci na stronie, tak, zeby wszyscy mogli skorzystac!!! Mysle, ze pomysl jest super!

Tu mozna pobrac materialy:

www.kasior.org/public/wloski/CELI.rar
www.kasior.org/public/wloski/CILS.rar

A tu adres osoby, ktora wpadla na taki wspanialy pomysl. Przekazuje bez zgody autora, ale poniewaz prosil o przesylanie mu wszelkich materialow, mysle, ze sie nie pogniewa za przekazanie jego adresu na to forum

[email]
adresy sie zle wkleily, wiec napisze jeszcze raz:

www.kasior.org/public/wloski/CELI.rar
www.kasior.org/public/wloski/CELI.rar

czyli, jesli znow sie rozleca, to napisze w dwoch czesciach, do sklejenia:

www.kasior.org/public/wloski/

a po slashu / bezposrednio
albo
CELI.rar albo
CISL.rar
ale zamieszane:( moze jeszcze raz ....prosciej.....:) Pozdrawiam
a co tu jest niezrozumiale?? chyba wszystko jasna, strona podana i tyle..
OK, bedzie prosciej. Nie wiem czemu, adres tutaj wklejony przelamuje, wiec zrobmy tak, ze sama go przelamie, ale w latwiejszym miejscu:

www.kasior.org/public/wloski/ (i dalej bezposrednio po slashu) albo:

CELI.rar albo

CISL.rar

Teraz jest juz jasne?
Jeszcze, poprawka, oczywisce, CILS.rar, a nie CISL, przepraszam.
Sla przede wszystkim AUGURI, a potem pytanie: ta strona jeszcze nie jest "czynna"? Bo ja chcialam wejsc, ale mi mowi moj komputer, ze nic takiego on nie znajduje. Jako, ze ja sie nie znam z nim za dobrze, to musze mu wierzyc na slowo. On jeszcze nie wie, ze jak tylko bedzie w okolicy jakis kurs komputerowy to sie zapisuje od zaraz i nie bedzie mnie juz wiecej tytanizowal.
Wiesz, to w zasadzie nie jest strona do ogladania, tylko za pomoca tego adresu mozesz sciagnac lub otworzyc spakowane pliki. Nie wiem, czy radzisz sobie ze zlozeniem tego adresu w calosc. Nie wiem czemu nie daje sie tego tutaj normalnie wkleic. Jak masz problem, napisz do mnie na priv [email]
Auguroni, anche a te!
Sla, adres jest napisany zrozumiale, ale jak juz wczesniej napisalam, nie wiem nic o komputerach ( jestem stara generacja), tak, ze nie mam pojecia jak sie takie cos sciaga, a tu nie mam nikogo, kto mnie by mogl podszkolic. Jesli da sie to wytlumaczyc w paru zdaniach to moze sie znajdzie jakas dobra duszyczka i napisze mi jak to sie robi. Albo tu na FORUM, albo wysle wyjasnienia na moj adres: [email]
Ja tez jestem stara generacja! -:))
Jak wpiszesz ten adres, pojawia Ci sie okienko pytajace, czy chcesz otworzyc czy sciagnac. Mozesz np. otworzyc. Ale musisz miec zainstalowany program do rozpakowywania plikow rar. Jesli go masz, on sie sam uruchomi kiedy klikniesz w te strone, jesli nie masz... trzeba byloby go zainstalowac.
Ale jesli masz z tym problem, to oczywiscie nie musisz tam sie dostac zeby miec te testy, no bo one kraza w sieci. Celi sa na stronie Uniwersytetu a CILS mozna dostac jak sie do nich napisze.
Temat przeniesiony do archwium.