z Mediolanu-Bergamo do Bolonii

Temat przeniesiony do archwium.
witam
mam taki śmieszny problem a mianowicie: potrzebuje dostac się z Bergamo do Bolonii. Samolot ląduje o 12.00 a pociąg (jedyny jaki znalazłam na www.trenitalia.com z Bergamo do Bolonii) kursuje raz dziennie o 6.16 ;/ nie wiem może coś zle szukam i tych pociągów jest więcej? Ewentualnie myślałam o dojeździe do Milanu ale to 52 km ;/i dopiero do Bolonii (więcej pociągów) nie wiem co się bardziej opłaca jeżdżenie pociągami w kółeczko czy np. znalezienie noclegu w hostelu na jedną noc w Bergamo? Wiem tylko, że im wczesniej kupi sie bilecik na pociąg tym taniej.
Może znacie jeszcze jakieś połączenia z Bergamo do Bolonii o normalnej godzinie?
Liczę na waszą pomoc :)
powinnas szukac bergamo-milano centrale
milano centrale-bolonia

i tak z bergamo 13.32 w m.centrale 14.35
m centrale 15.00 w boloni 16.42 lub
15.05.na 16.52
pozdrawiam
mozesz pojechac bezposrednio z lotniska do Mediolanu na dworzec centralny autobusem ktorych jest bardzo duzo,a z tamtad do boloni pociagiem.
dzięki za pomoc
chociaż wpisałam w wyszukiwarke nazwy stacji, które podałyście i nic nie znalazło ;p pewnie ze względu na date bo to wakacje będą i połączeń pewno jest mniej.
chodzi mi o okres ok. 31 lipca-2 sierpnia, dokladnie jeszcze nie wiem
a te autobusy z bergamo do milano, bez problemu jest z wolnym miejscem czy trzeba wczesniej rezerwowac no i jak z cenami zarówno na pociagi i na ten autobus. bo znalazlam tylko cene busa z lotniska bergamo do centrum ale tp tylko 5 km ;p
Bedzie Ci najwygodniej dojechac autobusem z lotniska Orio al Serio / Bergamo do Stazione Centrale w Mediolanie. Autobus jedzie mniej wiecej godzine. Autobusow jest sporo i bilet kupisz na miejscu: na lotnisku albo u kierowcy.O miejsce sie nie martw. Ze Stazione Centrale w Mediolanie jedziesz pociagiem do Boloni. Polaczen mozesz sobie poszukac na www.trenitalia.it. Jasne,ze bilet kupiony na pociag w internecie jest troche tanszy (roznica okolo 1-3 euro max), ale warto sie nad tym zastanowic, bo jesli samolot choc troche sie spozni to mozesz tez nie zdazyc potem na pociag...
Pozdrawiam
Bo pisze się boloGNA. Wyszukiwarka trenitalii, jeśli połączenie istnieje, to je pokaże. Natomiast jeśli się szuka z dużym wyprzedzeniem, może nie pokazać ceny.

Autobus z lotniska kosztuje ok 7 czy 8 €, nie pamiętam szczerze mówiąc. Nic nie trzeba rezerwować. Jest ich mnóstwo, zaraz na przeciwko wyjścia z terminala.
Cen i godzin odjazdów szukaj na stronie internetowej lotniska. A strony w Googlu.
Ksalus, z tego co zauważyłam to jest odwrotnie, kupując na stronie bilety są droższe. Właśnie o te 1-3€
osiem w porywach 7.90
Jedz autobusem z Orio al Serio ( bitel kup u kierowcy, nie maja zadnego suplementu,kupujac go w agencji, bedziesz musiala czekac na swoj autobus a w miedzyczasie odjada 2 inne ) na dworzec centralny w Mediolanie, pozniej pociagiem do Bologni,
chcac jechac pociagiem z BG do MI musialabys i tak go zmienic w Mediolanie, bez sensu :) Tak zreszta bedzie szybciej.
Ja akurat miesiac temu jak kupowalam bilet przez internet z Mediolanu do Padwy to bylo taniej niz kiedy potem kupowalam powrotny z Padwy do Mediolanu juz w kasie na dworcu( w obu przypadkach bylo to Eurocity)..
dzieki za pomoc
tak, wiem że w wyszukiwarce na http://www.trenitalia.com wpisywac Bologna i Milano :):):)
z rezerwacją moze i macie racje, ze samolot sie spoźni i kupa ;p
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Nauka języka