Wyniki CELI

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Czy ktoś wie kiedy bedą, a może już są wyniki CELI z sesji czerwcowej???
Nie wiem jak w tym roku, kiedy ja zdawałam wyniki byłyt gdzieś w paźdźerniku, certyfikaty można było odbierać nieco później...jednym słowem, trochę to trwa...
prawdopodobnie w Warszawie mają być po 15.09 jeszcze tego roku;)
Anoola, a Ty bylas moze w Perugii w zimie br;)??
Na wyniki pozostaje tylko czekac:P
Hej! Ja też w sprawie wyników z celi z czerwca.Ile jeszcze trzeba czekac?Niedługo zapomne ze coś takiego zdawałam :-) Czy ktoś się może orientuje gdzie mam potem szukac tzn na jaką stronę wejść żeby się dowiedzieć czy zaliczyłam czy nie? Próbowałam na stronę uniwersytetu w Perugii i iic ale nic nie znalazłam.z góry dziękuje
Chyba w necie nie bedzie jednak... trzeba dzwonic do centrow, w ktorych sie zdawalo!
Ale nop. w porownaniu do British Council strasznie to dlugo trwa
mozna sprawdzic droga internetowa, ale nalezy miec login i password, ktory nadali w Perugii i wyslali na poczte internetowa. Z tego, co wiem, nie kazdy to otrzymal.
http://www.cvcl.it/candidati/login.asp
Jezeli nie ta droga, pozostaje telefon do instytutu.
Ale chyba musimy jeszcze troche poczekac. Oby bylo na co;)
nie miałam okazji byc w tym miescie, a jesli chodzi o zime, to dla mnie kazda pora jest dobra na pobyt w tym cudnym kraju;)
juz sa wyniki:) ja zdalam na C tak jak wiekszosc pewnie pozdrawiam i zycze powodzenia:)
A gdzie zdawalas Gocha?
Heja,Ja też zdałam :-) hurraa tez na C ,może nie benissimo ale zawsze to zdane.Zeby sie dowiedziec dzwoniłam do centrum w krakowie bo tam zdawałam.Powodzenia innym.
Ja tez juz wreszcie mam wyniki - hurra:))) Zdalam na A!!!
Gratuluje wszystkim!!!
hej, jak dobrze zrozumialam to zdalas czy zdawalas egazmin CELI.Mnie prawdopodobnie czeka CELI5 i chcialabym sie dowiedziec, czy gdzies mozna znalezc w necie testy z poprzedniego egzaminu, by ewentualnie moc sie przygotowac. Dzwonilam do Perugii, ale trafilam na jakas jedze w sekretariacie, ktora odeslala mnie do internetu, a w tym internecie jest wielkie G. jesli masz ochote mi odpowiedziec to jestem na gg pod 7565631. Zgory dziekuje za jakaklwiek informacje. Pozdrawiam Basia Czyzewska, Italia
Który poziom zdawaliście?
Hej! jest ktos kto zdawal CELI w czerwcu we Wloszech...? Dostaliscie wyniki? bo ja zdawalam w Anconie i nie...pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Kultura i obyczaje

 »

Pomoc językowa