butik z włoską odzieżą

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 90
dokladnie! zdadzam sie
cóż, ale senese nie pisała o takich pospolitych przyzagrodowych pachołkach z "prowincji" tylko "elycie". Mnie akurat interesuje moda, bynajmniej nie tylko włoska, choć jej oczywiście bezkrytycznie nie ulegam. Ale żeby w swej nienawiści do kraju którą tutaj senese projektuje dosrać się nawet do ciuchów to już lekka przesada. Akurat jestem z tych osób które lubią się przyglądać ciuchom ludzi na ulicy i jako estetę razi mnie niechlujność czy beznamiętne papugowanie a już nijakość najbardziej. Włosi na pewno ubierają się ciekawiej, bo Polacy w większości na zasadzie "byle sie nie wychylić". Niektórzy nazbyt krzykliwie ale jak na moje obserwacje to przynajmniej są "na bieżąco", a nie jak tutaj wszystko 5 lat za murzynami. To akurat zawsze mnie denerwowało w Polsce, że ciuchy które nosiły moje kuzynki z Holandii u nas wchodziły do sklepów po 2 latach. Wiec niech już senese nie pieprzy z łaski swojej bo zaraz okaże sie że prawdziwy patriota chodzi tylko w jeansach "Odra" i pepegach.
A co do tego w jaki wpływ maja projektanci na modę... polecam być może mało ambitny filmik "Diabeł ubiera się u Prady". Tam jest fajna scena gdzie jedna pani projektantka tłumaczy pani "laik w sprawach mody", że ten kolor sweterka jaki ma na sobie oni (projektanci) już 3 lata temu postanowili sobie jako modny na ten sezon. To co jest prezentowane na wybiegach trafia do sklepów w bardziej lub mniej przetworzonej wersji. Więc może przeciętni Włosi nie noszą bluzki z metką Prady za to mają na sobie jej wierną kopię dla "klasy średniej" zakupioną w Zarze. A potem kopię kopii z H&M a na samym końcu tego łańcuszka jest bazar. I wszyscy noszą tę samą wersję jednej szmatki. Tak ten mechanizm działa...
zresztą moda to w ogóle zupełnie fajny temat, może ktoś założy wątek, bo jeśli ja założę to zaraz mi tam infy i inne "anty na wszystkich i wszystko" senese storpedują cokolwiek napiszę ;) np. moda na uniwerkach. Pod lupę weźmy UJ-towski gołębnik. Na dziennych przeważa niebanalna etno- anarchia która w swej oryginalności traci o tyle że prawie wszyscy ją uprawiają, zaopatrując się hurtowo w koraliki i kolczyki na floriańskiej a w cichuy w india- shopach. Natomiast na zaocznych dominuje styl "pancia dupańcia" oraz "styrana życiem mamuśka" :) Można napotkać biały kozak, normą są tandetne tipsy (fuj! fuj! fuj!). Na dziennych zatrzęsienie żółtych trzewików, jesienią buty "Emu" we wszystkich kolorach (mały poślizg, na zachodzie modne były 6 lat temu) oraz robione szydełkiem kolczyki. Typ "eteryczna świtezianka" (roczniki starsze) kontrastuje z "bogatą córunią taty, który dorobił się na brojlerach" (roczniki ery po gimnazjalnej). Na zaocznych większa jednolitość. A jak jest na włoskich uniwerkach? :)
zauwazyl ktos, ze admin pomalu wykasowywuje posty Infa ?zniknal wczorajszy o forsie dla Alitalii..
bo wiadomo kto za tym stoi i tylko naiwny się nie domyśli dlaczego
oj inf jak mi ciebie szkoda :D chlopaka sleczy 12 godzin wyszukajac te gorace newsy i po co? :D
Patrzcie jak się podlizują guru sephie
??? kto się niby komu podlizuje i w jaki sposób...
Hehe zauważyłyście że inf jednego zdania składnie nie potrafi napisać? Tak się chwali znajomością języków a po polsku to już nie znaju! z tej genialności się chłopu w głowie pomieszało chyba.
sephia, tylko żebyś się nie przeliczyła w swojej pewności, że kiepsko znam język polski
nie tylko nie potrafi sklecic zdania on nie rozumie sensu czytanego tekstu, gdzie on tam sie dopatrzyl lizusostwa? w glowe zachodze :D
no, zebys sie nie przeliczyla :D buahahahahahah uhahahahah uhuhuhuhuh
no ja właśnie też :) link... przepraszam, inf przecież ja wierzę, że znasz wszystkie języki świata i kosmosu, oraz rozumiesz mowę delfinów i jednorożców. Ja jestem skłonna nawet uwierzyć że znasz wszystkie strony w całym internecie. jesteś fioletowy strażnik teksasu :D
moze i z kosmitami potrafi sie dogadac, ale nikt mi nie powie, ze rozumie jezyk ziemian.
Witam
Pani Marto, jak tam poszukiwania kontaktów w związku z importem odzieży włoskiej.Czy cos sie u Pani posunęło do przodu?Myślę o czymś podobnym i również poszukuję hurtowni, ciekawych miejsc z wyprzedażami.Pzdr.
Witam,
Czy spotkała się Pani z marka KING KONG
Trafiłam na odzież tej marki w kilku dobrych butikach. Dobre gatunkowo, świetnie skrojone - warte uwagi. W internecie poza wzmianką, że to dwaj projektanci nie ma niż więcej. Może Pani pomoże mi znaleźć namiar na hurtownie, dystrybutora, który pozwoli mi zamówić kolekcje tej marki.
Pozdrawiam
marka King Kong ?..to chyba jakies duze rozmiary np XXXXL
Wiem, że nazwa może na pierwszy rzut oka nasuwać takie skojarzenia ale ponoć wywodzi się od nazwisk dwóch projektantów.
Spotkał się ktoś z tą marką ?
Google sie spotkal:
http://www.kingkongoversize.com/pagina.php?ling=ita
Widzę marki włoskie w Polsce, mniej i bardziej ekskluzywne. Dobrze jest wybrać coś, co ma przyszłość. W Poznaniu pojawił się sklep marki Brooksfield, jest to klasyka , dobra jakość i coś innego jak te wszystkie szmaty jednego sezonu i prania. Popatrz, poznaj. Może można kupować od nich tu w Polsce i już masz z głowy.
Witam jestem zainteresowana zakupem włoskiej i francuskiej I TURECKIEJ odziezy najlepiej z pierwszej reki.Czy ktoś z was ma może dojście lub polecić hurtownie będę wdzięczna.Interesuje mnie:MISS MOI,NEW FASHION PRONTO MODA,CLUB DONA,LA BELLA,MAX MARA,SWAROVSKI,PRETTY LOLITA,KING KONG,SELENCOPPER,CLUB TRENDYPHARDI,C.Y.F,L&B&LA,TULIPE PARIS POZDRAWIAM
sYLWIA
moje kolezanka otworzyla taki sklep, ale musiala niestety zamknac, ceny miala troche za bardzo wygorowane i byc moze rzeczy ktore sprowadzala nniedadawaly sie na nasz rynek
dla
Witam serdecznie,

czy jest ktoś we Włoszech, kto mógłby pomóc przy zakupach w hurtowni (odpłatnie). Chodzi o ubrania markowych firm, nie do końca wiem gdzie się w nie zaopatrywać a i języka nie znam, w związku z czym poszukuję osoby, która mi w tym pomoże.

Pozdrawiam

email [email]
Witam
mieszkam w okolicach szczecina i zamieżam otworzyć sklepik,mama wlasny lokal
Jestem zainteresowana sprowadzaniem odziezy z Wloch.Czy jest pani w stanie mi pomoc?
Witam
mieszkam w okolicach szczecina i zamieżam otworzyć sklepik,mama wlasny lokal
Jestem zainteresowana sprowadzaniem odziezy z Wloch.Czy jest pani w stanie mi pomoc?
..zamieRZam..R w slowie zamiar wymienia sie sie na RZ w slowie 'zamierzam'
Witam,
planuję otworzyc sklep z odzieżą włoską i w zwiazku z tym mam pytanie?Czy ktos sie orientuje czy taka odzież to tylko mozna zdobyc bezposrednio od osób importujących odziez badz samemu po nia sie wybrać na południe, czy są jakieś hurtownie w Polsce z włoską odzieżą?
google! ..google sa w Polsce na pewno ..a tam sa dziesiatki odpowiedzi na twe pytania..tu jest forum JEZYKOWE a nie handlowo posredniczaco marketingowe
a to nie mozna sie skontaktowac bezposrednio z producentem?
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 90

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe