Stefano Terrazino

Temat przeniesiony do archwium.
Co o nim myslicie???
Przystojniak...;p
Jak na niego patrze to dochodze do wniosku, że mam słabość do Włochów...
Ale denerwuje mnie ta Kasia Tusk...
A co wy sądzicie o tej parze i ogólnie o programie taniec z gwiazdami???
moim zdaniem 5 edycja to pomylka,co za duzo to niezdrowo.ile mozna patrzec wciaz na to samo?ja po 2 odcinakach mialam dosc.nie wiem jakos nie wciagnal mnie ten program.tyle szumu niewiadomo po co,gazety sie tylko rozpisuja jedna przez druga o tym kto z kim romansuje jakby to bylo najwazniejsze we wszechswiecie,ekscytuja sie zdjeciami jakiejs aktorki ktorej zrobili zdjecie jak jej bylo widac majtki w tancu........mam tylko nadzieje ze juz 6 edycji nie zrobia...
Mnie sie bardzo Stefano podoba:P
mojej mamie tez:-)
poza urodą wydaje sie być bardzo ale to bardzo sympatyczny:-)
ta para jest tak śmieszna...ona dziewica orleańska on Włoch(nic nie trzeba tłumaczyć:D) nie no śmieszni są..niezłe była pierwsz lekcja "bo ja będę do ciebie mówic przez jakiś czas na pan" myslałam,że legnę ze śmiechu a Stefano zrobił takie oczy ,że chyba tez miał taki zamiar:D a co do samego Stefano..mogłabym zostać jego żoną,matką i kochanką od zaraz..:)
co do tuskowej to wydaje sie sztywna jakby polknela kij.
widac, ze sie wstydzi i za bardzo nie pasuje do stefano.
on jest bardziej zabawny, a ona taka cichutka...
co do stefano to niezle z niego ciacho...mniam mniam...rowniez mnie sie wydaje molto simpatico!!!
a co 5 edycji to jak dla mnie to moze trwac, ale fakt, ze juz tak nie kreci jak poprzednie edycje...uzyje tych samych slow " co za duzo to nie zdrowo"
pozdrawiam:)
oj zazdrosnice! Kasia wydaje sie byc normalna, sympatyczna dziewczyna. a ten caly Stefano Terrazino-Tremazzino?:) w ogole mi sie nie podoba!!!!!! poza tym on podobno ma tylko pochodzenie wloskie. wychowany w Niemczech, probuje robic keriere w PL. jak widac udaje mu sie to... podsumowujac: jestem na NIE!
na pewno nie bez powodu ci co tworza ten program dobrali ich tak w pare,mieli w tym cel.w tem sposob ludzie komentuja.....a co do tego Stefano- no jest przystojny co tu kryc:-))
Zupelnie nie jest w moim typie. Taki chlopczyk z dobrym 'bajerem'.
dokladnie, toxic... ale kazdy ma inny gust! ja sie nawet ciesze, ze jestem tu w mniejszosci:) milego poniedzialku!!!
on ma twarz nieskalaną myślą;)
ktos napisal, ze on 'probuje robic kariere w polsce'. nie probuje. a wlasciwie nie musi probowac. jest po prostu doskonalym tancerzem, czolowka polski. a jak jest sie dobrym, to sie po prostu wybijasz ponad reszte. i tyle.
moze na poczatku nauczyliby sie wymawiac jego imie...bo jak slysze "steFAno" to mnie skreca...
>ta para jest tak śmieszna...ona dziewica orleańska on Włoch(nic nie
>trzeba tłumaczyć:D)

Nic dodać, nic ująć:P
Nie chce tej Kasi oceniać po 2 odcinkach, ale wydaje mi się strasznie sztywna i sztuczna...
I odrazu widać, że leci na Stefano.
Oj jak tatuś się dowie...Facet o 9 lat starszy;p
Ale Stefano jest przekomiczny, te jego teksty, jak próbuje cos po polsku powiedzieć;)
Najlepsze słówko z ostatniego odcinka: Jest nieśmiałała (o Kasi)
No ale ja mimo wszytsko im kibicuje bo chce jak najdłużej tego przystojniaka oglądać;)
a mnie skręca jak na Cozzę mówią PaUUUlo :)
no mogliby już się nauczyć wymawiać...
Fajny Stefcio jest :P Ale trochę niski..
A przy okazji czy wiecie ile ma lat? i czy może jest jeszcze do wzięcia? ;)
Stefcio jest fajny :P (może trochę za niski). A przy okazji wiecie ile mam lat i czy jeszcze jest do wzięcia? :) tak tylko pytam...
takich co tancza jak on jest wielu. bede obstawiac, ze "probuje" robic kariere. a co do wymowy wloskich imion ,itp to nie wymagajcie zbyt wiele. tu jest Polska! we Wloszech tez nikt by sie nie przejal takimi drobnostkami.
ale jestescie madrzy!!!
facet robi to co kocha co lubi wiec dlaczego nie mialby sobie dac sznasy?\
talet ma na pewno!
nie kazdy potrafi sie ruszac!
niewiem po co te komentarze w stylu, ze probuje zrobic kariere???
kazdy ma swoje hobby i jesli mialby jaka szanse aby je poglebiac, a co najlepsze zrobic kariere w tym kierunku to pewnie by to zrobil!
taka ma prace chlopak, a co pare osob tutaj robi z igly widly!!!!
I bardzo dobrze,że robi kariere.
Ma chłopak talent to niech się realizuje.
Jest świetny w tym co robi,życze mu samych sukcesów.
Co do wieku, to słyszałam ze ma 28 lat, hehe a nie wygląda;p
jest sliczniutki co tu duzo kryc,
ale to oczywiscie kwiestia gustu
A co do jego obecnej partnerki w programie oczywiscie.. no to jest jak narazie sztywna i wedlug mnie nie moze sie jeszcze odnalesc w roli tancerki i wogole w telewizji.
Oboje pewnie niedlugo odpadna. Moim zdaniem talent maja Komarenko i Obuchowicz.
L>S chłopak mi sie nie podoba. Bardziej Kasieńka)))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Egzaminy