CELI2

Temat przeniesiony do archwium.
Sytuacja wygląda tak:
Właśnie dowiedziałam się, że zdałam FCE. Kolejnym moim zamierzeniem jest posiadanie certyfikatu z włoskiego, którego uczę się od czterech pięknych lat. Nie bardzo jednak wiem na jakim dokładnie poziomie są egzaminy CELI. Po przeczytaniu opinii na forum i innych stronek o certyfikatach z włoskigo, doszłam do wniosku że jestm mniej więcej na poziomie CELI 2- pewności jednak nie mam, a nie bardzo mam kogo zapytać, bo mam już wakacje, wiec i mój kurs językowy się skończył. Z tego też powodu, mam prośbę o wszelkie informacje na temat egzaminu CELI 2, a zwłaszcza o testy do tego egzaminu. Będzie tc o dla mnie wielka pomoc, bo będę mogła sprawdzić swoje umiejętności z włoskiego.
zostaw maila, to przesle ci przykladowe testy cils, ktore swojego czasu dostalam od Ileckiej (o ile dobrze pamietam)
Hej.
Jesli można to ja poproszę o takie testy.
Wielkie dzięki.
[email]
Hej;) Ja takze bardzo bardzo prosze o przeslanie mi tych testow, jesli to nie problem.Bede wdzieczna..Dzieki wielkie;) Pozdrawiam;)
moj mail: [email]
[email]

Dzieki bardzo :)
Pozdrowionka!
hej,mozesz wejsc na strone www.unistrapg.it na linku wzbierz certificazione CELI nastepnie kliknij na past papers i juz masz testy wszystkich stopni CELI jakie byly na egzaminie w 2005 powodzenia pa
Dzięki :))
czesc!!moglabym Cie bardzo prosic o przeslanie mi takich tescikow!!Z gory [email]
Bylabym wdzieczna za materialy do CELI to moj mai [email] Dzieki pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Życie, praca, nauka