Nie moge znalezc testów na cils2, pomozecie?

Temat przeniesiony do archwium.
Ciao a tutti,
Poszukuje testow z poprzednich lat na cils2(poziomB1).
Na stronie uniwersytetu w Sienie sa tylko dostepne testy z 2002 i 2005 roku...
Moze ktos podac namiary skad mozna sciagnac poprzednie testy zarowno grudniowe i czerwcowe...
...albo mi podesłac na maila: [email] ?
Z góry dziekuje,
Buziaki
*cils2(poziomB2), eh ;)
Zaraz Ci przesle, tez dostalam je od milej osoby z forum, wiec przesylam dalej :)

Podchodzisz w sesji grudniowej? Ja tak :)

Pozdrawiam!
Aj, pospieszylam sie- mam testy z 2002 i 2004 tylko :) Jesli bedziesz je chciala, to daj znac, przesle.
Jeśli mogłabyś mi przesłac te z 2004 to byłoby super :)
Tutaj: http://www.unistrasi.it/pages/1.asp?cod=2943 sa testy z 2002 i 2005.
Zastanawiam się na tym egzaminem, ale dopiero w czerwcu, wciąż się jeszcze waham czy celi czy cils, poprzednio zdawałam celi... Pomyslalam ze moze jakas zmiana by sie przydała...Ale sama nie wiem, ma troszke inna strukturę...dlatego chciałam zrobić sobie kilka testów i zobaczyc jak mi one wyjdą :)
Pozdrawiam
Biancaneve jezeli moglabys przeslac mi rowniez te testy bylabym ci bardzo wdzieczna. Moj mail: [email]
Właśnie jak Biancaneve już wysyłasz to ja też bym poprosiła :) Podchodzę do sesji grudniowej i każde ćwiczenia się przydadzą... z góry Grazie mille ! ;)
[email]
Dziewczyny, testy wyslane!
Saluti :)
Jejku dzięki wielkie ;) Jesteś kochana!
Ti adoro :D !!! Grazie mille!!! Bacioni =)
Triniti, z Twojego adresu dostalam zwrot z adnotacja, ze nie ma wystarczajaco duzo miejsca w Twojej skrzynce.

Zrob porzadki, to wysle jeszcze raz ;))))

Saluti! :)
Moze umiescicie te testy na naszym chomiku? W ten sposob kazdy bedzie mogl je sobie sciagnac...
Dziekuję bardzo za testy, doszły. Przyznaje porządki by się przydały...
Saluti,
Dodalam testy na "chomika", rowniez celi- do katalogu "rozne". Jesli jest gdzies lepsze miejsce na nie, a ja go nie widzialam, to przeniescie moze :)

Pozdrawiam!
jezeli ktos bylby na tyle uprzejmy i przeslal mi tez testy z egzaminow CILS to tez bylabym bardzo zobowiazana. moj adres [email]
Z gory dziekuje!
Pozdrawiam
ja też bardzo prosiłabym o te testy : [email]
pozdrawiam
czesc biancaneve.Czy moglabys i mnie przeslas testy.Z gory dziekuje.Moj maila [email] Dzieki,czesc
Czy mogę również prosić o testy. Z góry dziękuję. Mój adres: [email]
Dziewczyny, przeciez wyzej pisalam, ze testy sa w necie, na chomiku, w kilku miejscach bylo o tym pisane na forum, a tyle osob prosi o wyslanie ciagle :)

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=poliglota

W katalogu "Rozne" jest celi i cils.

Pozdrawiam :)
ciao, jeśli masz jeszcze testy, jakiekolwiek to bardzo bym Cie prosiła, o przesłanie,moj adres; [email] dzieki wielkie
Temat przeniesiony do archwium.