Szukam "czegoś" do wynajęcia w Orvieto na lipiec

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich!
Mam 2 lata i w lipcu wybieram się na kurs językowy do Orvieto i szukam mieszkania albo pokoju u miłych ludzi :D cokolwiek dla was to oznacza :D
Znam włoski i mogę wszsytko załatwić sama aczkolwiek nie wiem jak sie za to zabrać... szukałam w google i na stronie Orvieto czegoś w dziale affitare i nic. Szkoła oczywiście proponuje pokój ale jednosobowy za 427 E a ja chciałabym coś w granicach 300E, co mogą mi zaoferować tylko jak znajdę drugą osobę a takeij nie znam? nie wiem czy w ogóle w umbrii takie ceny są możliwe, za mieszkanie w Emilia Romagna gdzie mieszkałam ceny są w granicach 350 E miesięcznie dla studentów? a jak jest w umbrii? i czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie mam szukać albo czy jest sens szukać już po przyjeździe co mi się wcale nie umśmiech bo mam już takie doświaczenia i raz wystarczy...
pozdrawiam i liczę na pomoc :)
Kasia
yyy mam 23 lata ale 3 się nie wbiło wczesniej...sory...hahahah :DD
yy...wiem ze sie pomyliłam w działach, juz zgłosiłam ten fakt do moderatora :/ sory
Czesc!

ja tez szukam wlasnie takiego lokum w Orvieto..szkoda ze bedziesz w lipcu bo ja bede w sierpniu, bo bysmy wziely razem taki pokoj..znalazlas juz cos? ja juz wyslalam okolo 100maili w rozne miejsca i zaczyna watpic...co za odizolowane miasto..jak cos znajdziesz to daj mi prosze znac, przejelabym pokoj od Ciebie na sierpnien. dziekuje serdecznie. Agnieszka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia