język włoski dla polaków Zawadzkiej

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 35
poprzednia |
poszukuje pilnie drugiej części "języka włoskiego dla polaków"Zawadzkiej. nigdzie jej nie ma, na allegro również. może ktoś mógłby odsprzedać?...
HM... odsprzedac moze nie, ale jak nadal bedziesz miala trudnosci ze znalezieniem, moge ci sprzedac skserowana ksiazke
Dzięki.Może skorzystam jak już będę mieć doœć poszukiwań. A tak w ogóle to zastanawiam się dlaczego tak fajna ksišżka nie jest już sprzedawana? dzwoniłam nawet do PWN ale powiedzieli że nie jest i nie bedzie w sprzedaży, jedynie mogę sie pytać w antykwariacie...
W '73 Wiedza Powszechna wydała "Język włoski dla początkujących", autorzy: Celeste Zawadzka i Maria Majdecka. Wychodziło to w zeszytach, bardzo dobrze opracowane. Stron 680 z tekstami, ćwiczeniani, słownikiem. W '92 wyszedł "Język włoski dla Polaków" autorka Daniela Zawadzka wydane przez Wydawnictwo Naukowe PWN. Jest to kilka książek, ale warto to mieć, bardzo solidnie i obszernie:teksty, ćwiczenia, klucz do ćwiczeń.
Też sie dziwie dlaczego jej nie sprzedają, na pewno ktoś by na tym dobrze zarobił, ludzie wydają na allegro ponad 100 złotych za wybrane CZĘŚCI tych 2 serii( bo sa dwie-z jedna kropka i z dwiema :) )...dziwne, dziwne...
Mnie sie udalo wlasnie tam wylicytowac, ale troche mnie to wszystko kosztowalo niestety :)
aha-warto dodać, że płacą tyle za UŻYWANE książki
Ja właśnie na allegro wilicytowałem 2 książki za 60 zł dwie z dwoma kropkami .. ćwiczenia i jeszcze coś mam nadzieje, że mi sie przydadzą :)
Są jeszcze trzy książki z jedną kropką. Jak ich nie przerobisz, to trudno Ci będzie dać sobie radę z '..'
W tych pierwszych jest zawarta większa część granatyki.
mam jedną z gramatyką ... Gramatyka języka włoskiego Daniela Zawadzka Będę próbować może dam rade ... jeśli ktoś ma jeszcze jakieś Zawadzkiej do sprzedania to niech napisze z checią kupie
Witam, posiadam ksero II cz. Zawadzkiej i gramatyki - 3 książki, możemy się dogadać jeżeli jesteś jeszcze zainteresowany.
halo ja jestem zainteresowana mój mail [email]
Witam - jestem zainteresowana tymi książkami. Mój adres: [email]
Pozdrawiam i dziękuję za opowiedź. Kasia
A mam trzy książeczki Zawadzkiej z jedną kropką.

Ale jeśli mogę polecić to do mauki włoskiego najlepsze książki to:

Gramatyka:
Daniela Zawadzka "JĘZYK WLOSKI DLA POLAKÓW - komentarz gramatyczny"
IN ITALIANO
M.A. Sollner Gramatyka włoska z ćwiczenia wyd. Langenschite.
A do podumowania całej gramatyki polecam: Anna Ranc Casirati "Język włoski od A do Z Repetytorium"

Co się tyczy słownictwa:
na początek nauki polecam wszystkie te kursy Włoski w 4 tygodnie, w 30 dni, w 3 miesiące ecc.
ITALIANO. Repetytorium tematyczno-leksykalne " Aldony Jenerowicz
A także takie przyjemne łatwe książeczki jak L`italiano nel turismo Christa Kernberger
Zadawdzka: Dialogi i ćwiczenia
In ufficio

A także po prostu poczytanie sobie słowniczka

Acha i jeszcze jedna bardzo fajna książka:
La prova orale 1,2
T. Marin
Materiale per lo sviluppo dell’abilità di produzione orale. Livello elementare-preintermedio (A1-B1)

więcej informacji na temat tej książki znajdziecie na tej stronie

http://www.edilingua.it/prodotti_particolare.asp?e_product_id=181
Witaj Martino11 chciałbym nauczyć się włoskiego jestem zupełnie zielony,kupiłem sobie 3częsci włoskiego dla polaków P.zawadzkiej, ale dalej nie wiem jak zacząc? uczyć sie na pamięć zakuwając włoskie zdania i przeglądając polskie tłumaczenie w kluczu?poradź coś bo jestem bezradny, a chciałbym ,żeby było to efektywne aha kupiłem sobie tez taki mini kurs od podstaw z płytą cd(jeszcze go nie mam ale idzie do mnie)jak widzisz czasowo naukę włoskiego? i czy jest łatwiejszy od ang.(mam CAE) dziękuje i Pozdrawiam
cała Zawadzka jest w chomiku poliglocie
http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=poliglota

brakuje tylko kaset do kompletu.
niezgadzam się ;) ja sciągnełam także nagrania z chomika ale chyba innego... albo ktoś dobry mi wysłał? już nie pamiętam... ale bardzo użyteczne :D mam na mp3 i słucham na zmianę z boccelim, ramazottim i coldplay :P
hej Konwalija :-DDDD mogłabyś mi przesłać te mp3 na skrzynkę? albo chociaż podać linka do tego chomika?:-DDD byłabym niezmiernie wdzięczna :-DDDDD mój adres to [email] , pozdrawiam :-DDD
blagam o nagrania z zawadzkiej !!:)
moj mail [email]
jak juz tak blagamy to tez bym byla bardzo chetna na te mp3 [email]
ja też poproszę :) [email]
Chetnie zapłace.
witam,
sprzedam tanio przegranie rozmówek "Język włoski dla Polaków" z kasety magnetofonowej na mp3 do serii Danieli Zawadzkiej z jedna kropką. kontakt: [email]
sprzedasz?? ja mam wszytskie czesci zawadzkiej, jesli ktos chce to przesle za darmo...
A masz nagrania? Przesłałabyś mi? [email]
Byłabym wdzięczna :) [email]
Serdecznie pozdrawiam
Bardzo Cię proszę,prześlij na mój adres [email] i pozdrawiam.
Jeśli nie było by problemu bardzo bym Cię prosiła o przesłanie tych części Zawadzkiej także na mój adres [email]
Dziękuję i pozdrawiam!
ja tez bym prosiła :) [email]
bardzo dziękuję :*
witam serdecznie .Bardzo chetnie bym skorzystala.Moj mail.....
[email]
Milego dnia
Cześć :) mogłabym też prosić Cię o przesłanie nagrań Zawadzkiej? bardzo bardzo dziękuję :)
[email]
zapomniałam ;)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 35
poprzednia |

 »

Egzaminy