CELI3-czy są już wyniki???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich!
Loguję się w miarę regularnie na stronie Uniersita di Perugia, żeby sprawdzić wyniki i dziś o dziwo widzę ESITO: C. O co chodzi?????
ja mam wyniki z celi4

esito - orale promosso
z tego co widze to zdalam jedynie ustny

jest jeszcze cos takiego i nie wiem o co chodzi...jeszcze mnie podliczaja??
stato di captalizzazione - aperta
Wynik C oznacza -zaliczony egzamin na ocenę C
esito-wynik
orale promosso-ustny zaliczony
stato di capitalizzazione-aperta, oznacza niezdany egzamin i można go powtórzyć w ciagu roku(jeśli ustny zaliczony to tylko część pisemną)
Pozdrawiam
czyli wszystko tak jak się spodziewałam!
zdany ustny, pisemny do bani;-P
Cześć dziewczyny!
Dziekuję za odpowiedź:)Ale ja nic nie mam o ustnym ,czy pisemnym, tylko właśnie ESITO : C.Nic poza tym. A co to są w ogóle za oceny???A, B, C?? czy tak to wygląda???
Pozdrawiam Was serdecznie
Skoro masz podana tylko ocene, to pewnie zdalas obie czesci, caly egzamin na wlasnie te ocene. Tak ja bym to zrozumiala :)

Ale dziewczyny, jak to- bylam przekonana, ze w CELI nie mozna poprawiac jednej czesci, ze jak sie oblewa, to wszystko... A ze w CILS-ie byla taka mozliwosc. Czyby zmienily sie przepisy? Czy ja mialam jakies bledne informacje? :)
Masz rację. Jeśli zdałaś wszystko i masz C, to znaczy, że są zaliczone obie części.
Ja w zeszłym roku podchodziłam i zdałam ustny, a nie zdałam pisemnego, bo trafiłam na tą salę co były problemy z magnetofonem i nawet Włosi nie rozumieli tych nagrań, więc siłą rzeczy powaliłam pisemny. Dlatego też w tym roku po zaliczeniu pisemnej części miałam na koncie poprzedni wynik-esito (orale promosso) i dodatkowo C, co oznacza, ze zdałam już wwzystko.
W CELI możesz zdawać tylko pisemy na poprawe (jeśli zdałaś ustny i odwrotnie). Wtedy też płacisz mniej- w zależności od poprawianej części. Widocznie ktoś Cię nie poinformował do końca, ze też tak można.
Jeśli chodzi o oceny to mają A,B,C,D,E. Są one w zależności od otrzymanej punktacji. D i E oznaczają, ze egzamin niezdany. Jest to napisane w regulaminie na stronie w Perugi. Jest tam wyszczególnione ile i za co.
A jeśli chodzi o certyfikaty to powiedzieli mi, że w tym roku nie wysyłają i trzeba je odebrać osobiście lub ktoś może to zrobić z naszym upoważnieniem.
Saluti
To czym sie rózni ocena D od E???
Ilością punktów. Może jest to informacja dla nich.Ja sobie myślę, że można to porównać np. do naszej skali ocen w ten sposób, że np. D oznacza 2(czyli mierną), a E 1 i może zaliczony jest od 3, czyli D. Ale to tylko moje przemyślenia.
Pozdrawiam
Mam pytanie, chciałabym się zalogować na stronie http://www.cvcl.it/, ale nie ma tam jakiejś zakładki "logowanie" czy coś takiego (może przeoczyłam) jest tylko od razu użytkownik i hasło, których nie posiadam. Dzięki
Czy ktoś już wie kiedy będą certyfikaty CELI 3 z sesji czerwcowej w WArszawie?
Miały być już dawno a tu nic.Słyszałam też że trzeba je odebrać osobiście. Czy ktoś wie coś na ten temat?
Ponawiam moje pytanie..nadal nie wiem jak się zalogować na stronie http://www.cvcl.it/,bo nie posiadam swojego hasła i loginu, a żeby było śmieszniej przemiła pani we Włoskim Instytucie Kultury poinformowała mnie telefonicznie, że ona nie wie bo swoje hasło i login przejęła po kimś innym ehhh;) Zwracam się przede wszystkim do osób co są już zalogowane.
Dzięki
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa