Celi 06/2005

Temat przeniesiony do archwium.
witam,nie wiecie jak sie odbiera certyfikat? czy przysylaja na adres domowy? czy wysylaja je bezposrednio z Perugii? czy moze z instytutu( chodzi mi konkretnie o instytut w Warszawie). Dzieki za kazda reakcje.pozdrawiam
Chyba muszę Cię zmartwić. Jeżeli nic się nie zmieniło, trzeba się wybrać po niego OSOBIŚCIE. Też byłam zaskoczona jak się dowiedziałam, ze mogłam czekać w nieskończoność aż mi prześlą...Ja zdawałam w Krakowie. Może z Warszawą jest inaczej.
Ja co prawda zdawałam CILSA, ale certyfikat przesłali mi w sztywnej obwolucie na adres domowy. Tak więc nigdzie nie musiałam jeździć.
dzieki za reakcje.w instytucie w Krakowie trzeba chyba odbierac osobiscie, z tego co wyczytalam na ich stronce (sa podane godziny, w ktorych sie odbiera). Strona instytutu w Warszawie jest nieco ubozsza, na ten temat zero wiadomosci. Na pewno wsrod Was sa osoby,ktore zdawaly celi w Warszawie.Wiec jak z tym certyfikatem? pozdrawiam
Ja zdawałamw Krakowie i tu też trzeba odbierac osobiście lub dać upoważnienie tzn.napisac jakiejs osobie ktora moze odebrać w twoim imieniu
Zdawałam w 2004 roku w Tarnowie. najpierw przysłali wyniki, a później certyfikat. Wszystko pocztą, porządnie zapakowane.
Pozdrawiam
A mozesz mi podac namiary na ten Tarnow? Wlasnie zbieram informazione.. saluti
Cześć,
mogłabyś mi przesłać informację, gdzie w Krakowie można zdawać taki egzamin ?
Z góry dziękuję
[email]
certyfikat przesyłają z Perugii do instytutu. Osobom spoza warszawy certyfikat wysyłany jest do domu. Warszawacy muszą się stawic osobiście
Ciao
Se vuoi tutte le informazioni riguardanti la Certificazione puoi trovarle nel sito della mia scuola PWSZ di Tarnow.... pultroppo non me lo ricordo :-(
comunque li c'e' anche il mio num di cell. 5[tel]
A presto
Barbara
Tak właśnie jest z certyfikatami... jesli jednak zalezy Ci na dokumencie to radzę wstawić się sama. zdawałam egzamin w czerwcu a przysłali certyfikat dopiero w grudniu... :D
jak się zdawało w Tarnowie.Mam tam zamiar zdawac w tym roku w czerwcu
Hej! Ja też chciałabym sie dowiedziec gdzie w Krakowie można zdawać CELI i gdzie są kursy przygotowawcze do tego egzaminu z góry dzięki za informacje!!
[email]
ja zdawłam w 2005 r.Celi 4 w Tarnowie,w listopadzie mam zamiar zdawać następny poziom- polecam wszystkim Tarnów, miła, bezstresowa atmosfera.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia