Roma app in affitto

Temat przeniesiony do archwium.
Za ile mozna najtaniej wynajac mieszkanie w Romie? Jezeli ktos mieszkal w takim mieszkanku jakie sa srednio rachunki za prad wode itp miesiecznie wychodza. Gdzie najlepiej szukac mieszkania narazie przegladalem jedynie oferty z www.porta-portese.it moze ktos moze polecic jakies inne. Prosze o jakiekolwiek inf zwiazane z mieszkaniem. Pozdrawiam
niestety ja nie mam pojecia...ale tez chetnie bym sie czegos na ten temat dowiedziala.....jak to jest w wakacje...czy jest mozliwosc wynajecia np jakiegos mieszkanka studenckiego.....?
Nie wiem jak w Rzymie ,ale ja jeżdżę do Ceseny (Forli-Bologna) i tam można wynająć za 4[tel]EUR,w tym wliczone są wszystkie media gaz,prąd,woda ...
ale jak wynajmowalas to za 400E mozna mieszkac tam wtedy po dwie osoby i 2x250e?
Ja niestety mieszkałam u Włochów,ale myślę,że ich nie interesuje ile osób
będzie tam mieszkało.Ale z drugiej strony myślę,że muszą byc ustalone jakieś limity za media.Z tym,że słyszałam,że wynajmując mieszkanie płacisz Włochowi jakąś ustaloną kwotę i nie interesują Cię opłaty za wodę itp...no z wyjątkiem telefonu,bo on płaci tylko abonament.Ale wiesz,to wszystko jest też związane z tym gdzie jest to mieszkanie ,no i trzeba mieć trochę szczęścia,trafić na ludzi.
Witaj. Ja mam dla Ciebie takie info: znajoma wloszka wynajmuje malenkie mieszkanko (Rzym - Vigna Clara, wiec taka powiedzmy elegancka dzielnica), lazienka, TV, telefon, malenki taras, piekny widok na Rzym, 6 pietro, winda, wspolne wejscie. 500 e miesiecznie (w tym media i codzienne przechwytywanie w celu dotrzymania towarzystwa:)Pozdrawiam
mieszkanie bede chial wynajac od sierpnia, wiec jezeli bedzie jeszcze aktualne to bardzo chetnie, czy bedzie mozna w dwie osoby mieszkac. Jak sie z Toba skontaktowac?
no to swietnie ze znalazla, ale chyba po znajomosci! w ogloszeniah sa mono zawsze od 600 w gore, i to w dzielnicach peryferyjnych tzn bez auta ani rusz...nie masz moze jakiegos info w jaki sposob lepiej szukac?
czesc, a Ty keidy bedziesz chiala wynajac, moze masz znajomych to mozna by bylo wynajac jakies duze mieszkanie w centrum i wtedy bysmy mieli male koszta, wogole jak ktos jest zainteresowany wyjazdem do Rzymu od poczatku sierpnia na dluzszy okres to niech pisze w kilka osob wyjda "groszowe" pieniadze w porownaniu z normalnymi cenami.
Hej,wyjeżdżam do Rzymu pod koniec czerwca i jeszcze nie mam gdzie mieszkać i gdzie pracować,należę do tych,którzy idą na żywioł,jednakże tym razem mam stracha,gdyż mało kogo w Rzymie znam.Jeśli masz informacje odnośnie możliwości znalezienia pracy(głównie bar,hotel) czy mieszkanka to proszę daj znak.:))
ja jestem zainteresowna wynajmowaniem mieszkania w centrum Rzymu (w wiecej osob co by taniej bylo) na dluzszy okres czasu od sierpnia.
moj elektrolist [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa