Do wszystkich froumowiczów - ważne!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Ignorujmy trolla forumista_nuova.
alg60, bez obaw :) ludzie nie są głupi. Nawet jeśli niektórym tak się wydaje :)

pozdrawiam i miłego wieczorku życzę
M
ja nie jestem forumista nuova to nie moj nick,a i przypadkowo ujawnil sie i nowy trol hehehe.. pod nickiem : dodaaa http://www.wloski.ang.pl/profil/565740..latwo rozpoznac..robi kilka wpisow pali glupa na neutralne tematy a potem szybciutko ni z gruszki ni z pietruszki pisze o sette,trol sam sie wydal tym. Jedyne co mozemy zrobic przeciwko trolowi to to samo co ja zawsze robilam...slac monity do admina o zbanowanie trola... slac monity na telefon admina ,na gg admina , na mail admina,pojsc osobiscie do ksiegarni admina na rozmowe o trolu ..az do skutku..az do skutku...po kilka razy dziennie..codziennie
Cytat: SettediNove
ja nie jestem forumista nuova to nie moj nick,a i przypadkowo ujawnil sie i nowy trol hehehe.. pod nickiem : dodaaa http://www.wloski.ang.pl/profil/565740..latwo rozpoznac..robi kilka wpisow pali glupa na neutralne tematy a potem szybciutko ni z gruszki ni z pietruszki pisze o sette,trol sam sie wydal tym. Jedyne co mozemy zrobic przeciwko trolowi to to samo co ja zawsze robilam...slac monity do admina o zbanowanie trola... slac monity na telefon admina ,na gg admina , na mail admina,pojsc osobiscie do ksiegarni admina na rozmowe o trolu ..az do skutku..az do skutku...po kilka razy dziennie..codziennie

Wiem Sette, że to nie ty. Przestałem czytać jej wpisy i płynące żółcią i najlepiej jak ją całkowicie zignorujemy.
Jak się trolli nie karmi to same zdychają.
Trol sam sie unicestwi ,poniewaz zieje nienawiscia do wszystkich .Kto mieczem wojuje od miecza ginie .
Podobno troll jest płci męskiej lecz podaje się za kobietę. Przemawia za tym jego wulgarna mowa i atakowanie wszystkich dziewczyn, którym się powiodło w życiu. Ale jaka wytłumaczyć jego "moralność", świętoszkowatość i.t.p., chyba tym, że najwięksi psychopaci itd to fanatycy religijni.
udaje ..falsz..mi na privie napisalo trollisko ze w Boga nie wierzy,zaparlo sie Boga..jak tam swietoszkowatosc?Manipulacja forowiczami......psychopata,ktory cierpi na głęboki i nieuleczalny deficyt uczuć. i tyle ...az 4 nicki..az 4 x wiecej uwagi od innych..niz gdyby mial tylko 1 nicka heheh.. manipulator,chora osoba
Polecam:PSYCHOPATA – Maska zdrowia psychicznego
The PSYCHOPATH - The Mask of Sanity
http://quantumfuture.net/pl/psyhopath.html
Czesc wszystkim a najbardziej tym co maja zamiar podrozowa .Uwazajcie ja przez ostatnie dwa lata jadac do polski z sycyli i z powrotem przezylam horrory jadac przewozami AGATY.w tamtym roku w sierpniu autokar ulegl awarii i po 6 godzinach oczekiwania na naprawe i interwencji nas pasazerow na policji zostal dopiero podstawiony wynajety autokar.Do polski dotarlismy z 7 godzinnym opoznieniem a co najlepsze ze strony przewoznika nie padlo zwykle slowo Przepraszam.W tym roku chcielismy z bratem pojechac na grob rodzicow a mamy malego pieska ratlerka ,chcielismy go zabrac ze soba ,miesiac wczesniej zamawiajac bilety uzyskalismy informacje z biura ze nie bedzie prpblemu z zabraniem psa ,gdyz ludzie woza nawet duzo wieksze psy .Jakiez bylo nasze przerazenie gdy kierowca powiedzial ze psa nie wezmie i nie obchodzi go co ja nimzrobie moge go nawet zostawic przywiazanego do latarni ,jemu to lata .Coz po wielu prosbach moj brat musial zrezygnowac z wyjazdu do polski ,nie odwiedzil grobu rodzicow a to tylko dzieki jednemu czlowiekowi ktory okazal sie bez serca ,bezduszny i gburowaty.ZYcze mu zeby jego ktos tak potraktowal jak psa.Chociaz nie wszysscy sa tacy sami wracajac trafilam na jedynego normalnego,kulturalnego kierowce .Zycze pozostalym zeby wzieli z niego przyklad .Ale ogolnie nie polecam , odradzam jazde tymi liniami ,sa nieprofesjonalni ,gubia bagaze ,chamsko odnosza sie do pasazerow ,bagaze sa upychane jak worki z kartoflami ,.Jeszcze raz odradzam korzystania z tej niewydarzonej lini ja juz wiecej z nimi nie pojade
salve!!!per chi vuole viaggiare dalla Polonia alla Sicilia per mezzo dell'autobus deve farlo con la line regularna Trans Europa!!!hanno sede in Rzeszow,Sono molto professionali puntuali davvero da provare fidatevi!!!Sono state tante le ditte che in passato hanno fatto"la traversata"Polonia Sicilia,Agat, Ghepard ,Jarki,ma credete Trans Europa ha sbaragliato tutti!!!Buon viaggio a tutti!!!!!ciao ciao
Aby podróżować z psem/kotem/i innym stworzeniem przede wszystkim należy zaopatrzyć go w komplet wymaganych badań/szczepień i w paszport. Dopiero wtedy można zabukować mu bilet. Z tego co wiem to Agat nie ma chyba uprawnień ? Nie wiem ! Ale Trans Servis tak !
Agat ABSOLUTNIE nie wezmie psa..Transervice za oplata ...chyba jak za osobe..ok 270 zl i moze siedziec na siedzeniu..a pol biletu jak bedzie lezal pod siedzeniem..ale tam jest zimno ..trzeba by mu dac gruby koc ,a nie golego psa na golej podlodze wozic 24 godziny..tak, musi byc paszport z podstemplowanym szczepieniem..i chip..ale chipa nikt nie sprawdza chyba ze jakies nawiedzony zechce go swa lapa namacac i o ile pies na to pozwoli :D ..kaganiec jest niezbedny!!!!!!
Agat to nawet maluskiego kociaka nie wezmie..takie robia problemy,probowalismy podac do kraju..nul
Zofia..biuro swoje a kierowcy swoje..trzeba bylo za kase zalatwic..dyskretnie porozmawiac przed wyjazdem dac w lape po 20 eu na kazdego kierowce..pewnie bylo ich trzech..wiec 60 eu i ratlerek by pojechal.Scenariusz drugi zapasowy:malego ratlera upchnac w psiej torebie podroznej satakie w sklepach..musialaby byc cicho jak mysz..wsiadacie torba zpiskim na kolanka jedziecie..sadacie rzecz jasna ztylu..jedziecie jak kierowca chodzi to wc to was nie widzi ani torby z pieskiem..jak juz ruszycie ..to przciez po drodze was nie wysadzi..a jak beda gardlowac to lapowka po 20 na lepka razem 60 i jedziecie...W samolocie biora po 10 kg od wagi torby transportera razem z psem..to niechby ten wasz pies wazyl 5 kg z torba to juz jest 50 eu plus 22 proc VAT tj ok 15 eu..=to sie rowna lapowce 60 eu..jakby nie liczyl..Teraz kazdy patrzy na pieniadze,zeby zarobic..zeby wyrwac na krzyk..Pozdrawiam
Agat zabierze tylko psa - towarzysza niewidomego .Inne zwierzęta są zabronione. Ale chipa odczytuje się elektronicznie , nie da się go namacać! W żaden sposób.Alternatywą jest tatuaż - ten jest widoczny.
palcem..jest zaraz pod cienka skora...da sie..jak niewierny Tomasz trafil mi sie jeden biurokrata..Skaner do czipa ma tylko weterynarz
sette di nove ma rację ! !!!
psa dla niewidomego zabiora tez tanie linie lotnicze, ale normalnym paszerom tanie linie lotnicze nie dadza wziac zwierzecia..
Z Wloch do Polski najlepsza opcja samolotowa jest Alitalia bierzxe najtaniej za psa ok 70 eu w jedna strone ..bez wazenia,bilet jak za bagaz
LOT Lufthansa waza..biora po 10 eu za1 kg wagi psa plus waga transportera plus 22 % VAT
bzdura, poczuł coś w co chciał uwierzyć ,ok , ważne , ze stworzonko ma się dobrze!!! Mój mąż ,nawet w obronie mojej tak nie występuje jak w obronie naszego kota!!!!Oby nasze niebożątka miały się ok!
i jescze jedno wazne czy to autobus czy samolot..na pokaldzie moga byc tylko 2 zwierzaki..trzeba to zglaszac zaraz przy rezerwacji biletu ze bedzie jechal zwierzak,podobnie jest w Warszawie w komunikacji miejskiej w krotkich autobusach..wejda tylko 2 psy i musza stac z dala od siebie.Pasazra z trzecim psem,kierowca wyprasza,wstaje ,gasi silnik,podchodzi i wyprasza,albo mu drzwi wejsciowych nie otworzy
ja bym nie dala rady jechac z Sycyli autobusem do Pl, nie wytrzymalabym ani z psem ani sama,sam TAK DLUGA podroz to horror sam w sobie :D
witam wszystkich.ja jechalam raz agatem w 2006 roku z moja kolezanka i ona przewozila psa.mialal go w specjlanej klatce i miala dla niego paszport,badania, szczepienia i pies mial chip a jechalysmy agatem,byc moze teraz z uplywem czasu sie zmienilo cos ale z nami nie bylo zadnego problemu.fakt ze warunkiem bylo ze pies ma byc cicho wiec od weterynarza miala dla niego krople na uspokojenie,a tak najwazniejsze jechalysmy agatem i bylo placone 50% za bilet.ja jezdze tylko rudnik tumay ale nie wiem czy oni jezdza na sycylie a wiem ze oni przewoza zwierzeta bo nie raz jak podrozowalam z nimi to byly psy.pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.