celi

Temat przeniesiony do archwium.
kiedy odbywają sie egzaminy na celi 3? gdzie mozna uzyskac informacje na ten temat?
z tego co wiem, to najblizsza sesja jest 12 i 13 czerwca. a info mozesz uzyskac w Instytucie Kultury Wloskiej
pozdrawiam
Hei, czy wiadomo kiedy można spodziewać się wyników z listopadowej sesji Celi w Wawie?
na wyniki srednio czeka sie 3 miesiace, wiec mysle ze juz teraz powinny byc. Musisz zadzwonic do instytutu by sie dowiedziec, albo sprawdzic na stronie Uniwersytetu w Perugi. Szybciej chyba jak sprawdzisz na stronie uniwerku.
pozdrawiam
Aska
ja tez zdawalam w listopadzie a do instytutu juz od tygodnia nie moge sie dodzwonic ;/ a na stronie uniwerku w perugii nie moge nic znalezc...
Dzwoniłam do instytutu, wyniki bedą dopiero na początku marca, więc nie pozostaje nam nic jak uzbroić się w cierpliwość.Pozdrawiam.:))
phi i tak francuski jest lepszy od wloskiego :P
Alez ja wiem ze francuski jest lepszy od wloskiego ;) (wlasnie korzystajac ze zdanej w pierwszym terminie sesji moge sie pozaglebiac w powiesciach fracuskich XIX i XX wieku, mhmm jakie to cudowne)
A wloski to tak "rekreacyjnie", chociaz smiem w to powiatpiewac patrzac na kobiete od wloskego lektoraru na uczelni (nawiazem mowiac ekonomicznej), ktora poziom wysrobowuje naprawde niezly i sie trzeba porzadnie przykladac ;) (ale nie zebym narzekala)
hehe to zycze szczescia (bo napewno ci sie przyda) :P ja jestem w liceum i tutaj ucze sie francuskiego :P moge porownac francuski z wloskim poniewaz przez 1 tydzien bylem w klasie z 4 godzinami wloskiego :P powiem tylko tak : nie kumatore :P co kolwiek to onzacza:P szybciutko przepisalem sie do klasy francusko jezycznej i nareszcie jestem szczesaliwy :P a poezja francuska z XVIII wieku jest bardzo ciekawa:P jka mielismy dokonac rozbioru gramatycznego jednego z tekstow to normalnie posikalismy sie ze szescia :P do tej pory mam gdzies prace z moja piekna 1 :D ale da sie przezyc:P
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia