Kappala !!! ratunku!!:) jak dojechac...

Temat przeniesiony do archwium.
Kappi !! ja do ciebie jak w dym, bo pewnie wiesz co i jak :) (ale jestem odwazna:)) ). Otoz chcialam zapytac czy nie wiesz jak moge dostac sie z lotniska Fiumicino do Pisy. ( przylatuje w niedziele). Na jaki dworzec mam w Romie pojechac, by dostac sie do Pisy? zaznaczam, ze bede sama...z 20 kilogramowa waliza wiec jakos strach mi w oczy zaglada. ale moze nie taki diabel straszny...
Kto wie- niech pisze!!
pozdrawiam i dzieki !
napisz o ktorej ladujesz w Rzymie, to powiem Ci co i jak :)
co za express!!!!!!!!!!! laduje o 14.00 fiumicino
Zanim poczekasz na walizke i odprawe bedzie nie wczesniej niz 14:30. Po odprawie udaj sie w strone dworca lotniskowego, skad jezdzi pociag do Roma Termini lub Roma Tiburtina. o ile sie nie myle jest to na II pietrze lotniska.. zreszta rozgladaj sie za tabliczkami informacyjnymi, bardzo latwo znalezc ten dworzec! Kup bilet w kiosku z papierosami "tabacchino" za 9,50 euro do Roma Termini (NIE TIBURTINA) i pociag masz co pol godziny. Na pewno spoznisz sie na ten co odjezdza z lotniska o 14:38, ale nastepny masz juz o 15;08 i po pol godzinie jestes na dworcu w Rzymie. AH, bardzo wazne... zanim wsiadziesz do pociagu pamietaj o skasowaniu biletu w zoltym kasowniku na peronie.. jest ich tam pare. Bilet nie moze byc skasowany wczesniej niz 6 godzin przed odjazdem. O walizke nie musisz sie martwic, bo zarowno na lotnisku, jak i na dworcu w Rzymie znajdziesz wozki. Jak dojedziesz juz do Rzymu, zamiast stac w kolejce do kasy po bilet mozesz skorzystac z dystrybutora biletow, ale wowczas lepiej miec przy sobie odliczone pieniadze, bo mnie kiedys automat nie wydal reszty..
Pociag do Pisy masz o 15:46 IC (intercity), przyjezdza do Pisa Centrale o 18:57 i bilet kosztuje 26,03 euro (druga klasa). Jesli chcesz zaoszczedzic troche na tym bilecie to o 16:05 masz pociag do Pisy Centrale za 15,44 euro (druga klasa) i o 20:20 jestes na miejscu.
Jakby co to zerknij na strone www.trenitalia.it :)
Pamietaj o kasowaniu biletow zanim wsiadziesz do pociagu!!!
kappala! nawet nie wiesz jaka jestem ci wdzeczna za te informacje!! sa bardzo cenne. BARDZO CI DZIEKUJE!!!
:) nie ma za co, milej podrozy
Temat przeniesiony do archwium.