Szukam piosenki

Temat przeniesiony do archwium.
Kochani, czy pamiętacie reklame Fiata sprzed dwóch lat?? Szukam piosenki przewodniej tej reklamy i nie wiem kto ją śpiewał. Za pomoc z góry dziękuję. :)
hmmm ale o jaka reklamę fiata dokładnie Ci chodzi? to była włoska piosenka?? ja mam tylko "...I love you babe...." z reklamy Fiata Pandy, ale to chyba nie o tą piosnkę Ci chodzi... :/
Może Mina &Alberto Lupo "Parole, Parole, Parole" - ale nie wiem przy jakim aucie leciała ich piosenka
tak dokladnie o te piosenke z fiata pandy :i love you baby mi chodzi, moglabys mi ja przeslac? kto ja spiewa?
czy mogła bys mi prezesłac ten kawałek ''parole, parole, parole' mina & alberto lupo z góry wielie dzieki mój adres [email]
Oo, a ja bym prosiła obydwie mp3, jeśli można :) [email]
A może ktoś ma piosenke z red bulla?:P w sumie to tak na marginesie, w ogóle nie wiem czy to jest cała piosenka, czy tylko taki jingiel.
dużo wersji było tej piosenki, ja mam akurat tą która leci w reklamie- śpiewa ją Frankie Valli a tytuł "Can't take my eyes of you" ;) już Ci ją posyłam.. jak ją dostałam od koleżanki to w ogóle nie sądziłam, ze to jest ta piosenka- ma taki nieznajomobrzmiacy początek ;) miłego słuchania życzę :)))
teraz dopiero widzę że tesh chciałaś tą mp3- już Ci ją śle :]
dzięki...ja znalazłam w necie na www.reklamy.tv :

Fiat Stilo : Dalida - "Paroles, paroles"
opis: Reklama Fiata stilo. piosenka z tekstem: "paroles, paroles, paroles...!"
dziekuje Wam wszystkim za pomoc :) jestescie wielcy :) wielka buzka.
a czy moze ktos z Was ma piosenke PUPO pod tytulem "Giovanna"?????
moge prosic o Mina &Alberto Lupo "Parole, Parole, Parole"

[email]
Hm, nie z Albertem Lupo...ale wysyłam :) pewnie to o to chodzi :)
Ups, nie chce się wysłać...
ojej, ja dopiero teraz sie kapłam, że pomyliłam wątki...czyli o tej Minie to już wcześniej mówiliśmy...Boże...ehehe, ja myślałam, że to mój wątek(piosenka z filmu, bo też o Minie)i dlatego tak sie wyrwałam z tym wysyłaniem...heheh...Ja mam Mine z kimś tam, "parole parole", no ale próbowałam już i nie chce się wysłać...
Możesz przesłac mi tą pioeneczkę? :-)
[email]
Anulka bejbe:), prześlesz mi też?
Dźwięczna bedę:)

[email]
Witam.Mam prozbe,poszukuje mp3 wloskich piosenek,a z tego co się orientuje to masz toche tego nie wspominając o tym że bardzo je lubisz.Pozdrawiam i życze zdrowych,wesolych świąt.
moze masz polskie slowa tej piosenki
parole,parole
przyslij mi na maila
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Życie, praca, nauka